Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Sedí dívka v parku na lavičce a strašně nadává:
"Ku*va fix, do prdele práce!"
Jde kolem chlapík, slyší to a povídá jí:
"Poslouchej, děvče, to se vůbec nehodí, abys nadávala jako dlaždič!"
Ona na to:"Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám."
... Chlap si přisedl a dívka mu něco zašeptala do ucha. Chlap začal nadávat:
"To je v p*či! Zasranej svět!"
Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka, aby tak neklel, že je to nekulturní a nesluší se to.
A chlapík na to: "Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:"A do psích
prdelí, kunda pes, já se na to vyseru!"
Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
"No, že se nestydíte, paní, nadávat takhle tady před malou holčičkou!"Babka
na to, ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
Dědek si sedl a babka mu povídá:"Ta lavička je čerstvě natřená":
"Ku*vaaaaaaa, do p*či!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvoní mobil. Volá manželka z koupelny:
"Vezmeš to? Já namáčím prádlo."
Zvedám se v pokoji, ale z obýváku se ozve hlas čtyřleté dcery: 
"Já to vemůůů!"
A než jsem tam došel, už ho měla:
"Dobrý den..."
Mrknul jsem na displej. Reklama. Zase. Ti už volali. Tak jsem jen mávl rukou a šel zpátky do pokoje, ať si to užijí. Za sebou jsem zaslechl:
"Máma nemůže, máma močí v koupelně... No, má tam toho hodně... Už má plnou vanu."
Chvíli poslouchala.
"Táta je vedle. Já se zeptám."
Šla za mnou, tak na ní mávám, že to nechci a gestem naznačuji, ať to prostě položí. Chvíli na mne zírala a pak do telefonu řekla: "Táta říká, že s tim mám praštit o zem. Ale to se s mobilem nesmí."
Zase poslouchání.
"Já už umim jezdit na kole... Ve školce máme kola a já se to naučila... Ne... No jo a já tu hraju mačkací holčičku, víte, jak se to hraje?"
Přišla manželka a zeptala se, jestli volá babička nebo kdo, že se s ní malá baví. Vysvětlil jsem, že to je reklama. Zasmála se a také pokývala, ať si ji užijí.
"To je jednoduchý, prostě musíte jí dávat to, co zrovna chce. Teď jsem jí třeba myla... Tak jo... Já jim to vyřídim. Aha, ale víte, co ještě umím? Umím zpívat. Já mám koněééé, vraný koněééé, to sou koně mííííí!"
Viki zpívá opravdu hodně hlasitě a protože jsem měl tu čest poznat, co dokáží s reproduktorem hlasivky malého dítěte, myslím, že toho operátora museli vyměnit, jelikož byl od té chvíle hluchý jako Schwarzenberg.
"Hehehe, tak jo, tak naschledanou a víte, co jsem měla k svačině? Jogurt! S takovýma kuličkama. A byl dvoubarevnej, ale já snědla jen ty kuličky... Ne, mě to nevadí, že musíte, já tu taky pracuju. Třeba na tý mačkací holčičce, budu jí muset vyfénovat. Vít, jak se fénuje?... Tak nashledanou, to se musí vzít fén a pak kliknout na tu holčičku. A chcete zahrát na flétnu?"
Popadla dětskou flétnu a zasípala na ni, až sliny lítaly na všechny strany. Člověk na druhé straně musel být už hluchý.
"Mě to ještě moc nejde. Haló?... Jo, jste tam ještě... Děkuji. Tak jo, tak na shledanou a nechcete třeba něco namalovat? Umim strom. Třeba i vrbu..."
Neuvěřitelné. Tak to šlo bez přestání kolik minut. Nedala mu nebo jí prostě šanci. Dozvěděl se, že umí básničku, která se ale vůbec nerýmuje, dozvěděl se obsah epizod dvou posledních pohádek, co viděla, jaké má kamarádky, jak se jmenují plyšáci, kterého měla dnes ve školce, že má dvě pláštěnky, že dneska měla holínky, protože pršelo, že jsme byli v knihovně a jaký tam měla převlek a co si půjčila za pohádku... Nakonec to uzavřela sama slovy: "Jejda, já taky musim na záchod, snad už je máma hotová, tak já to dopovim příště, naschle!" odhodila mobil a utíkala do koupelny. Vždycky na poslední chvíli.
Zážitek pro bohy. Ten ubohý člověk na druhé straně se to zjevně snažil celou dobu ukončit, ale Viki se nedala. Nějakým zázrakem se situace úplně obrátila. Obvykle jsme to my, kdo se zoufale snaží ukončit reklamní hovor, ale oni se nedají. Už vím, co udělám příště. Jen reklamě sdělím: "Moment, předám..." a dostane se jim kompletního shrnutí veškerého dění v životě jednoho předškoláka. Nikdy bych nevěřil, že tohle někdo dokáže.
Ale ona je Vyvolená.

To se mi líbíZobrazit další reakce
KomentářSdílet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žák ve škole tyká panu učiteli, a ten ho kárá:
,,Už jsem tě několikrát upozorňoval, že tykat se učiteli nesmí, proto za trest do zítřka napíšeš 100 x větu - Nebudu tykat svému učiteli´´.
Na druhý den žák přinese vypracovaný trest, předá ho učiteli a ten se podivuje:
,, Ale, měl jsi to napsat jenom 100 x...tak proč jsi to napsal dokonce 200 x ?´´
Žák odpoví:,, Když já jsem ti chtěl udělat radost.´´

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...