Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

Priznám sa, že v tom vôbec nemám jasno - zaujímalo by ma, akým káblom je možné diagnostikovať Roomster

Osobne mám k dispozícii 2 typy káblov (klasický starý s optočlenmi na COM, novší model s FTDI chipom na USB) v kombinácii s VAG-COMom 304/311, mám overenú funkčnosť na F1, O1, Superbe a overenú nefunkčnosť na O2. Je mi jasné, že na O2 treba plnohodnotný Hex-Can kábel, ale ako je to s Roomsterom?

Takže odborníci, sem sa s fundovanými odpoveďami :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor> ja viem odpisoval som ti . zaciarkol som aj ze sledovat spravu a ulozit v odoslane .. a evidentne si to nedosatal ..ani to neulozilo .. nejak to blbne . uz som t raz tak pisal ... a divil sa ze neodpisujes >/

tak napisem este raz ..

mvh> urcite pojdem ale az koncom mesiaca -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak este mi objasni teda co si to kupil...OBD II kabel od kullyho? Co je to ten VAG-PROG? O co je lepsi od VAG COM? nejake zhrnutie? KEdy ti luky pride ten kabel? Daj potom pls vediet aka je spokojnost. :)

o VAG programe je tu ... http://obd.ec.cz/Software/VAGCOM/

objednal som kabel od kullyho ..

neviem kedy pride kabel..

ak chces vyskusat treba sa dohodnut a stretnut aj s proforom a mozes si to kuknut nazivo pripadne aj na vlastnom roomiku co to robi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ak mate nikto zaujem, tak ten kabel viem zohnat za 1000sk (co ponuka kully) pri osobnom odbere. Pripadne + postovne. kol5

Konkurencia snad nezaskodi... :) A snad aj tomu nekrestansky drahemu postovnemu do SR od Kullyho. ;)

AAAA niekto ma kaaablik...

no co uz si ho pouzil ?

daj si inzerat do BAZARu / Prodam / ostatni .. .ked chces robit konkurenciu

:aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo uz som ho pouzil. Je to parada...len este trosku prestudovat navod toho VAG COMu aby som vedel co vsetko s tym mozem. :)

A konkurenciu len tak som myslel medzi roomsterakmi...nechcem si s tym otvorit business...len ked reku bude niekto hlavne zo SR chciet, ze moze usetrit par koruniek...nech vidia ze aj my na slovensku vieme dat dobre ceny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zatial nemal moc casu skusat ten kabel, no fungovalo mi to s verziou 409.1 stiahnuty priamo od vyrobcu ross-tech. Skusal som zatial len autodiagnostiku...na viac som nemal cas.

Skusal som to aj s FabiouI co ma kamarat. :-) Ked poskusam podrobnejsie, budem informovat. Preco ti odporucil tu starsiu verziu? Co ti tam blblo? Alebo co ti malo blbnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zo409 bol nejaky problem s komunikaciou .. nevedel nic odcitat ... ktovie---

s touto starsou to slo bez problemu hned na prvy krat...

najviac ma potesilo ze som sa nedocital ziadnej zavady hlasenej VAGom .-.- aj ked niektore funkcie softu nefunguju , no ale chce to dlhsie sa s tympohrat ... chystam sa aj kolegovu Fabcu oskenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...