Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

já nemám žádný, ale chtěl bych :(

Je tady o tom někde určitě celý téma, ale nechce se mi to hledat. Diamant někam zmizel, tak snad můžem založit to samý bez obav, že nás za to bude jebat. :smich: Kdo to dělá dobře a levně v okruhu severních a středních Čech a Prahy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno téma už je vyvěšeno v lampárně tady.

Jinak já přemýšlím příští měsíc nechat dát fólie v Praze, Holešovicích. www.autoskloholesovice.cz Nabízejí zadek auta kombíka (tedy ne čelní a první boční skla) za CZK 4.800,- Reference jsou na ně dobrý.

Mám to odtamtud (p. Krňák) a budu reklamovat.

Bublinky, odlupuje se, velká bublina na okně 5tých dveří, ošklivě zakrojený konce na vršku oken.

Mám pocit, že to bylo jako auto pro školení, protože když jsem to vyzvedával, dělali tam školení na nějaký OI a tipl bych, že moje bylo jako "oběť" dopoledne.

Probíral jsem to všechno s jiným člověkem, co folie dělal jako živnost a teď už jen bokem na melouch a vzhledem k tomu, že auto bylo 2 dny starý když jsem ho tam dal, tak mi řekl, že by neměly být žádný bublinky atd... to je prý občas až u starších aut, kde je dost prachu v interiéru a občas se něco pod folii během lepení i přes veškerou snahu dostane... Na rovinu mi řekl, že Krňáka zná a tohle prej není jeho práce a mám to nechal celý udělat znova...čekám jen až se oteplí a jedu tam.

edit: cena za celý auto tento typ

zadní boční okna u kufru folie 600

zadní okna a okno 5tých dveří folie 400

přední boky 300

5800,- s DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uz přes rok Bruxsafoly, montovaný od známýho za 3500Kč i s prací. je to 30% zatmaveni na bočních a zadním skle. provedený je to perfektně a vypadá to dobře....

Mas fotku z boku???A mel jsi uz z vyroby zatmaveny skla??? nebo ciry???

jinak já to mám přes ty origo tónovaný skla;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus tohle http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=10189

nekde uprostred tam mam fotku z boku

zas to neni foceny pri idealnim svetle, ale rikam, chtel jsem to nejmensi zatmaveni, protoze nechci mit zadek tmavsi nez predek a zaroven na tohle ti policajti nic nereknou

já zase kvůli N1 chtěl aby to postupně ztmavovalo :) Ta 600 na bocích u kufru ve dne zvenku skoro nejde prokouknout - musíš si zastínit rukama na skle a chvilku koukat, ale zevnitř to je v poho...narozdíl o totál slepých origo N1 folií

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pze na predek by se "NEMELO" davat vic me se tech 30 na zadek zda malo, nechci aby bylo dovnitr moc videt, octavku mam cernou. takze tmavejsi zadek si myslim ze bude lepsejsi

trosku te poopravim, na predek by se nemelo davat NIC, ne víc. tam mas povoleny akorat zatmaveni z fabriky, ktery je řádově v jednotkách procent. kamos ma černou OII a tech 50% má všude, policajti zatim nic nerikali, ale černý je to dost. hlavně on ten rozdil mezi předkem a zadkem bude jeste umocněnej tim, ze zadni okno budes mit taky černý, tzn tam pujde mín světla, přední okno budes mít světlý, tzn víc světla zepředu, takže předek bude vypadat světlejší než ve skutečnosti bude a zadek naopak. navic ja ze zkusenost s předchozím autem a foliema asi 60 nebo 70% zatmavenýma, už bych to nechtel, protože couvání za šera byl občas problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...