Přejít na obsah

nulování serv.intervalů


PKlusak

Doporučené příspěvky

poraďte,jak a kdy se nulujou serv.intervaly u HTP 47kw.Olej si měním sám.Razítko do servisky zeženu .jo je to skoro rok starý a najeto je 10500km

Serv. interval se nuluje při každé prohlídce nebo po ujetí 15000 km a nebo po roce. Nejčastě se to dělá vagem. Otázka jedné minuty ani ne. Většinou tě to v servisu udělají zdarma. Záleží jak kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Reset servisu Olejový servis

1. Vypněte zapalování.

2. Stiskněte tlačítko a držte jej stlačené.

3. Zapněte zapalování.

4. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service OIL".

5. Otočte tlačítko doprava.

6. Na displeji se objeví "---".

Servisní prohlídka

1. Po opětném stisku tlačítka uvidíte hlášení o následující údržbě.

2. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service INSP".

3. Otočte tlačítko doprava.

4. Na displeji se objeví "---".

5. Vypněte zapalování. 6. Systém byl resetován.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Reset servisu Olejový servis

1. Vypněte zapalování.

2. Stiskněte tlačítko a držte jej stlačené.

3. Zapněte zapalování.

4. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service OIL".

5. Otočte tlačítko doprava.

6. Na displeji se objeví "---".

Servisní prohlídka

1. Po opětném stisku tlačítka uvidíte hlášení o následující údržbě.

2. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service INSP".

3. Otočte tlačítko doprava.

4. Na displeji se objeví "---".

5. Vypněte zapalování. 6. Systém byl resetován.

:palec2:

bohužel musím otevřít toto téma, neb jsem si měnil olej sám a potřeboval bych vynulovat zobrazení servisní prohlídky na displeji. Bohužel výše uvedeným způsobem mi to nejde a ani podle návodu v DP (viz obr.) Co dělám špatně?

nulovani.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u budíku MR 07 jedině vag

bohužel mám MR04 a také to nešlo. Takže jsem se stavil za svým servisákem LPG a ten mi to přes VAG na laptopu nastavil na new interval. Jen by mně fakt zajímalo jestli mám gramlavý ruce, nebo to fakt u mně přes palubku nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u budíku MR 07 jedině vag

bohužel mám MR04 a také to nešlo. Takže jsem se stavil za svým servisákem LPG a ten mi to přes VAG na laptopu nastavil na new interval. Jen by mně fakt zajímalo jestli mám gramlavý ruce, nebo to fakt u mně přes palubku nejde

Myslím že rukama to nebude, mám MR03 a taky to uvedeným způsobem nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reset servisu Olejový servis

1. Vypněte zapalování.

2. Stiskněte tlačítko a držte jej stlačené.

3. Zapněte zapalování.

4. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service OIL".

5. Otočte tlačítko doprava.

6. Na displeji se objeví "---".

Servisní prohlídka

1. Po opětném stisku tlačítka uvidíte hlášení o následující údržbě.

2. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service INSP".

3. Otočte tlačítko doprava.

4. Na displeji se objeví "---".

5. Vypněte zapalování. 6. Systém byl resetován.

:palec2:

A to když se to takhle vynuluje tak to je nastavený znova za dalších 15 000 a servisní prohlídka tuším 30000????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Reset servisu Olejový servis

1. Vypněte zapalování.

2. Stiskněte tlačítko a držte jej stlačené.

3. Zapněte zapalování.

4. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service OIL".

5. Otočte tlačítko doprava.

6. Na displeji se objeví "---".

Servisní prohlídka

1. Po opětném stisku tlačítka uvidíte hlášení o následující údržbě.

2. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů objeví "Service INSP".

3. Otočte tlačítko doprava.

4. Na displeji se objeví "---".

5. Vypněte zapalování. 6. Systém byl resetován.

:palec2:

tiez mi to podla tohoto neslo, nakoniec sa mi to podarilo s malou zmenou v bode č.4. tlacitko som uvolnil az po cca 5 az 10sec od objavenia "service oil" na displeji. Fabia 1,2 12V, r.v.8/2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
poraďte,jak a kdy se nulujou serv.intervaly u HTP 47kw.Olej si měním sám.Razítko do servisky zeženu .jo je to skoro rok starý a najeto je 10500km

postupuj podla servisnej knizky a navodu k obsluhe vozidla tam to mas vsetko pipsane ...

Inac raz za rok nieje zle ist na diagnostiku kde Ti toto spravia zadara na poziadanie ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechci se vám tady do těch Fábin vměšovat ale uvedený postup nulování intervalů na VAGu :

""Panel přístrojů (17) - přizpůsobení (10) - kanál 02, změnit hodnotu na 0""

JE BLBOST .....(NEDĚLÁM TO PRVNĚ)

Správně je to takhle :

-Adresa 17

-Přizpůsobení

-Kanál 10 (olej) hodnota do příští výměny po 100km, pokud je další výměna po ujetí 15tis. zadá se 00150, uložit

-Kanál 11 (km do prohlídky) stejně jako olej, příští prohlídka za 30tis. km, zadá se 00300, uložit

-Kanál 12 (počet dnů do prohlídky), zadává se po dnech, tedy např. prohlídka za rok, zadá se 00365, uložit

Hawk

EDIT : možná to tedy neni blbost, jen to dělám jinak, Strojvůdce SORRY....

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak bych to dělal u fabky s maxidotem mr07 protože takovou jsem tu ještě neměl jinak to dělam tak jak jsem napsal,

ale pokud to jde jednodušeji tak jak psal Strojvůdce tak OK, vyzkouším to.

Jinak kanál 02, hodnota 00000 je správný postup u oktávky...

Rád se poučím, každá nová zkušennost dobrá....a pokud to půjde takto jednodušeji na jednom kanálu tak

Strojvůdce :worthy

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
bohužel musím otevřít toto téma, neb jsem si měnil olej sám a potřeboval bych vynulovat zobrazení servisní prohlídky na displeji. Bohužel výše uvedeným způsobem mi to nejde a ani podle návodu v DP (viz obr.) Co dělám špatně?

u budíku MR 07 jedině vag

tak jsem uvedený postup nulování servisního intervalu zkoušel a taky se mi to nepodařilo, mám MR 06. Je chyba v tom návodu, nebo to u tohodle MR nejde "manuálně" (baz VAGU) vynulovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...