Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

"Prý se vyznáte ve víně?"
"Říká se to..."
"Jaké kupujete?"
"V akci."

 

Přijde homosexuál k doktorovi a říká mu: „Pane doktore, mě něco škrábe v zadečku.” 
„Tak se tam podíváme,” s chladnou samozřejmostí odvětí lékař. Strčí mu ruku do zadku, hmatá, hmatá a za chvíli vytáhne růži. 
Homosexuál se sladce usměje: „To je pro vás, pane doktore.“

 

Matka k dítěti: "Neplivej to! Když už to máš v puse, tak to spolkni!"
Otec se na ni podíval a tázavě zvedl obočí....
"Ani slovo!", sykla.

 

 

Prý jsem jak žákovská knížka…

Ne, nemám pětky, ale hodně blbých poznámek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde chlap do masny a pozdraví: „ Čest práci !“

Je na řadě.

"Co si přejete", ptá se prodavač.

"Kilo bůčku." Prodavač mu jej podá a říká "22 korun..."

On objednává dále: "Dvě kila hovězí zadní". Prodavač: "48 korun",

V tom se velice vehementně ozve zákazník , co nakupoval předním, "Pane vedoucí co to má znamenat, já jsem platil za kilo bůčku 90.- korun A za 2 kila hovězího skoro 500,- korun!!!".

Na to mu prodavač odpoví: "Jo pane, starý pozdrav, starý ceny!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D takovejch disciplín znám celou řadu - třeba vyndavání sítka z nádobky na brzdovou kapalinu :kol-129: (užíval jsem si to zrovna na velikonoční pátek) Banda pánských přirození to vymyslí tak, že sítko drží v nádobce za výstupky (nejspíš by mohlo samovolně vyletět i přez zavřený víčko:kol-44:) přičemž jde sice snadno zasunout - zacvaknout dovnitř, ale jak to rvát to ven, když to neni za co chytit, to idioti neřeší - pouze "geniálně"  napíšou do origo dílenské příručky "vyjměte sítko a odsajte starou kapalinu"!!! Takže u toho si taky vždycky zapěnim jak pěna do koupele :D

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 4. 2017 na 14:13, Ondra16V napsal:

Znáte disciplínu sundávání fólie z oboustranné lepící pásky bez nehtů? Takovou kadencí sprostých slov za minutu jsem určitě překonal dosavadní ostravský rekord.

pokud nemáš nějakou noname pásku tak ty inteligentnější jsou udělaný tak, že ta krycí papírová folie co máš strhnout je na 2 části podél..tzn když ji zlomíš tak se sama odlepí od pokladu, který sloupneš a poté použiješ pásku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...