Jar_da

SERVISY hitparáda - DOPORUČUJEME

211 příspěvků k tomuto tématu

Čaj, nevíte kam do Prahy? S kým máte dobrou zkušenost? Byl někdo v Auto Styl? Nebo něco na směru Hořovice Praha.

Upraveno uživatelem Chochin
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Před 14dny jsem byl na pravidelné prohlídce v Autostyl Trutnov. Vše proběhlo bez problému. Vlastní olej i bez výměny brzd. kapaliny(zbytečne nebudu platit jednoduchou výměnu) není problém. Před předáním prohlídka auta za mé účasti a zapsání případných poškození a seznam všeho co je potřeba udělat. Jednal jsem s panem Říhou. Což je člověk se kterým spolupracuje Svět Motorů.

Před vánoci jsem byl v ČSAO v Hostivaři na výmenu EGR. Jednání bez výhrat. Dokonce i udělali dobrou cenu. Jen jeden zadrhel. Mechanik při výměně špatně usadil těsnení takže lehce prosakoval olej(cca 2cm skvrna pod autem za 14dní co auto stálo v garáži). Ale uznali chybu a zdarma v ránci záruky opravili. 

Upraveno uživatelem Ovce
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prečo bez výmeny brzdovej kvapaliny ? ten úkon zase taký jednoduchý nie je , predpokladám že to robia podľa predpísaného postupu ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dělali jsme to několikrát na různých autech z bráchou a kamošem takže nevidím důvod proč si to neudělat doma znova. Jsou věci které si raději udělám doma sám jen s pomocí bráchy a kamaráda než za ně platit.

Upraveno uživatelem Ovce
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pre mňa je výmena prístrojom na to určeným a správnym postupom jediná záruka ... rôzne odsávačky , prípadne vyšlapávanie nie je niekedy celkom dobré riešenie , hlavne pri staršom aute

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud někdo zná technologický postup a má potřebné nářadí tak si to klidně může doma udělat sám. Já bych si to doba klidně také vyměnil, bohužel nemám diagnostiku, abych při odvzdušnění nechal pootočit čerpadlo ABS, aby se to odvzdušnilo. :kol-32:  Odsátí se dá klidně udělat velkou stříkačkou s kouskem trubičky. :kol-27:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud se neodsaje příliš moc z nádobky, tak se ABS nezavzdušní. Dělal jsem to u fábie a povedlo se bez VAG.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau, prosím o radu. Jaký by jste mi doporučili servis? Jsem z Chocně a nejbližší mám v Ústí nad Orlicí ( Janák ), Litomyšl ( Hlaváček ) a Vysoké Mýto ( Mňuk ). Nevím jaký zvolit, máte někdo zkušenost s nějakým z nich? Díky moc

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím nemáte někdo reference na tyto autorizované servis kolem Jablonce, Liberce? Na seznamech black ani white jsem nic nenašel sad.gif

Auto Koutek s.r.o, LIBEREC 30,Tanvaldská 1141

Autosalon ASTRA, a.s., JABLONEC nad Nisou, Jarní 4198/28

AUTO GREMOS, spol. s r.o., LIBEREC 11, Zahradní 300

AUTOTREND, spol. s r.o., LIBEREC 25, ul. České mládeže 1101

AUTO HATAŠ, spol. s r.o., HRÁDEK nad Nisou, Francouzská 131

HAVEX-auto, spol. s r.o., SEMILY, Pod černým mostem 577

Ladislav Škarýd - PINK, LÁZNĚ LIBVERDA - p. Hejnice, Lázeňská 160

SAN plus, spol. s r.o., JABLONEC nad Nisou, Palackého čp. 4530/94

Zdeněk Kučera - AUTOSPORT, LIBEREC, Kunratická 1145

Případně nějaký jiný kontakt na dobrý servis? Díky.

Je to sice už staršího data, ale přidám svojí zkušenost: Zdeněk Kučera - super přístup, férové jednání, snaží se najít cestu opravy ne jen slepě měnit díly, jezdím tam asi 6 let (bylo období kdy to bylo horší), ale za mě rozhodně nejlepší servis na Liberecku (ke Koutkovi už z principu nepojedu a v Jablonci stojej oba za pendrek - nemám osobní zkušenost, ale z doslechu).

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím mohly by jste mi prosím doporučit autorizovaný servis nebo aspoň servis kde by mi pořádně nastavily geometrii?Někde o kolo Chomutova,Karlových varů,Mostu...Hlavně né AutoDům Chomutov tam jsem už byl a stačilo rači auto zapálim

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 25. 4. 2016 at 14:31, Petrasjbc napsal:

Je to sice už staršího data, ale přidám svojí zkušenost: Zdeněk Kučera - super přístup, férové jednání, snaží se najít cestu opravy ne jen slepě měnit díly, jezdím tam asi 6 let (bylo období kdy to bylo horší), ale za mě rozhodně nejlepší servis na Liberecku (ke Koutkovi už z principu nepojedu a v Jablonci stojej oba za pendrek - nemám osobní zkušenost, ale z doslechu).

Ahoj, mohl bych vědět, proč ke Koutkovi z principu ne? A celkově, máte někdo další zkušenosti v Libereckém kraji s autorizovanými servisy?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jezdil jsem do Gremosu. Bohužel se to tam za poslední dva roky razantně zhoršilo. Autosport Kučera no to je drahota za málo muziky. Jediný kdo mi přišel celkem dobrý jsou v Auto Trendu. Bohužel s Koutkem nemám žádnou zkušenost, tak nemohu porovnat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za info!

Já nyní koupil roční vuz u Koutka a bylo na letních, takže jsem u nich rovnou koupik zimní pneu a ze tera to i necham prezout (nelze v tomto počasí nikam prejet na letnich) a k memu prekvapeni se nedalo domluvit na zadne sleve a navic mi prodejce hlasil, at pocitam cca 1200 Kc za prezuti a vyvazeni pneu, to mi prijde hodne predrazene...

Takze hledam alternativy.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1200kč za přezutí (sundání z disku a opětovné nandání) je skandální. Osobně za to to platím 800kč v pneuservisu kousek od Koutka. A to v tom jsou i ventilky a vyvážení.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1000 je myslim i v bestdrive,takze docela normal cena,jinak k tomu ze za prezuti chcou 1200 kdyz te jeste oskubou na novych pneu je sprostost a kopl bych jim do auto do zadele kdyz ti prodaji auto na letnich s kteryma nemuzes na cestu :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak právě pro to sonduju, kde jinde jsou seriózní :D

Asi budu priste obvolavat a pidit se po cene...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proč by jsi nemohl přejet na letních? Pokud není fest námraza nebo sníh na silnici tak můžeš těch par km k jinýmu pneuservisu přejet.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja letně montoval jsem za 400 kč s slevou 30% v polsku :D . Stare pneumatiky chtěli mi dat, ale nechtěl jsem :) .

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, MilanHos napsal:

Proč by jsi nemohl přejet na letních? Pokud není fest námraza nebo sníh na silnici tak můžeš těch par km k jinýmu pneuservisu přejet.

To proto, že když jsem pro Rapida byl, tak na silnicích byla souvislá pokrývka sněhu a cca -8° C :) nechtěl jsem riskovat nehodu a ještě to vsechno platit, pojišťovna by mi nedala nic...

A nakonec byla cena za prezuti, vyvazeni a ventilky celkem 896 Kc, což považuju za snesitelnou částku.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

To potom jo. Já myslím za přehození kompletů neplatil nic. Nazout, ventilky a vyvážení jsem si nechal udělat u známýho za dobré slovo a při podpisu smlouvy, kdy auto dorazilo na salon jsem jim komplety přivezl. Ale jestli nezapomenu tak se na účet mrknu, ale myslím že je tam jen montáž zabezpečení.

Každopádně jsem si špatně přečetl že jsi přehazoval gumy a né celé komplety, to se omlouvám :)

Upraveno uživatelem MilanHos
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý deň všetkým,

Či by mi mohol niekto poradiť nejakého dobrého mechanika, niekoho solídneho, na výmenu tesnenia pod hlavou? Často jazdím do čiech, takže vzdialenosť my nerobí žiadny problém. Nejde my o cenu ale o kvalitu práce. Moje vozýtko je Octavia II 2.0 TDI Scout z 2008.

Som nový na tomto fórume a ešte nemam moju signatúru.

S pozdravom a poďakovaním

Bruner

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravím,můžete doporučit servis v okrese Bruntál? :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se