Přejít na obsah

Rádio Dance


Igor

Doporučené příspěvky

"... ani se nerozsvítí..."

Jak že má ten PIN má znovu zadat?

PIN zadával už při prvním spuštění. Znova zadat je potřeba např když není uložen v budíkách a rádio odpojí od napájení. S napájením rádia nic nedělal, takže nepředpokládám, že to bude tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Radek: A co jsi před tím dělal s rádiem? Měl jsi ho odpojené? Nebo baterku? Jestli ano dodržel jsi postup podle návodu? Prvně zapnout zapalování, potom rádio. Takový postup musí být u Swingu. Načte si kód z ŘJ.

A je vůbec to tvoje rádio originál z výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Mám dotaz ohledně radia jestli někdo náhodou nemá taky problém, že mu po několika letech přestal fungovat přehrávání CDček.

CDčkama to nebude, jelikož ty mám nové a koušel jsem jich mnoho. Napadla mě, že bude zanesená čočka nebo už prostě je čočka ve špatném stavu.

Není třeba nějaká možnost jak čočku vyčistit nebo to už je prostě "stářím" radia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu. Mám nově Fabii II, rok 2008. Mám ji stova týden, tak se zatím sžíváme. Chci vyměnit rádio Dance za něco s MP3 a BT. Tak zkoumám možnosti a celý den pročítám fóra. Natrefil jsem na skrytá menu rádia Dance-dokáže zobrazit sílu přijímaného signálu při příjmu rádia, VIN a pak, když je to povoleno ve VAG, tak i rychlost jízdy (prý je to pro autoškoly, aby učitel dobře viděl, kolik se jede). Mě se podařilo zobrazit jen sílu přijímaného signálu, ale už ne VIN. Čím to může být? Že by tohle auto ještě nemělo CAN-BUS? Pro ty, co by to chtěli vyzkoušet-při zapnutém rádiu držte tlačítko INFO (docela dlouho, asi 10-20 sekund), než naskočí VIN a dole VIN1 a VIN2. U mě je VIN1 a VIN2 prázdné.

 

Ptám se zejména pro to, co mám očekávat při montáží RCD330 - zda je třeba nějaký ten CANBUS simulátor atp. Nemám ani multifunkční volant, ani maxidot.

 

Díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mám taky, ještě jsem to teda nezkoušel ve Fábii, protože to nemůžu najít,ale přijde mi to takové na draka-dobíjet to, tahat po palubce kabely..

 

Ovšem pomaloučku polehoučku se dostávám k řešení a k informacím. FII má CAN 1.6, novější a Octavie mají CAN 2.0. To je důvod, proč bude s RCD330 problém. Vyřešit se dá, zdá se, 2 způsoby:

1) převodník 1.6<>2.0:

http://www.audiocom.cz/prislusenstvi/can-bus-adaptery/can-bus-interface-kufatec-tp-1-6-zapojeni-rns-510-rns-310-ve-starsich-vozech-1547cz

což by mělo by být to samé jako originál

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5j0035751-rele-487-oe-24938.html

pak jsou k mání ještě nějaké jiné v ceně okolo 5 tisíc, např. níže, u něj se aspoň píše, co převádí.

http://www.stualarm.cz/produkt/cbs05-prevodnik-signalu-can-1620-pro-rns-510-s-tv-free/

 

2) simulátorem CAN bus přímo k tomu rádiu:

https://www.aliexpress.com/item/PQ-MIB-RCD330-Plus-Decoder-Canbus-Simulator-Gateway-Emulator-For-VW-Golf-Jetta-MK5-MK6-Passat/32798969960.html?spm=2114.13010308.0.0.i9fHqB

 

má někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aké ťahanie káblov po palubke ? Ja to mám trvalo strčené v AUX vstupe, ktorý je na stredovom tunely vedľa ručnej brzdy. Je pravda, že to vydrží hrať len tri hodiny, ale hneď vedľa je zásuvka 12V, z ktorej to môže byť krátkym káblikom aj trvalo napájané, pretože to funguje aj pri nabíjaní a vôbec to nepôsobí rušivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Odpojil jsem Dance od napájení a teď chce PIN, který nemám. Škodovka (autorizák) už prý nemá program, kde to podle sériového čísla zjistí, takže to zjišťuje nějak hardwarově (auto elektrikář říkal, že se napojuje přímo na epromku), a jak autorizák, tak autoelektrikář za to chtějí 1000Kč, což dát nechci. Je nějaká jiná šance? Googlil jsem na internetu dekodéry, ale nic nenašel :-/ Případně mám VAG kabel, ještě jsem ho nezkoušel, ale mám ho, kdyby toto byla cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím mám dotaz mám Fabii 2 a v ní autorádio Dance jde k tomuto rádiu připojit telefon přes bloothot v menu jsem našel phone on off ale jinak  jen hlasitost phone. Žádné bloothot .Jediné další co vím je AUX připojení ale to pokud vím je jen na přehrání hudby z externího zdroje přes kabel .Můžete mi někdo poradit děkuji mnohokrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...