Přejít na obsah

reset servisního intervalu


Petris

Doporučené příspěvky

Zdar,

potřeboval bych poradit. Mám nové budíky FRS modelový rok 07 a nějak dotyčný co mě je instaloval správně nenastavil servisní intervaly a mě se to po jednom dni spustilo. Na pravém displeji svítí malej klíč a na maxíku svítí "servis nyní". Nedá se to nějak vymazat bez vagu? Zkoušel jsem starý způsob nulování a moc se tomu nechce... Tak prosím o radu abych nemusel zbytečně cestovat nebo to někde platit. Díky moc! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

potřeboval bych poradit. Mám nové budíky FRS modelový rok 07 a nějak dotyčný co mě je instaloval správně nenastavil servisní intervaly a mě se to po jednom dni spustilo. Na pravém displeji svítí malej klíč a na maxíku svítí "servis nyní". Nedá se to nějak vymazat bez vagu? Zkoušel jsem starý způsob nulování a moc se tomu nechce... Tak prosím o radu abych nemusel zbytečně cestovat nebo to někde platit. Díky moc! :palec2:

jen VAG, odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim Jakra potreboval bych poradit koupil sem si na svoji F !(tdi rv 2000) novy budiky FRS s maxikem model 07 a ukazatel paliva chodi obracene dojezd mi pribejva 2krat mi to prehravali a uz to ukazovalo spravne a po 2 dnech zase yzacala pribejvat nafta i dojezd uz sem stoho na prasky nevim jestli to nema souvislost ze sem si nedavno vymenil komfortku za vyssi aby mi fungovala dalka uvitam jakkoukoli radu uz me to stalo bez 2kil 6000 a jeto na h...o dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim Jakra potreboval bych poradit koupil sem si na svoji F !(tdi rv 2000) novy budiky FRS s maxikem model 07 a ukazatel paliva chodi obracene dojezd mi pribejva 2krat mi to prehravali a uz to ukazovalo spravne a po 2 dnech zase yzacala pribejvat nafta i dojezd uz sem stoho na prasky nevim jestli to nema souvislost ze sem si nedavno vymenil komfortku za vyssi aby mi fungovala dalka uvitam jakkoukoli radu uz me to stalo bez 2kil 6000 a jeto na h...o dik

Blbě jsi nakoupil, řešení je jediné, přehrát soft v budíích, komfortka na to nemá vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17/40,41

39 Vyhodnocování stavu oleje 1 – zapnuto, 0 – vypnuto
40 Ujetá vzdálenost od poslední servisní prohlídky
41 Počet dnů od poslední servisní prohlídky
42 Minimální ujetá vzdálenost vymezující servisní interval
43 Maximální ujetá vzdálenost vymezující servisní interval
44
Maximální počet dnů, vymezující servisní interval
45
Kvalita oleje 1 - olej ve specifikaci pro QG2, 2 - olej ve specifikaci pro QG1
46
Množství paliva spotřebované od poslední prohlídky
47 Čítač kouřivosti oleje - jen pro vznětové motory
48
Čítač termického zatížení oleje – pro vznětové motory
49 Minimální počet dnů, vymezující servisní interval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji JaKrovi,

u starsich budiku to je jinde ze?

Slo myslim o kanaly cca 6-16..

Honza

05 Nastavení hodnoty OIL (km intervaly - v tisících km), obvykle 15 - jen pro QG0

06 Nastavení hodnoty INSP (km intervaly - v tisících km), obvykle 30 - jen pro QG0

07 Nastavení hodnoty INSP (časové intervaly - v měsících), obvykle 12 - jen pro QG0

10 údaje o servisním intervalu pro výměnu oleje (service OIL) - jen pro QG0

11 údaje o servisním intervalu pro servisní prohlídku (service INSP) - počítadlo ujeté vzdálenosti - jen pro QG0

12 údaje o servisním intervalu pro servisní prohlídku (service INSP) - počítadlo dnů - jen pro QG0

a máš to kompletní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Dekuji JaKrovi,

u starsich budiku to je jinde ze?

Slo myslim o kanaly cca 6-16..

Honza

05 Nastavení hodnoty OIL (km intervaly - v tisících km), obvykle 15 - jen pro QG0

06 Nastavení hodnoty INSP (km intervaly - v tisících km), obvykle 30 - jen pro QG0

07 Nastavení hodnoty INSP (časové intervaly - v měsících), obvykle 12 - jen pro QG0

10 údaje o servisním intervalu pro výměnu oleje (service OIL) - jen pro QG0

11 údaje o servisním intervalu pro servisní prohlídku (service INSP) - počítadlo ujeté vzdálenosti - jen pro QG0

12 údaje o servisním intervalu pro servisní prohlídku (service INSP) - počítadlo dnů - jen pro QG0

a máš to kompletní

Nevíte někdo kolik se dá u jednotlivých kanálů maximálmě nastavit ?

Chci tam dát co nejvíc aby mě to neotravovalo .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám Vag a ani noťas. Potřebuji přijed a nahlásit do kanálu xz mi dejte 99 atd.

Budíky 6Y0.....

u budíků (17) dej v kódování (7) předposlední číslici "3" - bez servisních hlášení, třeba to pomůže, pochopitelně si původní kódování opiš, kdyby jsi se uklepl apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám Vag a ani noťas. Potřebuji přijed a nahlásit do kanálu xz mi dejte 99 atd.

Budíky 6Y0.....

u budíků (17) dej v kódování (7) předposlední číslici "3" - bez servisních hlášení, třeba to pomůže, pochopitelně si původní kódování opiš, kdyby jsi se uklepl apod.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslechl jsem neco o tom, ze u MR2005 by to mohlo jit nejak smaznout i bez VAGu. Je to tak ? Pokud ano, vite nekdo postup ?

u maxidotu ne, u klasiky ano - viz návod k autu

Aha, takze kdyz mam maxidot, tak jedine vag ?

jj, odkud jsi, udělám ti to (smažu upravím hodnoty - :) ), ne :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslechl jsem neco o tom, ze u MR2005 by to mohlo jit nejak smaznout i bez VAGu. Je to tak ? Pokud ano, vite nekdo postup ?

u maxidotu ne, u klasiky ano - viz návod k autu

Aha, takze kdyz mam maxidot, tak jedine vag ?

jj, odkud jsi, udělám ti to (smažu upravím hodnoty - :) ), ne :prc:

No to by bylo super, teda to navagovani, ne :prc: To by mi slecna dala...teda spis uz asi nedala :rolleyes:

Jsem z Prahy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...