Přejít na obsah

Náhradní klíč


gorca25

Doporučené příspěvky

B) Nazdárek ještě mám takový jeden malý dotaz, ohledně výroby klíče s imobilizerem,alespon si myslím že imobilizer v octavii je .Nevíte někdo za kolik a kde v Jižních čechách by se dal udělat náhradní klíč.Co jsem snad udajně slyšel tak to ve škodovce dělají za extrémně velký peníz tak se ptám jestli někdo neví o něčem jiném a hlavně levnějším díky zatím gorca25 -_-:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B) Nazdárek ještě mám takový jeden malý dotaz, ohledně výroby klíče s imobilizerem,alespon si myslím že imobilizer v octavii je .Nevíte někdo za kolik a kde v Jižních čechách by se dal udělat náhradní klíč.Co jsem snad udajně slyšel tak to ve škodovce dělají za extrémně velký peníz tak se ptám jestli někdo neví o něčem jiném a hlavně levnějším díky zatím gorca25 -_-:(

Udela ti ho kazde vybavenejsi stanoviste ci obchudek vyroby klicu vcetne immo ale myslim, ze ti ho jiz nenahraji s ostatnimi. Pak kdyz chces nahrat, musis prehrat zase vsechny klice co k autu mas... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
Dobrý. Nevíte náhodou nakolik by vyšel udělat nový klíč s imob a DO ve Škodovce? Jedná se o Octavii r.v00 a nenajde se zde někdo z okolí Opavy, Hlučina popř Ostravy kdo by to udělal levněji když tak SZ? Díky

novej klíč ve škodovce tipuju cca 2000,-

jde o to jakej máš rok (generaci imma) pokud máš 3.generaci tak můžeš koupit sadu nových klíčů tady v bazaru a vyměnit komplet vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele borci zeptam se, slo by sehnat vystrelovak, nechat do nej vyfrezovat danou drazku, podle meho origo klice, a nakodovat tak aby mi to paslo na 2.generaci. Zkratka zda jde mit dvojtlacitkovy vystrelovak na 2. gen aniz bych musel predelavat na 3.gen?

Toto by aj mna zaujimalo, mam druhu gen....... co by bolo vsetko k tomu treba urobit?.... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MR 2000 mam taky . Je tam 2,5generace. Předpokládám, že na trom budeš asi stejně . Mě delalui klíč tady http://www.drapal-novak.cz/

Už nevím přesně ale asi kolem 700.Ale je to v Olomouci

RE: Vystrelovak jede na jine frekvenci 434mhz, nekdo pry prehazovat tycky imobilizeru, ale neni to tak jednoduchy a pry radi praskaj, ale centr DO ti stejne nepude....leda predelat na 3g. vystrel klice se zamkama, dverni jedotky Dckove, a Maxidot budiky a komfortku 799B ...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=16715

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=16716

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18755

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý. Nevíte náhodou nakolik by vyšel udělat nový klíč s imob a DO ve Škodovce? Jedná se o Octavii r.v00 a nenajde se zde někdo z okolí Opavy, Hlučina popř Ostravy kdo by to udělal levněji když tak SZ? Díky

Skus cinknout borcovi, dělá alarmy a takovéto cipovinky :p Je z OV mariánky....721955085 ale ceny netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau, koupil jsem před týdnem v autobazaru Octavii 1.9TDi 2003 ale bohužel mi k ní daly pouze jeden klíč. Nevíte někdo prosím kde bych sehnal náhradní? Klíč je s dálkovým ovládáním na imobilizer ale kody jsem k tomu nedostal. Byl jsem v autorizovaném servisu a tam mi řekli že mi ten kod dohledají ale že tam asi nebude pasovat nový klíč protože v bazarech často mění zámky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, koupil jsem před týdnem v autobazaru Octavii 1.9TDi 2003 ale bohužel mi k ní daly pouze jeden klíč. Nevíte někdo prosím kde bych sehnal náhradní? Klíč je s dálkovým ovládáním na imobilizer ale kody jsem k tomu nedostal. Byl jsem v autorizovaném servisu a tam mi řekli že mi ten kod dohledají ale že tam asi nebude pasovat nový klíč protože v bazarech často mění zámky.

vyměnit celou sadu, novou tu někdo v bazaru prodával za 1300 a má to i dálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

rozbil jsem si klicek u Octavky rv 2002. Imobilizer i klicek funguje, ale dalkove ovladani ne. Rad bych nekde sehnal novej vystrelovaci klicek, nechal vyfrezovat, prendal imobilizer a naucil ho kod na dalkove ovladani. Tak nejak by to melo fungovat, podle toho co tu ctu. Ale uplne jisty si nejsem :-(

Muzete mi to nekdo potvrdit a pripadne poradit kde ten novej vystrelovaci klicek koupit?

Do skodovky me prosim neposilejte protoze dvojku za dalkac jim nedam :-(

Predem dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zdravím,

 

koupil jsem před 2 lety Octavii I. s dvěma klíči.

 

Jeden normálně funguje, ale náhradní (ten druhý) jsem nezkoušel.

 

Až nyní po cca dvou letech ..... a nefunguje.

 

Vyměnil jsem baterie a pořád nic. Manuálně s ním auto otevřu, ale alarm je stále zapnutý.

 

Čím to je, že jeden klíč funguje a druhý ne (i když jsem oba dva dostal při koupi?

 

Děkuji.

jarda

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...