Přejít na obsah

Nulování servisního intervalu


Bajza

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Jde to, ale pokud mas nakodovany prodlouzeny interval, tak se timto zmeni na standardnich 15 tkm nebo 1 rok. Uz si nepamatuju, jak se to presne dela, ale urcite je to tady na foru nekde popsane. Staci hledat.  :kol-47:

 

Díky, bohužel mám prodloužený interval (QG1), takže budu muset na diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je bohužel, ale kdo nebo co ti brání změnit na "rozumný" pevný interval? Tím nulovacím kolíkem atd. to jde, jen nevím zda to jde při dosažení či překročení výměny. Já to dělám vždy o něco dřív a z QG1 sem si to takhle udělal na QG2. btw jak přesně se to dělá se nemusí hledat na fóru, na to stačí manuál a citace posledního postu je plevel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,

mám škoda octavia II combi FL r.v. 2009 1,6Mpi.

Pokaždé po ujetí 500 km mně vyskočí hláška servis s obrázkem klíče.

Přes zapnutý klíč a nulování km to odstraním, ale po dalších 500 km stejný problém.

Můj servisák to zkoušel odstranit po výměně oleje, nastavil 15.000 Km, ale marně.

Stále to poujetí 500 km hlásí - SERVIS.

Můžete prosím poradit.

Děkuji Krtek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové. Potřebuju poradit ohledně servisního intervalu (O2 2008 1.9tdi BLS před face). Jde o to, že jsem měl před 4 měsící auto v servise na výmenu oleje a filtrů. (dělal bych si to sám, ale byl někde unik oleje tak jsem to nechal v servise udělat při jednom) Problém je v tom, že se mi nedávno rzsvítil na maxiku servis 900km nebo 17 dní, takže k resetu nedošlo. Jelikož mám HEX tak jsme si řekl, že to není problém přes VCDS resetnout (používám zkrácený interval i když mam long live) v nabídce VCDS jsem otevřel záložku VCDS SRI a tam jsem jsem to resetnul. VCDS napaslo že je vče ok... tak jsem vypnul klíček, vytáhl dia a nastartoval... už se nic neukázalo ale po druhém nastarování to tam mám zase. Dvě otázky...

 

1. Jelikož mi do servisu zbývá nějakých 9700km a 9 měsíců.. tak chci vědět jestli jde přesně přes dia nějak nastavit přesně udaje, aebych to nemusel hlídat....

 

2.Proč mi tam ten reset nezustal? 

 

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...