Přejít na obsah

Neorigo radio


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
hmm.  ta dira pod nim vypada dost divne, chtel oby to nejakou vyklapeci. krytku.

100lidi 100chuti me to zase vyhovuje a je to i celkem praktické. Me se moc zase nelibi ty origo radia. A ten blaupunkt co mam je super

hmm verim ze hraje pekne. ja mam rad decentni veci to ten tvuj je takova barevna hudba., B) o to radio az tolik nejde, ale ta dutina pod nim. prakticka urcite je. sam ma obsac potize kam co nacpat. a kazdej kaslik navic je super.. Libilo by se mi tam nejaky vyklapeci vicko, jako je u schranky pro bryle, nebo u popelniku OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak odkládací schránka pod rádiem mi max.vyhovuje. A radio jsem kupoval dle interieru takže černé a zelené podsvícení a skvěle ladí. Až budu mít noční fotku tak ji sem hodím. :)

jj to tvoje se mi libi vic, viz predchozi prizpevek, to co ma Jared ma moc barvicek. :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani vy co mate neorigo radio,mam otazocku.zapajali ste si radio aj s tou redukciou sami,alebo ste si to nechali spravit v servise? Ide o to,ze mam v rumikovi pioneera a je to zapojene tak,ze ked mam zapnute zapalovanie tak funguje,ale akonahle dam kluc do polohy 0,tak sa vypne uz tak ako keby som aj vybral kluc.mate to aj ostatny tak isto?(na fabci aj na okte sa mi radio vypina az po vytiahnuti kluca) tak teraz babo rad :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj skodovka ma zameneny napajeni hlavni a napajeni pameti, ja to zapojovla u FI a musme sme to proklemovat, aby to hralo porad.

orig radio se vypne po vytazeni klicku, ale opetovnim zmacnutim tlacitka se zase zapne i bez klicku, ma casou ochtanu a po hodine se zase vypne. to mi prijde super, ja jako ridic vyndavam klicek kdykoli jdu z auta ven a ostani muzou poslouchat radio nez se vratim,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj skodovka ma zameneny napajeni hlavni a napajeni pameti, ja to zapojovla u FI a musme sme to proklemovat, aby to hralo porad.

orig radio se vypne po vytazeni klicku, ale opetovnim zmacnutim tlacitka se zase zapne i bez klicku, ma casou ochtanu a po hodine se zase vypne. to mi prijde super, ja jako ridic vyndavam klicek kdykoli jdu z auta ven a ostani muzou poslouchat radio nez se vratim,

Takhle přesně jsem to měl u origa radia v Polu.Po hodině se samo vypnulo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to neorigo taky bez klíčku zapnout nejde. Ale přehozený dráty mám správně. Mám info přímo od zdroje ze zák.centra. Tak nevím jak by šlo udělat aby hrálo i bez klíčku. Jak jsi psal když jdu z auta ven tak mají ostatní smůlu a nic jim nehraje. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave, mas zapojeny trvaly plus na pameti a spinany na napajeni radia. to mi u FI taky tak zapojili. vzal sem takovou tu procvakavaci svorku a ty dva draty sem normalne propojil. je to tedy trvale pod proudem, tkaze to hraje i bez klicku. Nebo by slo pouzit dutinkovou rozdvojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave, mas zapojeny trvaly plus na pameti a spinany na napajeni radia. to mi u FI taky tak zapojili. vzal sem takovou tu procvakavaci svorku a ty dva draty sem normalne propojil. je to tedy trvale pod proudem, tkaze to hraje i bez klicku. Nebo by slo pouzit dutinkovou rozdvojku.

Ještě je tam jedno trvalé plus. Myslím že šedomodrý kabel, ale nevím kam vede a nerad bych něco vyskratoval nějakým propojením? <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to zapojeny standartne iso, staci propojit cervenej s oranzovym, ale abys mel klid, tak s ito muzes zmerit., jo a vlastne na radiu mas urcite schema zapojeni, splest se nemuzes. krome repraku a kostry tam nic jineho zapojeny neni. teeda pokud nemas vysouvaci antenu., :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Halou majstri .. netusite ako to je u rooma pri montazi neorigo radia prospekt uvadza "4. Sada pro montáž neoriginálního autorádia (AZO 700 001;v případě, že vůz má zabudovanou přípravu pro rádio Škoda je navíc nutná redukce AZA 700 001)

by ma zaujimalo o ake konkretne dieli ide .. nakolko u predajcu som viel cenu za montaz neorigo radia cca. 3000 Sk z coho cena za material (redukcia . ) je cca 2700 ...

ide o to ze som videl v roome´bez radia ze na konzole pre radio je len taky maly kastlik ako je pre radio BEAT ...

ale vsetky neorigo radia som videl v takom tom vacsom kastliku s vlozenou redukciou v ktorej je miesto pod radiom na odkladaciu schranku ...

netusite niekto ako to je ? resp nemat eniekto k dispo ETKU ze by s dali z toho kuk co je to za dielce .. AZA 700 001 a AZO 700 001 ?????

uff snad osom sa vyjadril zrozumitelne :help:

post-2382-1178830761_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kody nevim, ale jedna se o redukci pripojovaciho konektoru ISO-skoda typ, a co sem kupoval pro segru, tak jeste vymezovaci ramecek kolem vlastniho radia. ( dira je moc velka a ani orig ramecek k neorigo radiu ho nezakryje. Ten otvor - schranka pod radiem ti zustane. Je to sada na 3 kusy rozdeleny ramecek, zvlast spodni a bocni plastove pasky. a stoji skoro 500Kč :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...