Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

uz som tuto temu nacal aj na inych forach ale skusim to este tu. mam 1,6 MPI Elegance s PP a s normalnym malym zelenym displejom. zohnal som si teda pristrojovy stit s MaxiDotom pre moj motor a...zistil som, ze to nie je take jednoduche.

servis c. 1 (autorizovany): v zivote sme to nerobili, netusime co s tym, skuste konkurencny...

servis c. 2 (importer):

Nie je to az take jednoduche neda sa previest výmena panela pristrojov

tak ako si to vy predstavujete

je za potreby vymena aj RJ. Jedna sa o RJ palubnej elektroniky cena s výmenou cca 50000 Sk

infomail SkodaAuto:

dekuji za duveru, se kterou jste se obratil na vyrobni zavod. K Vasemu podnetu vsak muzu pouze sdelit, ze nedoporucuji uvedenou zastavbu. Vyrobni závod rovnez neposkytuje informace o zamenitelnosti jednotlivych dilu. Tzn., ze vsechny smluvni opravny pouziji pro opravu vzdy dil dle elektronickeho katalogu dilu Skoda, ktery byl pouzit ve vyrobnim zavode.

S vyse uvedenym souvisi i informace technicke, ktere jsou soucasti dilenske literatury ke kazdemu vozu. Tato literatura je vsak i smluvnimi obchodnky placena, vc. potrebnych technickych skoleni a dilenskeho vybaveni, a proto ani tyto informace nemohu s Vami komunikovat.

Mrzi me, ze Vam nemohu poskytnout priznivejsi odpoved.

Takze som skoncil tak ze maxidot mam doma v skrini. viete mi poradit co s tym? moze ta dodatocna montaz niecomu poskodit (v budikoch je RJ imobilzera a neviem co este)? mam sa do toho vobec pustat?

Resp., vedeli by ste mi odporucit nejaky servis, kde by si s tym vedeli poradit? Auto mam este nejaky cas v zaruke, tak by som bol rad keby bol skodovacky alebo aspon niekto, kto sa tomu venuje profesionalne.

dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj mne sa nezdalo, ze by sa mala menit ta riadica jednotka, skor mam dojem ze sa im do toho nechcelo. a tiez ked mi tvrdili, ze km sa nakodovat nedaju a vsetko je komplikovane a velky problem - zaujimalo by ma co by robili, ak by niekto budiky reklamoval v zaruke. inak som z Malaciek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ovidius - mas to uz vymenene? tiez si mal len ten maly displej, nie?

je jeste ne ale znam plno lidi co meli ten zeleny maly a nyni uy maji Maxika - ja mam sestnactku ale fsi - to bude to sami... (ted mam taky malej zelenej PP) - zadnej problem bych v tom nevidel... -_- az budes mit hotovo tak napis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este raz budem otravovat za ten maxidot

podla datumu vyroby a motora by mal ist do mojho auta pristrojovy stit s maxidotom s cislom

1Z0 920 841 B

ale ja mam doma:

1Z0 920 840 B

ktory v tom katalogu ani nie je :unsure:

moze v tomto byt nejaky problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tohle mi delali, 1.9TDI a vymena zeleny pristrojovky za "bilou" s maxidotem. vymena mozna je, delali mi to normalne v Porschi kde jsem auto koupil, ale pravda je, ze zadna prdel to asi neni, ale jde to. a cena 50tis? to bych se jim vysmal, meli by to zabalit, kdyz jen novy budiky stoji 17tis Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este raz budem otravovat za ten maxidot

podla datumu vyroby a motora by mal ist do mojho auta pristrojovy stit s maxidotom s cislom

1Z0 920 841 B

ale ja mam doma:

1Z0 920 840 B

ktory v tom katalogu ani nie je :unsure:

moze v tomto byt nejaky problem?

Obe cisla dielu ETKA pozna. Ale neviem aky je medzi nimi rozdiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvak: jj, koupeny jsou od nich. myslim, ze si zadnou ridici jednotku nevymysleli, co sem se s nima bavil, tak OII uz ma ridici jednotky skoro na vsechno. u me to mozna bylo snazsi, ze ty budiky byly panensky, jestli mas nejaky uz pouzity, tak se musi nakodovat s autem a s klickama, ale jde udelat naprosto vsechno. sam sem s tim mel dost vojeb, mel jsem auto nachipovany, pak jsem vymenil budiky a potom jsem potreboval dat puvodni soft do jednotky motoru a ouha. zalozni soft byl totiz jeste na puvodni budiky a s tema novyma nefungoval, takze se zablokoval immo. ale stacilo auto odtahnout do skodovky a behem chvilky jsem odjel. takze zalezi na sikovnosti techniku v servisu a ochote pracovat. stejny sem to mel i se signalizaci nezapnutejch pasu, nejdriv se cukali, ale nakonec odpojili

jinak budiky fungujou bezvadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od neho som maxika kupil :D cena vyborna, dorucenie skoro az do domu...po tejto stranke absolutna spokojnost. ibaze evidentne ten pristrojovy stit uz v nejakom aute namontovany bol, takze ja som urcite novy nedostal... :disgust:

a kam ti ho vezl? nerikal ti kde namontovat? v MB nebo Pha (predpokladam ze je jeste nemas namontovan...) se ho zeptej - nejakej jeho znamej to pry dela za +-500,- a za malo casu :t me by to tez zajimalo..... pripadne napis kdo ti to namontoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predstava ze by som mal ist 300 km do Prahy a spat..neviem - v prvom rade na to nemam cas a v druhom by sa mi ta montaz celkom predrazila...mne to doviezol jeho (buduci) svokor ktory jazdi do BA, takze sme to vyriesili tak. mozno ze v CZ to nie je taky problem namontovat, v mojom okoli som zatial nenasiel nikoho. zhanal som radsej servis, predsa len by som nerad prisiel o zaruku. ale uz ma to nejako prestava cele bavit...

a predstava ze by mal byt nejaky problem s imobilizerom alebo so vsetkym tym nakodovanim ma prilis netesi, ja potrebujem s autom jazdit a nie stat niekde pri ceste s blbo namontovanymi budikmi a volat odtahovku...preto radsej servis a nie niekoho v garazi s podomacky vyrobenym kablom, cim teda netvrdim, ze sa to v pohode neda aj takto a nechcem sa tym niekoho dotknut...pre mna su tie prachy co som dal do auta celkom dost a nemam rad ked sa tieto veci robia na kolene...

a posledna vec. mam rad nove veci a a budiky, ktore mali byt nove, nove proste NIE SU, to ma dost nasralo.

pointa: vsetko co do auta chcem treba objednavat hned a nie dorabat. veci na ktorych som setril aj tak davam dorabat a mohol som to mat v pohode, bez stresov a lacnejsie. poucenie do buducna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvak plne s tebou suhlasim.Tiez by som volil mat MAXIDOT,ale iba od vyroby a kedze som nebol ochotny si za to doplatit,tak sa musim uspokojit s klasickymi... ;)

Jo tak to mate recht! radeji vse z vyroby.....

no jinak doufam ze AlesioP = Bzuk ........ kva :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani, mne ide len o to ako ten maxidot natlacit do auta bez toho aby som s tym mal nejaky problem a nie tu s niekym zbytocne prist do konfliktu a uz vobec nie tu niekoho porovnavat alebo urazat, na to ja nemam najmensiu chut ;) A vobec sa o tebe Allesio nevyjadrujem v zlom - bol si velmi ochotny, dohodli sme sa a dopravil si mi to az domov, za co este raz vdaka. ale ako som uz povedal, ocakaval som NOVE budiky...to je jediny problem. nic viac, nic menej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...