Přejít na obsah

Originalni reproduktory


Doporučené příspěvky

Jak jste spokojeni se zvukem orig. reproduktorů? Mám rádio Dance a 8 repro originál z výroby. U některých druhů hudby se mi ozývají ze dveří nějaké rezonance. Např. u jazzu s výraznější basovkou jsou při stojícím autě slyšitelné již při volume 15, bass +7, loudnes off. Mechanická rezonance se ozývá též při hudbě typu Paul Van Dyk více či méně ze všech dveří. V jiných autech jsem slyšel i nižší a příjemější basy (bez subwooferu). Máte někdo k rádiu Dance jiné než orig. repro? Popište jak jste na tom s rezonancí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame radio Dance + 4 repro, zatial som ho moc "nevytacal", ale kvalita zvuku sa mi zda skor priemerna/podpriemerna - v porovnani aj so starsim autom z koncernu VW, mam pocit, ze ak by som tam dal neorigo radio/repro, zvuk by bol ovela lepsi...mozno som velmi narocny na zvuk ;) ...Ako nad tym rozmyslam - vacsinou pocuvam radio a to je nic moc - mozno to robi antena, CD bolo v pohoode a AUX IN dost potlacena kvalita zvuku...A co sa tyka rezonancie - tu zatial skor citim ako pocujem.

Editováno: , autor: jey-r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame radio Dance + 4 repro, zatial som ho moc "nevytacal", ale kvalita zvuku sa mi zda skor priemerna/podpriemerna - v porovnani aj so starsim autom z koncernu VW, mam pocit, ze ak by som tam dal neorigo radio/repro, zvuk by bol ovela lepsi...mozno som velmi narocny na zvuk ;) ...Ako nad tym rozmyslam - vacsinou pocuvam radio a to je nic moc - mozno to robi antena, CD bolo v pohoode a AUX IN dost potlacena kvalita zvuku...A co sa tyka rezonancie - tu zatial skor citim ako pocujem.

Mám radio Dance vytáčím ho dost a jsem docela spokojen AUX IN používám na mp3

přehrávač (pouštím si angličtinu) má to v nastevení 3 možnosti žádný zázraky to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dance 4 repro, a pohoda. nesmim mit v kaslikach volny CD jinak to skace. ale poustim si obvykle nemeckou tanecni hudbu. nerezonuje nic, respektive je to takovej bengal, ze bych to asi ani neslysel. Pokud je ve skladne vic basu ,tka to nekdo kolem 15-17 volume uxz repraky prestavaj stihat.Ale to se opravdu neda dlouho vydrzet, bych ohluchnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám neorigo rádio a když se dá víc nahlas(nedá se to déle poslouchat riziko ohluchnutí :D ) tak repráky taky nestíhají. Ale neorigo má vyšší výkon oproti dance radiu tak je to tím. Ale jinak pro normální poslech je to v pohodě a kvalita zvuku se mi zdá taky dobrá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

som videl rozobrané dvere, aj som pozeral na repráky a žiadny nápis/označenie, pripadalo mi to ako nejaké nonamy :) ...ale viem, že aspon staré autá mali blaupunkty a tam sa to dalo aj pekne vidieť a dovolím si povedať, že aj počuť...možno subjektivita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm., aha no ono se to asi meni podle toho kolik si za to ktera firma rekne, nebo spis jakou smlouvu vyhadaj. U OI sme ty blupunkty videl na vl oci a dal sme si je i do formana. U FI taky. Je to uz ale par let. :)

Co s tyka tech noname, tak toho bych se nebal. to se dela dost casto, ze pokud nejaka firma ve velkym kupuje nejaky produkt, tak z nej odstranujou znacku vyrobce, resp se tam vubec nedava, max si tam da logo ta firma. viz stresni systemy co skodovka dodava pro sve auta ( pricky, drzaky ap.) Je to pod znackou skoda, ale je to THULE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

nazdar...

pokial mate kvalitne MP3 na disku alebo prehravaci, tak staci nastavit trebles -3, bass +1 a bude to hrat v celku slusne... na 15 aj 20 volume...

netreba to zo silou volume prehanat, lebo repro zacne rezonovat, mam s tym skusenosti...

staci mat nizsi volume a jemne nastavene trebles a bass...

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
tak sem vcera mel chut pobavit lidi kolem hudbou. Osolil sme to na 22 a parada, cistounkej zvoucek. Asi fakt zalezi na kvalite zdroje. tohle bylo original cedo, bez nejakyho extremniho basovani. Byl to takovej pohodovej trancik, z Trancemaster II.

Občas "blbnu" úplně stejným způsobem. Volume 20 (a víc) a fabča se promění na takový malý orchestrión. E nomine,trance atd. Na kvalitu zvuku si opravdu stěžovat nemůžu,at' se jedná o orig. cd nebo o vypálené mp3 (bitrate min.192).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...