Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

Dodělávám si zadní el.stahovačky a nejak mě to nefunguje.Mám komfortní jednotku 6Q0 959 433E a je tam napsáno KSG 4-tuerig RdW 5DK 008 129-01 II 10405 :H02\ S0002.

Díval jsem se v Etce ale nevím přesně jestli mám komfortku která podporuje el.stahování 4 oken.Můžete mi někdo pomoct se v tom orientvat? Dá se případně flashnout jednotka aby to podporovala? A jak se to dělá?

Díky za odověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG-COM mi vypisuje:

Address 46 -------------------------------------------------------

Controller: 6Q0 959 433 E

Component: 3A Komfortgerát 0002

Coding: 00019

Shop #: WSC 13765

No fault code found.

A mám z fabriky všechna 4 okna v elektrice. Takže podle mne by to mělo s Tvou komfortkou jít. Co mně osobně vrtá hlavou je, proč je ta moje nakódovaná na 00019 :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontroluj si Can připojení, když otočíš twistovaný dráty nebude ti komunikovat

OK díky za tip.Chystám se to celý překontrolovat.Můžu CANy napíchnout kdekoliv v autě,nebo to má nějaký speciální místo,kde to připojit? V dílenské příručce píšou -napojit na kabelový svazek za přístrojovou deskou-.To bch ale musl rozdělat půlku auta :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...