Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Chapu to spravne, ze na ridice svine nebyl, ale na cyklisty jo?

Ja sice 2 jedouci vedle sebe taky nemusim, ale s tema ostrikovacema je to prasarna nejvetsi. Bohuzel nektery machyrci to delaji, i kdyz predjizdi jen jednoho (nekolikanasobna vlastni zkusenost). Celkem by me zajimalo, jestli by mel borecek odvahu mi tu okenu chrstnout do ksichtu tvari v tvar. To uz by asi takovej drsnak nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten smajlík tu je furt viz. :smich::D 

 

před 15 hodinami, Sir_Jarek napsal:

Hele to mě nikdy nenapadlo, zapnout ostřikovač, když předjíždím cyklisty jedoucí vedle sebe :D

Jinak jsem slyšel, co dělat, když někdo neztlumí dálkový - vyhodit z okýnka hrst matic osmiček - a má ztlumeno :D (ale taková svině bych nebyl)

Cyklisty přímo nenávidím.Je jich u nás jako sraček a ideálně jezdí ve 2 vedle sebe,ideálně kilák od kraje.K dokonalosti už chybí jen ten chlap,co se obleče do toho cyklistického kondomu :D 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj milá dcero,

jestli máš tento dopis, znamená to, že Ti přišel, jestli ne, tak mi zavolej a já Ti ho pošlu znova. Píšu Ti pomalu, protože vím, že neumíš číst rychle. Počasí je tady krásný, minulej týden pršelo jenom dvakrát, jednou na začátku týdne 3 dny a potom ještě 4 dny ke konci týdne. Jinak ten kabát, co jsi chěla, strejda Nasko říkal, že je moc těžký do balíku s těma velkýma knoflíkama, tak jsem je odstříhala. Našij si je zpátky, dala jsem Ti je do malé kapsičky toho kabátu. Tatínek si našel novou práci, teď je pod ním 500 lidí. Seká trávu na hřbitově. Tvoje sestra se vdala a čeká dítě, ještě se neví, co to bude, tak Ti nemůžu říct, jestli budeš strejda nebo teta, ale kdyby to byla holčička, tak ji chce sestra pokřtít po mě. Je trošku divný, aby se dítě jmenovalo Máma. Nedávno si Tvůj bratr zabouchnul klíče v autě a musel se vrátit 10 km pro náhradní, aby mohl otevřít a pustit nás z auta. Kdybys potkala tetu, tak ji pozdravuj, když ji nepotkáš, tak jí nic neříkej.

PS: Chtěla jsem Ti poslat nějaké peníze, ale už jsem měla zalepenou obálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn se ptá otce: „Tati, vyzná se babička v automatických převodovkách?“
„Ne.“
„A dieselovým motorům rozumí?“
„Ne.“
„Tak proč jí ukazujou v televizi, jak leží pod autobusem?“

 

První září ve škole. Prvňáčci v lavicích, za nimi houf rozechvělých rodičů.
U tabule paní učitelka vítá nové žáčky:
„Milé děti, co kdyby se někdo přihlásil a zkusil nám říct nějakou básničku?“
Okamžitě vyletí jedna ručička. Z davu rodičů se ale ihned ozve matčin důrazný hlas:
„Tu ne, Pepíčku, TU NE!!!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve valce fasuji vojaci zbrane a na posledniho vojaka nezbude nic tak general rika : "Hele tada mas nasadu od kostete. Funguje to stejne jako zbran, staci proste zamirit na nepritele a zarvat ratatatabum a on padne, uvidis". Tak teda vojak vezme nasadu a je mu jasny, ze uz ted je chodici mrtvola. Stoji si tak v zakopu a najednou proti nemu nepritel tak zamiri zarve ratatatabum a skutecne nepritel se chytne za bricho a padne. Tak se to opakuje nekolikrat az sou skoro vsichni nepratele porazeni ale jeden se prece blizi k vojakovi. Takze zamiri a zarve ratatatabum a nic, tak znova ratatatabum, zase nic ,tak vojak uz hystericky mava nasadou ve vzduchu a porad dokola rve ratatatabum ratatatabum a furt nic az je nepritel uplne u nej, kopne ho do hrudi, vojak spadne do zakopu, podiva se na nepritele a ten se usklibne a rekne "Vrrr vrrr tank"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...