Přejít na obsah

Zraz CZ a SK


Mikoho

Doporučené příspěvky

Chcem sa spytat nakolko tu nie son na fore tak dlho ci dakto uvazoval o spolocnom stretnuti ROMSTERCLUBU dakde na Morave pricom by mohli prist Roomstre s Ciech a Slovenska.Bolo by to Ceskoslovenske stretnutie hm?

Bol som clenom lanos klubu kde sa takto stretavalo.Raz na Morave raz v SK dakde kusok od hranic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad ze sa dakto nad tym pozastavil.Ja nikoho zatial nepoznam par krat som si pisal s ALICE18 inak s nikym.Ja si myslim ze morava by bola lepsie a to koli vzdialenosti mi to aspon so zapadneho SK nemame daleko na Moravu a chlapi s ciech by to mali daleko ale nebranim sa ani v tom Cervenom kameni,je to pekny zamok.Tam som este nebol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade sa treba dohodnut kde by sme sa stretli kto by mal zaujem o stretnutie.Treba sa vyjadrit potom by sme mohli urcit termin a cloveka ktory ma organizacne schopnosti ktory by to vedel zorganizovat.Ja napriklad cakam auto zaciatkom jula v polovicke augusta ho testujem v chorvatsku ja by som navrhoval termin v septembi a na Morave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

takze par informaci k planovanemu srazu RoomsterClubu, misto uz by bylo (kousek od Brna, tedy pro cechy i slovaky nejak mezi) datum uz taky (11.-13. zari 2009).

zatim se mrknete do svych diaru jestli mate cas, podle toho kolik se najde Roomsteraku co by jelo, tak se teprv naplanuje presny plan srazu, zatim jen predbezne co bude v tech trech dnech, pokec, popijeni, AOS, zrucka a nejake ta dalsi soutez

tesim se na hojnou ucast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...