Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Čaute, riešil niekto dopojenie antény v skle na O2 RS combi predfacelift, chcel by som aby to bola druhá anténa na columbusa, čo je k tomu potrebné aby to bolo ako origo?

nechápem na čo to tam dávajú od výroby keď to nie je zapojené pri tom sú aj skla bez antény.

Nejak extra som sa nikde nič nedočítal akurát že by mal pravdepodobne k tomu ísť zosilňovač 5L6 035 577

Dík za odpovede.

87817-2E5688FC-8F06-44F9-9734-808B2B5050FA.jpeg

IMG_20230107_174706.jpg

IMG_20230107_174724.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, mám problém s rádiem Columbus, rádio se zapne, 2 - 5 vteřin funguje, pak zhasne a tak pořád dokola, při výpadku zčerná obrazovka a i nejde zvuk, občas se samo zrestartuje. 

Našel by se prosím někdo, kdo by mi s tím dokázal pomoc?

Ideálně v okolí Klatov, ale pokud se nikdo blízko nenajde, tak si udělám výlet. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj všichni, snad to tu ještě nějak funguje.

Mám O2 2006 ale interiér mám komplet facelift. Koupil jsem si RNS510 (z VW kvůli červenému podsvícení), původně jsem měl RNS315 a všechno fungovalo na 1*

 

RNS510 funguje (spojení s BT jednotkou, zobrazování na maxidotu, filmy) až na ovládání hlasitosti kolečkem z facelift O2 volantu, přepínání skladeb mi funguje, dokonce i po zmáčknutí kolečka se rádio mutne. Neví někdo, jestli se to dá vyřešit? 

 

Navi:

1T0035680L H04

Firmware 5238

 

Zkoušel jsem různé kódování přes VCDS ale nepomohlo. Počítám, že jestli to jde vyřešit, tak jedině úpravou firmwaru.

 

V okolí Ostravy/Olomouce můžu přivést. Popřípadě navi zašlu přepravkou a opravu samo zaplatím (pokud to bude cenově přijatelné). Jako poslední možnost opravy mám prodej a koupě Columbuse a přeletovat LEDky.

 

Díky za rady a zkušenosti 🙂

20231029_122209.jpg

20231029_122223.jpg

Editováno: , autor: Martin888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, dokázal by mi někdo pomoct prosím? Mám RNS 510 SW version 6270 a je nějaké "kouslé" v podstatě funguje vše kromě tlačítka MEDIA. To sice přehrává muziku z pamětové karty ale vůbec to menu nenaběhne, stále to tam píše jen "systém se aktivuje" třeba hodinu. Ostatní jako rádio o telefonování přes BT funguje. Je tu někdo z východních čech, kdo by se na to dokázal podívat a přehrát třeba SW, pokud to pomůže? Někde jsem vyčetl, že to může dělat kousnutý HDD...Díky moc Marek HK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, dnes jsem pořídil O2 RS s Columbusem. Teď v rádiu je nahraný software 6276 (3T0 035 686H). Ale když chci změnit jazyk v rádiu, jelikož v současné době je rádio v němčině, tak mi vyskočí hláška s tím, že mám vložit CD. 

Můj dotaz zní, dá se někde znovu stáhnout software 6276 s tím, že bych ho jen přehrál a mohl bych si tam změnit jazyk? Nebo má někdo nějaký jiný návod?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...