Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, mikc napsal:

tak nahrání V14 z CD + SD z odkazu od Stringa zatím neúspěšný .....

Vždycky to skončí zamrznutím ( nechával jsem i třeba 2-3hod ) a zbořením SW.

Musel jsem to znovu celý přehrát (SW5238)  abych rádio zprovoznil .  V13  v pohodě, ale jenom z jednovrstvy DVD ( bez POI ) .

Nemůže to bejt tím že jedu na SW5238 ?

 

 

Mě to šlo v pohodě, takže chyba určitě není v datech. Za 30 minut nebylo co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych o radu stahnul jsem s gpsunderground fw 5238 vypalil jako iso na cdr ktomu stahnul a vypalil v14 west vcetne poi na dvd+r dl ale rychlosti 3x jina nesla. Upgrade fw v poho vse funguje cidla,volant,maxidot. Ale mapy stale hlasi vlozte navigacni cd/dvd nesetkal se stim nekdo? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi uz ti dvd mechanika nedokaze precist DVD-DL . zkus koupit cistici dvd a projet to tim jestli nepomuze tak vyndat mechaniku a vycistit lihem nebo rovnou novou mechaniku . A nebo pouzij postup popsany vyš a mapy nahraj pomoci SD Karty. Taky se muze stat ze to mas spatne vypaleno ale to pochybuju. Palil si na Verbatim DL v neru? Rychlost nastavuju 4x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mne aktualizácia cez SD trvá vyše hodinu a končí hláškou SWL TIMEOUT. Vždy potom musím použiť recovery cd. Skúšal som V14 a aj V13 EAST ktoré som tam mal predtým (tiež inštalované cez SD a vtedy OK). Skúšal som aj preinštalovať FW, ale chyba zostala.

Nestretol sa už niekto s podobným problémom že čím by to mohlo byť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všichni, mám S2/2010, Columbus 2724, můžu dát RNS510-5274-C6-josi, ikdyž mám TV tuner (jak to pročítám, tak se někdo někde zmínil, že je to problém - už nevím kde)

Mohl by mi prosím někdo poslad odkazy na FIXy pro 5238, 5274 (nebo do mejlu - tomb80@centrum.cz)

Děkuji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...