Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

No to je fakt a škube to vubec v autě?? :kol-47: Někomu to při jízdě zas hučí...

Ne ale dost srandy, určitě by bylo od věci popsat problém blíže a trochu ho rozvinout, specifikovat přesně problém.

To třeba mě nad 90 Km/h když začnu prudce brzdit tak to docela kope do volantu a vibruje, jsou to poloosy, možná zvlněné kotouče či něco jiného.??

Zatím to monitoruju, ale kdyby někdo mohl poradit nebudu se zlobit. :kol-24: díky.

(Problém vyřešen již v jiném tématu..) :kol-35:

Editováno: , autor: Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Podle mě jde hodně věcí.. :kol-28:

Ale vzhledem k tomu, že jsou to rozměrově rozdílné díly(rozměry aut), tak bych řek, že to nestojí za tu námahu a práci, je lepší si uzpůsobit ty stávající či jinak obnovit,potahnout,polepit,přečalounit,přebarvit .. :kol-32: (nebo o co ti vlastně jde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...
V 1. 12. 2005 at 22:52, Lewis napsal:

Tak jsem to udělal... jestli jste si všimli tak většina dotazů na nějaké téma končí veřejnou rozpravou o něčem jiným... proto toto nové téma...

dobrý den oočil jsem u felicie volant uplne na levou stranu a nejak se mi zasekl auto bylo zaparkovane a o neco sem se pokousel co mam udelat aby jem ten volant dal zpatky

 

stažený soubor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...