Přejít na obsah

Leštění laku - leštička?!


Liboro

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás.

Bude někdo ochotný napsat jestli má cenu pořizovat leštičku na lak, popř. kolik otáček má standardní leštička. Vidím v nabídce leštičku která má 3000 otáček ale nemám vůbec představu jestli to není moc otáček.

Pporaďte prosím.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal a leštička na lak by se měla používat pouze na rozleštění laku leštící pastou a to nejlépe pod vodou. Finální vosk by se měl rozlešťovat ručně. Taky jsem si jí chtěl pořídit, ale když se kouknu na leštičku z hypermarketu, tak bych se to bál zapojit do zásuvky, jako většinu strojků.... A profi leštička s přívodem vody stojí 5000,- :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leštička asi není špatná , ale musí se k tomu koupit speciální pasta na leštění.

Viděl jsem borce , který si koupil Tempo ( leštěnku na starý lak ) a podobnou el. leštičku . Chtěl mít krásné auto, tak to vzal "pořádně" . Výsledek byl hroznej - vybroušený kola v laku .:wallbash:

Proto - všeho s mírou a opatrně . -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Já mám měsíc starou leštičku a je fakt, že je to míň práce. Přesně jak píše Zabiak, doleštit ručně, ale i tak je to méně času a fakt kvalita. Auto vypadá na první pohled, jak nové!!! Určitě doporučuji. :kol-47:

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Leštička se používá hlavně na rozleštění laku při rúzných dostřikách a co jsem viděl tak kamarád má origo od fy.3M a ta vypadá jako flexa a pasty jsou pekelně drahý jsou v litrovejch flaškách a jsou různý druhy hrubosti ,ale hlavně stím musí člověk umnět dělat hrozí velké nebezpečí probrousení na hranách kastle až na plech (vlastní zkušenost) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si tedy pořídil aku leštičku v Baumaxu a je to tedy ušetření času, a dřiny s leštěním,měl jsem k tomu i malý Sonax, ale jak ho všude chválí, tak bych řekl, že už jsem měl tu čest s lepšími leštěnkami! Měl jsem možnost auto naleštit jen jednou, pak jsem měl tu nemilou bouračku, a když byla možnost, už byla na to zima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu aku se sonaxem jsem taky viděl, myslím že za 1.500,- Kč. Raději bych na kabel, ale na sonax nedám dopustit. A šlo to dobře? Žádnej průser při leštění? Mám trochu o lak strach, abych nedopad ja BAZZ, ale o ruce mám strach taky, dostávají zabrat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na fóru projel těch pár témat o leštičce a začínám o ní uvažovat. Nechci žádnej kšunt, ale nechci zase moc utrácet. Našel jsem na Aukru tuhle: http://aukro.cz/item290474191_lesticka.html Za tisícovku i s poštovním. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Co si o ní myslíte?

je k tomu i nějaké příslušenství, kotouče, filcy na leštění apod? nebo jen ten jeden hadr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je u toho jen ten jeden kus. Zbytek přikoupit, ale koukal jsem na net a není to drahé.

Já u toho měl 4 kusy. Dva stejné na nanášení a 2 chlupaté na rozleštění. Ale dělám to jen jedním. Je fakt že čast to ušetří. Vydření bych se nebám není tak silná aby se mohlo něco stát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu aku se sonaxem jsem taky viděl, myslím že za 1.500,- Kč. Raději bych na kabel, ale na sonax nedám dopustit. A šlo to dobře? Žádnej průser při leštění? Mám trochu o lak strach, abych nedopad ja BAZZ, ale o ruce mám strach taky, dostávají zabrat. :)

Šlo to moc dobře, je tam sice nanášecí pytel a leštící, ale nanesl jsem to hadrem a leštil pytlem! A jak jsem to nabíjel poprvé asi málo, rychle se baterie vybila! Naštěstí jsou tam dvě, tak jednou půlku auta a druhou - druhou půlku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...