Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Jestli to je dveřmi, tak zkus jejich dovření. Pokud tam je vůle a jdou ještě přitlačit, tak povol ty dva šrouby na sloupku, je tam oko na zavírání. Našteluj ho a pak utáhni. Tohle je pokud ti tam teče dveřma. Ještě bych se podíval zda není prasklé těsnění a taky na kryt co je mezi oknem a motorem jestli dobře sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte Škodováci.Ak mi bude dovolené rád by som sa zapojil sem do klubu :). Kúpil som si Octaviu a mám malý problémik, po daždi sa mi na strane spolujazdca vo vnútri vozu objavila voda. Tieklo to niekde okolo ventilátoru pod palubovkou. Neviete niekdo kde to asi preteká z vonkajšej strany dnu? Keď som to z vonku pozeral, tak som zistil že bol trocha lístím ucpaný odtokový kanál, ale myslím že aj keby tam voda stála nemala by sa dosťať dnu či je možné aby sa tam dostala cez fukár? Ak niekdo viete čo s tým napíšte mi. Díky Mawerick Help please

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejnej problem kolega .mrkni pod pravej venkovni plastovej zakryt pod oknem tam je sani pro topeni + pilovej filtr je to cernej ram kterej je prychicen plastovima matickama jde tusim o 6 a vnem sedi ten pilovej filtr pod ramem je dokola tesneni tak se mrkni na to muses ho natrit regumem ale taky muze byt problem v tom ramu kolega ho mel celej skrivenej a po usazeni odstaval v rohah a tama mu zatikalo az do vnitrku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zase problém s tím,že když oddělám tapec,tak vidím,že je ve dveřích voda,je to normální?

dostane se tam a zase odtece pres odtoky co jsou ve spod dveri . pokud ji tam mas porad zkus ty odtoky protahnout treba dratem stava se ze jsou ucpane voskem na dutiny a nebo jiny bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zase problém s tím,že když oddělám tapec,tak vidím,že je ve dveřích voda,je to normální?

dostane se tam a zase odtece pres odtoky co jsou ve spod dveri . pokud ji tam mas porad zkus ty odtoky protahnout treba dratem stava se ze jsou ucpane voskem na dutiny a nebo jiny bordel.

Přesně tak, jen je důležitý aby jsi měl neporušenou tu folii ve dveřích!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BENY Díky moc jistě to bude tím filtrem já to tedy dneska dám dolů a pak se ozvu jak sem dopad, ale už teďka myslím že to bude dobrý i když nekřičím HOP když jsem ještě nepřeskočil. Ale zatím dík a jo jinak ještě jedna drobnůstka by se našla. Nejde mi šťáva do autozapalovače. Poistky jsem změřil ale tam je to OK to bude spíš někde pod palubovkou na straně řidiče. Neměl by to být pro mě problém (když jsem elektrikář) jen toho jsem se nejvíc asi obával že budu muset koukat pod volant. Ale jinak zatím díky moc a brzy nashle.

Andrew (Mawerick)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BENY Díky moc jistě to bude tím filtrem já to tedy dneska dám dolů a pak se ozvu jak sem dopad, ale už teďka myslím že to bude dobrý i když nekřičím HOP když jsem ještě nepřeskočil. Ale zatím dík a jo jinak ještě jedna drobnůstka by se našla. Nejde mi šťáva do autozapalovače. Poistky jsem změřil ale tam je to OK to bude spíš někde pod palubovkou na straně řidiče. Neměl by to být pro mě problém (když jsem elektrikář) jen toho jsem se nejvíc asi obával že budu muset koukat pod volant. Ale jinak zatím díky moc a brzy nashle.

Andrew (Mawerick)

Nemas zapnutou pojistku na stah. oken - zadnich oken.

Ta pojistka - vypinac se nachazi u stah. oken. Ten odpojuje i zapalovac :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tý plastové úchyty té venkovní lišty pod stěračma se doufám neurvou když je budu opatrně tahat ven (závit myslímže nemají nebo jo?) :unsure:

ne nemaji staci ti ten levej u neho nemusis sundavat sterace . opatrne ho podeber uprostred jak prekryva ten pravej zakryt . on se ti viloupne. drzi to hlavne hned pod oknem v liste okna. de jsi pozor pokud tam budes strkat treba sroubovak at se neopres o okno a neprasknes ho. zabal ho treba trochu do hadry a pak to odloupni az ti na kraji skoci ven tak uz ho tahej jen rukou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je supr takhle vymyslený. Takže pokun vezu dítě a chci aby se nehrálo s oknama tak si můžu mobilní telefón nabíjet asi tak u prdele, když to takhle funguje :smich:

Nebo tu pojistku ve dveříich vypnu a riskuji že se dítě s tím může hrát (a samozrějme nejen dítě) alespoň mi pujde zapalovač a když vypadne tak aspoň si můžu zavolat. :smich:

Zatím díky!

Andrew

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BENY:

Jo já sem to už skoušel vyndat spod té boční okenní lišty šlo to v pohodě (taky si dávam při veškeré montáži dobrý bacha ať se něco nepokazí). Spíš mě zajímali tý plastové kolíčky co přidržuji ten plastovej kryt. jo jinak ani jsem si nevšiml že je z dvou částí. Stačí tam k tomu pělovýmu filtru dát silikon. A co se tu psalo o tom že dětská pojistka oken také vypína autozapalovač je pravda. Díky

Andrew :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je supr takhle vymyslený. Takže pokun vezu dítě a chci aby se nehrálo s oknama tak si můžu mobilní telefón nabíjet asi tak u prdele, když to takhle funguje :smich:

Nebo tu pojistku ve dveříich vypnu a riskuji že se dítě s tím může hrát (a samozrějme nejen dítě) alespoň mi pujde zapalovač a když vypadne tak aspoň si můžu zavolat. :smich:

Zatím díky!

Andrew

No jen takovej postreh, dite by taky melo mit pasy nebo sedacku, takze Ti vypadnout nemuze :) A dvere zablokujes mechanicky klicem... takze nabijet pak klidne muzes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...