Přejít na obsah

Sledujete fotbal anebo jiný sport?


zdsamct

Doporučené příspěvky

Ptáš se jestli sledujeme fotbal, pak ale uveď téma na správnou míru, protože ta kopaná co se tady v CZ čutá fotbalem není... Stejně tak hokej je mimo repre o ničem... Takže fotbal sleduju, ale jen MS, ME, LM, PVP, někdy Anglickou ligu...

Jinak toho primitiva sem včera viděl, dal bych mu stop do konce sezony imbecilovi...to samý tomu, co hajloval, ani nevim, jak se jmenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tomhle utkani jsem se byl zrovna podivat a videl jsem toho vola z "prvni" rady. Asi ho trochu nastvalo, ze rozhodci nepiskal pro ne, pro spartansky frajery, tak si sel zaboxovat do lidi kolem hriste. Dlouho to netrvalo, ale zadelal si na peknej pruser. Uz nevim, kdo to byl, ale jeste po sobe nakonec plivali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopitelné chování....já bych ho na rok odstavil od fotbalu a jako trest by po utkáních uklízel po fanoušcích stadión a tribuny. Opravdu příklad pro mládežnický sport.

Taky bych mu do konce sezony zakázal hrát i stolní fotbal a dal pokutu aspoň 3 mega, ve prospěch např. té mládeže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už by mu ten granát někdo měl dál ,fakt pako co si myslí že se ho všichni bojej .Jinak včera byl hustej i host studia LM ,ptal se ho moderátor co říká na písemnou omluvu od Řepky ,a on na to že to psala stějně Sparta , prej by to stejně byla samá chyba :D .No a pak pomlouval snad všechny fotbalisty . To mu asi Řepka taky dá granát .

Jinak myslím ,že ferrari nemá ,viděl jsem ho v něčem jinym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl červené ferrari,ale třeba teď jezdí nečím jiným...Jinak s Ferrárkem do Prahy nic moc...Asík jezdil na tréninky na letnou s Ferrárkem a od té doby mu začalo ještě více hrabat z těch otřesů po těch kostkách tam.:D

Fotbalista to je,ale v hlavě má vym..rdáno...

Jo holt Sparta se ukazuje jak bojuje proti Rasismu a podobným zvěrstvům...hajlující Horváth a vypatlanec Řepka...Dvě největší persony Sparty...No jo no asík už to není tak jednoduché jako za Vlastíka Košťálů,když měli zápasy pojištěné kapříkama...Ivánku,kamaráde můžeš mluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už by mu ten granát někdo měl dál ,fakt pako co si myslí že se ho všichni bojej .Jinak včera byl hustej i host studia LM ,ptal se ho moderátor co říká na písemnou omluvu od Řepky ,a on na to že to psala stějně Sparta , prej by to stejně byla samá chyba :D .No a pak pomlouval snad všechny fotbalisty . To mu asi Řepka taky dá granát .

Jinak myslím ,že ferrari nemá ,viděl jsem ho v něčem jinym

To jo, to se musi nechat, ze ten typan co byl ve studiu se obouval do vsech. A sral se mi do Rosickeho - Arsenalu - Anglicke ligy blbecek jeden. Myslim si, ze anglicka liga je lepsi nez Spanelska, takze ty jeho kecy me .... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...