Přejít na obsah

Vrzání plastů - taky Vám vrže interier?


stoliver

Doporučené příspěvky

V 25. 2. 2017 na 23:15, csbot napsal:

Docela by me zajimalo cim se da nahradit ten polystyren pod prihradkou u spolujezdce, uz me stve jak to vrze.Ma to vubec nejakou funkci?

 

 

Dá se nahradit dílem, kterým ten polystyren Škodovka později nahradila. Fota posbíraná tady z fóra (doufám, že za to nedostanu varování :-D ).

post-43820-0-95602900-1443879323.jpg

post-43820-0-08375800-1443879336.jpg

post-83806-0-71058500-1443947289.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2017 na 23:45, Dandisan napsal:

jediný co mně vrže po 6 letech a 90tkm je vnitřní plastové obložení A sloupku u řidiče. Zejména v zimě se to nedá vydržet a celou cestu do toho mlátím :D a doufám, že to přestane.

 

Škodovka na to vyvinula vycpávky. Nech si je v servisu namontovat, trochu to pomůže. Já už nemlátím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Václav Š. napsal:

 

Dá se nahradit dílem, kterým ten polystyren Škodovka později nahradila. Fota posbíraná tady z fóra (doufám, že za to nedostanu varování :-D ).

post-43820-0-95602900-1443879323.jpg

post-43820-0-08375800-1443879336.jpg

post-83806-0-71058500-1443947289.jpg

uz jsem to nasel 5j1 863 082 c

 

Editováno: , autor: csbot
.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Václav Š. napsal:

 

Škodovka na to vyvinula vycpávky. Nech si je v servisu namontovat, trochu to pomůže. Já už nemlátím.

 

Tiež počujem v mrazoch zvuky od spodku A-stĺpika, ale iba prvú minútu jazdy, b tuhých mrazoch maximálne dve, potom to prestane. Máš nejaké detailnejšie info k týmto výplniam? Je to vrámci nejakej servisnej akcie, alebo si to musíme kúpiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, e1. napsal:

 

Tiež počujem v mrazoch zvuky od spodku A-stĺpika, ale iba prvú minútu jazdy, b tuhých mrazoch maximálne dve, potom to prestane. Máš nejaké detailnejšie info k týmto výplniam? Je to vrámci nejakej servisnej akcie, alebo si to musíme kúpiť?

 

Přesně tak, zvuky se ozývají ze spodku plastového obložení A sloupků. Já jsem to reklamoval v záruce, takže mi ty vycpávky namontovali zdarma. Já už v tom autě nemohl vydržet, jak hlasitě to vrzalo (praskalo). Nechápu, proč tam ty vycpávky nemontovali rovnou při výrobě, když věděli, že na to ty auta trpí. A to mám ročník 2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi preto to neriešia globálne, lebo tento problém nemá každé auto. U mňa sa tento problém objavil až túto zimu a auto mám vyrobené v 12/2011. Našťastie to vŕzanie nie je tak akútne,. lebo väčšinou kým stihnem vytiahnuť mobil, vypnúť rádio a dojsť na rovnejší nejaký úsek, kde môžem bezpečne nahrávať, tak to aj prestane. U mňa to našťastie nie je ani hlasité. Tento rok to už asi ani nebudem riešiť, lebo v servise som bol práve budúci týždeň a samozrejme zabudol som im to spomenúť. Takže najbližšie asi budúcu zimnú sezónu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

mám téma drnčení u FII - jedná se o dva problémy:

1. Jak utišit drnčení při rozjezdu takových těch plastových "trojúhelníků", co jsou podél A sloupků ve dveřích? Typicky "couravý" rozjezd, kdy musím několíkrát povolit plyn a spojku - kolony atd. Při svižnějším rozjezdu nad určité otáčky to tak slyšet není. Bude to asi chtít rozebrat a podložit. 1a. totéž dělá i rámeček středního zrcátka.

2. Za podobných podmínek drnčí něco "v hloubi" palubní desky, zhruba střed. Mám tam kastlík, 1DIN rádio, ale hlouběji se asi nedostanu. Možnosti jsou omezené.

Obojí dost možná souvisí s netěsností výfuku a tím vibracemi - to je v plánu odstranit.

 

 

//nejedná se ovšem o vibrace.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...