Přejít na obsah

SPORTOVNÍ FILTR


Andrew

Doporučené příspěvky

Nojo, ja to chapu, ale jak se to resi ta izolace od okolniho tepleho vzduchu? tim co jsem uvedl v tom odkazu?

A ten studeny vzduch privedes nejakou trubkou od blatniku? Resil tu uz nekdo privod toho vzduchu?

Jasny..resi se to treba nejak takhle,jako to ma Jakub-Skodik,nebo Hynek. Proste to "ostinit" od motoru a horkeho vzduchu,co jde od nej..

A ten studeny vzduch privedes treba tenkou,tvarovatelnou hlinikovou rourou nekde zpod narazniku,nebo tak. Vypada jak husi krk..Nevim presne,jak se tomu rika.. ;)

A to co jsi dal v odkazu je taky mozne reseni.. ;)

post-1427-1207138498_thumb.jpg

post-1427-1207138554_thumb.jpg

post-1427-1207138613_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny..resi se to treba nejak takhle,jako to ma Jakub-Skodik,nebo Hynek. Proste to "ostinit" od motoru a horkeho vzduchu,co jde od nej..

A ten studeny vzduch privedes treba tenkou,tvarovatelnou hlinikovou rourou nekde zpod narazniku,nebo tak. Vypada jak husi krk..Nevim presne,jak se tomu rika.. ;)

A to co jsi dal v odkazu je taky mozne reseni.. ;)

jj diky!! :palec2: akorat to po domacku nebude stat 7tis. nebo kolik tam za to chteli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky!! :palec2: akorat to po domacku nebude stat 7tis. nebo kolik tam za to chteli ;)

Neni zac.. ;) Presne tak,ty Twistery vychazej na celkem dost penez..

Jeste se podivej do vlakna Moje Octavia k clenovi MichalDvorakCZ...Ten ma otevreny filtr a taky bych rekl to ma celkem dobre vyreseny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zac.. ;) Presne tak,ty Twistery vychazej na celkem dost penez..

Jeste se podivej do vlakna Moje Octavia k clenovi MichalDvorakCZ...Ten ma otevreny filtr a taky bych rekl to ma celkem dobre vyreseny.. ;)

Jj taky dobry, ale zda se mi, ze ten Skodik to ma vic odstinene od stredu motoru. Ono se tam da vymyslet urcite mnoho variant. Jeste tam pridat nejaky ten hadi krk, at to papa studeny vzduch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny..resi se to treba nejak takhle,jako to ma Jakub-Skodik,nebo Hynek. Proste to "ostinit" od motoru a horkeho vzduchu,co jde od nej..

A ten studeny vzduch privedes treba tenkou,tvarovatelnou hlinikovou rourou nekde zpod narazniku,nebo tak. Vypada jak husi krk..Nevim presne,jak se tomu rika.. ;)

A to co jsi dal v odkazu je taky mozne reseni.. ;)

HELE TO MAS 1,8 TURBO NE?CO SI DAVAL ZA TEN FILTR?A TAKLHE SI TO BERE STUDENEJ VZDUCH??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam pocit ze v obydvoch pripadoch je to malo odtienene. Najlepsie by bolo keby sa ten hryb vosiel do origo boxu. Alebo vyrobyt box ale tak by bol celý uzavrety a isla by donho ta hadica so studenym vzduchom. no potom by to uz zas nemalo az taky pekny zvuk. (lahko sa mudruje ked som s tym este nic nerobyl, ja viem :) )Chcem sa este opytat ja mam za boxom napojenu vahu vzduchu takisto ako na fotkach za filtrom, ale na boxe mam z boku neviem co to je asi snimac teploty vzduchu??? idu do toho dva konektory. co ste s tym spravili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny..resi se to treba nejak takhle,jako to ma Jakub-Skodik,nebo Hynek. Proste to "ostinit" od motoru a horkeho vzduchu,co jde od nej..

A ten studeny vzduch privedes treba tenkou,tvarovatelnou hlinikovou rourou nekde zpod narazniku,nebo tak. Vypada jak husi krk..Nevim presne,jak se tomu rika.. ;)

A to co jsi dal v odkazu je taky mozne reseni.. ;)

Tohle už je dávno minulost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se v patek dostal k namontovani otevreneho sani s odstinenim filtru a zatim zpokojenost.Jeste asi nez bude vedro pritahnu navic jednu hlinikovou rouru(husi krk) at jde jeste vice vzduchu z venku.Jestli by byl zajem o foto tak bych to zitra cvaknul jak to vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se v patek dostal k namontovani otevreneho sani s odstinenim filtru a zatim zpokojenost.Jeste asi nez bude vedro pritahnu navic jednu hlinikovou rouru(husi krk) at jde jeste vice vzduchu z venku.Jestli by byl zajem o foto tak bych to zitra cvaknul jak to vypada.

Vyfoť to prosím,něco podobného chystám ale pořád nevím jak na to... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden puvodni a jeste je tahany husi krk (hlinikova roura na klimatizace)z podnarazniku .Takze celkove dva privody.

No takze zadne naporove sani nebo tak neco ? Protoze takhle si myslim, ze to proste musi tahat teplej vzduchu, ac je tam snaha o oddeleni od te motorove casti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze zadne naporove sani nebo tak neco ? Protoze takhle si myslim, ze to proste musi tahat teplej vzduchu, ac je tam snaha o oddeleni od te motorove casti.

No zatim co jsem najeli asi 100km v kuse tak pred plechem je teplo a v prostoru filtru je chladno a filtr je studeny.Takze aby to salo teply vzduch pochybuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatim co jsem najeli asi 100km v kuse tak pred plechem je teplo a v prostoru filtru je chladno a filtr je studeny.Takze aby to salo teply vzduch pochybuji.

No nechapu jak tam muzes mit studenej vzduch. Todle reseni sme testovali vcetne toho, ze sme tam natahli cidlo kvuli realnymu mereni a proste si to tahalo teplej vzduch. Odkud mas natahlou tu rouru jak rikas ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...