Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

misto jaky , garaze jsou zavreny ;) musi najit nekde jinde, otazka kde ;) jedine OC Novy smichov :kol-47::kol-31:

Baumax ty garaze kvuli nam zavrel? To ani nevim.

Co na tom chcete organizovat?! Dejte sem misto, cas a datum a vic bych neresil.

Nebo jestli chcete organizaci typu:

18:00 - prijezd ucastniku

18:10 - 18:45 - sprinty v nakupnich kosicich po parkovisti

18:50 - vyhlaseni vysledku sprintu a seskrabnuti jezdcu ze zdi a sloupu

......

Na to se vam kazdej vykvakne...

Ale prt, minimalne je dobre mit treba na doodle ucast, aby se nestalo, ze tam prijedes sam. Coz se pak bez organizatora stavalo a tak se to odpiskalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by to chtělo nějaké hlasování  o místě konání srazů, ale osobně bych počkal ještě nějaký týden, než se zlepší počasí. Venku se nikomu moc stát nechce.

Sám vidíš, že i když v Praze je škodovkářů plnej kýbl, tak jsme měli poslední sraz lidí ze SH více než před rokem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhoda garáží Baumax na Bohdalci byl v tom, že byl tak nějak uprostřed a nikdo neměl moc problém tam dojet z celé Prahy, ale že by se mi chtělo jet z Hájů až na Nové Butovice (ačkovliv je to třeba 20 minut cesty), tak se mi to moc nechce no :D ale na mě moc nedejte, já stejně teď nebudu mít vůbec čas, takže se nemám proč vyjadřovat k nějakému místu a času :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhoda garáží Baumax na Bohdalci byl v tom, že byl tak nějak uprostřed a nikdo neměl moc problém tam dojet z celé Prahy, ale že by se mi chtělo jet z Hájů až na Nové Butovice (ačkovliv je to třeba 20 minut cesty), tak se mi to moc nechce no :D ale na mě moc nedejte, já stejně teď nebudu mít vůbec čas, takže se nemám proč vyjadřovat k nějakému místu a času :)

Jsou lidi co dojizdeji ze středních cech! Kdyz k cili vede rozumna cesta, tak se da.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...