Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, prosím vás mohl by někdo poradit proč mi nefunguje Corner na O2 My08 když jsem podle návodu v Bytu 23 v bitu 3-4 zvolil 08 Turn light via Fog light?

Jednotka 3C8 937 049E

Kódování  E98A0F111004140043110D000000000000097F065C000008000000000000

Díky

Vyřešeno!

Editováno: , autor: desmosedici76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

jen takovej mensi poznate

mam CL zaply pres Caristu.

1. jsem sjistil, ze se mi prisviceni zapina uz pri rychlosti nad 50, pac sem projizdel kruhac, ktery jde projet rychle a koukam ze se prisvetluje bok a kouknu na maxik a tam 52.

2. Je zajimave, ze kdyz doma zapnu svetla, tak to funguje hned, ale kdyz jedu z prace, tak to zacne prisvetlovat az po x km.

a porad mi nejde na blinkr :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme. Blinkr ma sice 2 polohy - "pruzna" pro trojblik a s aretaci, ale kontakt je tam jen jeden. Auto tyto 2 stavy rozlisuje jen podle delky spojeni kontaktu. Takze pokud packu drzis v poloze pro trojblik, auto to vyhodnoti tak, ze je packa az v aretaci. Pokud naopak packu das az do aretace a okamzite ji zase vratis zpet, auto to vyhodnoti jen jako trojblik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisal som to preto , lebo pri stojacom aute a pri zapnutí smerovky do aretovanej  polohy tusim nesvietil corner , iba pri otocení volantom, alebo podrzaní packy. Ale to sa asi zasa mylim. Overim to. 

EDIT: Je to tak ako pisal LucasCZ . Už v tom mám chaos. 

Editováno: , autor: mino22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj,

koupil jsem novou jednotku 3C0937049AJ, a budu se chystat vyměnit za svoji 3C0937049E.

Nejsme si jist, zda jednotky jen tak mohu vyměnit, nebo je třeba něco udělat předem než je fyzicky vyměnim.

Jak mám postupovat s kódováním. Mám si z té E opsat nastavení a to samé poté nastavit na AJ. Následně pak kódovat nové funkce.

Nebo je postup jiný?

Budu rád za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma
  • o 11 měsíců později...

Ahoj, nedávno jsem měnil BSG jednotku k vůli corneru... jednotku jsem vyměnil, nakódoval, ale zjistil jsem, že mi od té doby (pravděpodobně) nesvítí levé zadní couvací světlo a nejde komfortní dojezd pravého předního okna u spolujezdce (ostatní jdou, a ano vím, že se musí naučit pozice). Přehlédl jsem něco, nebo to spolu nesouvisí? Je tu někdo z moravskoslezského kraje, kdo by se na to podíval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...