Přejít na obsah

Přechod z O2 k VODAFONU


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Cao, jsem už od začatku u O2 (eurotelu) ale už mě to začiná štvát a chci kvuli několika výhodám k vodafonu ale mam problém, mam novej paušál s podepsanou smlouvou na 2 roky ale až někdy koncem listopadu to budou ty 2 roky ... Takže bych chtě tuhle smlouvu zrušit nějak odstoupit dokonce mi bylo řečeno ja už jim moc neveřim že za nejaky určitý poplatek nevim ted budu kecat 500kč mužu od smlouvy odstoupit. Nechci to hledat nekde na jejich webu. Nebudu si brát ani svoje starý čislo k novýmu paušálu od vodafonu ale chci to starý aspon na par dni nechat ještě běžet na kreditu ale to určitě de.

Potom dotaz k vodafonu když budu nový zakazník jesi si budu moc vybrat za nějakou CENU + mobil k paušalu ale to zrejmě jo co koukam na jejich webu..

Já právě když jsem si bral paušal u O2 a ta kr*va m řekla že si telefon mužu od nich vzít kdykoliv pak budu chtit no ale ono prd měl sem možnost si ho vzit hned na začatku ale v prubehu toho paušalu už ne až zas bych obnovil smlouvu na dva roky,no ale to mi neřekla ta pizda ... mel sem si hned nejakej tel vzit od začatku smlouvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud musis pockat na vyprseni smlouvy, nebo zaplatit castku odstupu od podepsane, nevyprsene smlouvy (neni to uplne zanedbatelna castka, vysi vsak neuvedu abych nekecal), nebo proste zaridit VODAFONE a nechat dojet i ten O2, snizit na nejaky nejmensi pausal co to jde. U VODAFONU si zamozrejme muzes vzit "dotovany" telefon, cenik najdes na webu, v sekci telefony je u kazdeho, kolik te vyjde k urcitemu pausalu. Zadna smlouva se nepodepisuje, odsouhlasenim podminek jen souhlasis s tim, ze telefon budes mit za "dotovanou" cenu jen v pripade, ze budes po dobu 6-ti mesicu vyuzivat zvoleny pausal, radne a vcas platit. Po pul roce (alespon to tak byvalo) si muzes uz delat co chces, menit pausal na vyssi, nebo nizsi, 1x rocne je to i dolu zdarma, jinak tusim za 500,- nebo 1000,-

1000,- je take volaci jistina, ktera ti bude po radne zaplacenych 3 nebo 6 mesicich (opet nevim presne, jsem tam uz dlouuuho) vracena pokud budes bezproblemovy klient!

Nevim, co vice rici...

Editováno: , autor: Martinoslav
Pane admine, copak nevite, ze se necituje odpoved na posledni prispevek??????
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no jako ja koukam po vodafonu už hrozně dlouho ale nechtěl jsem si menit čislo a s čislem přechazet také.holt tam zajedu a zeptám se + budu také doufat že mi zas nelžou do očí brigadnici co jsou tam. Ja počitam že budou chtit tak 500-700kč od odstoupeni smlouvy vic ne ale nejspiš to bude překvapeni :-D

rozhodně du k vodafonu a beru si hned nokii 6500 classic :) pak napišu jak jsem dopadl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate, pokud to mas ve smlouve, muzou chtit i soucet vsech zbyvajicich pausalu do konce obdobi, do ktereho jsi se uvazal plus sankci. Vetsinou je ve smlouvach prave tohle.

Je to tak, jak rika Martin... Chteji doplatit castku za zbyvajici mesice trvani smlouvy v hodnote mesicnich pausalu... Napr. mas jeste 4 mesice platit po 1000,-, chteji 4000,- + mozna jeste tu sankci. Takto mu to bylo receno minuly rok v listopadu, nevim, zda byly nejake rozsahle zmeny...!!!

Doporucuji nastavit nejnizsi pausal co jde a nechat dobehnout. Kamos si ted take libuje u VODAFONE, O2 bylo mooc drahy! Nejnizsi jsem nasel za 285,- s DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom dotaz k vodafonu když budu nový zakazník jesi si budu moc vybrat za nějakou CENU + mobil k paušalu ale to zrejmě jo co koukam na jejich webu..

Presne tak,budes moc a hlavne ty ceny telefonu ma VF lepsi a dobry je,ze kdyz si vezmes tel.s nejakym tarifem,tak musis vydrzet pouze 6mesicu,coz je proste vyborny.Ja uz jsem si bral takhle 2x mobil s tarifem,protoze vychazelo levnejc nez to kupovat nekde za plny a i na netu to bylo o neco drazsi+jeste doprava a upsat se dneska na 2roky u O2 nebo T-Mobile,tak to muze udelat pouze silenec,toto je muj nazor a ja s VF naprosto spokojenost a co se tyce infolinky,takze oddeleni pece o zakazniky-naprosto perfekni pristup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom dotaz k vodafonu když budu nový zakazník jesi si budu moc vybrat za nějakou CENU + mobil k paušalu ale to zrejmě jo co koukam na jejich webu..

Presne tak,budes moc a hlavne ty ceny telefonu ma VF lepsi a dobry je,ze kdyz si vezmes tel.s nejakym tarifem,tak musis vydrzet pouze 6mesicu,coz je proste vyborny.Ja uz jsem si bral takhle 2x mobil s tarifem,protoze vychazelo levnejc nez to kupovat nekde za plny a i na netu to bylo o neco drazsi+jeste doprava a upsat se dneska na 2roky u O2 nebo T-Mobile,tak to muze udelat pouze silenec,toto je muj nazor a ja s VF naprosto spokojenost a co se tyce infolinky,takze oddeleni pece o zakazniky-naprosto perfekni pristup.

to mas pravdu,ja uz bral ted treti telefon a pohoda

je teda pravda ze ten posledni me vysel opravdu paradne.........podle pausalu bych ho mel mit za asi 5500 ale povidal jsem operatorce ze u konkurence by mi ho daly ani ne za pulku se stejnym pausalem aby me ziskaly a tak jsem ho dostal za ty penize i tady,

boj o zakaznika je desnej,staci postrasit a daji co chcete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase výkřik do tmy. Buď napiš co se talo. Nebo to nepiš vůbec tohle je naprd. Proč ti pije krev a co ti udělal?

Já byl u T-mobile hroznou dobu, ale měl blbej signál což je v 21století docela ostuda tak jsem přešel na vodafone.

Taky mě u T-mobile sralo měl jsem Twista, že pak už ani nešlo jít do mínusu a hovor ti típli. Taky se mi jednou stalo zkoušel jsem wap měl jsem jen 40Kč říkám si pohoda v nejhorším projedu 40Kč. Šel jsem na wap a byl jsem tam chvilku projel jsem asi 5menu a k ničemu jsem se nedostal a koukám na kredit a -250Kč kundy, když telefonuješ tak tě utípnou a takhle tě něchaj provařit 250Kč do mínusu :aggressive: . Pak taky, když už kredit docházel tak zavedli to že ti spamovali sms že mi dochází kredit k.undy a to třeba ve 12hodin.A těch sms ti posílali několik. Neskutečný fuck

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výkřik, nevýkřik, jsem jediný (zatím tady), komu se vodafon přestal líbit, takže z mého pohledu subjektivní pocit pro ostatní, nechci hanět, třeba se ozve ještě někdo, ale v podstatě šlo o dost po sobě jdoucích věcí, který mě nesedli:

Kolega vylicitoval smlouvu (přistoupili i na změny obchodních podmínek, které dávají každému) a po jejím podpisu na dva další roky jsme objednali za domluvenou sumu telefony (cca 20 ks), po měsíci jsme se ptali, kde jsou, prý už na cestě, když už ta cesta byla skoro další měsíc, znovu kontakt, jednání s jiným člověkem, který si nás přebral pod sebe, a telefony byly do třech dní u nás.

Poté se dotyčný člověk ozval, že si musíme vyměnit všechny SIM karty, o.k., podmínkou bylo, aby nové simky byly nastaveny stejně jako staré, tedy stejný rozsah služeb a hlavně datových přenosů, vše slíbeno a ujištěno, žádný problém, prostě jednoho rána vyměníte starou za novou a telefonujeme dál.

To ráno bylo kruté, zprvu vše o.k., během dopoledne jsme zjistili, že naše privátní VPN síť nefunguje, po rychlé reklamaci byla zjednána náprava, bohužel jsme se naoplátku mohli bavit jen mezi sebou ve VPN, nikdo se nám nedovolal zvenčí, super hlavně pro naší nonstop pohotovost, po dvou hodinách vše šlo, jen jsme si museli zrušit krátká volací čísla naší VPN, protože nefungovala, museli jsme volat klasicky dlouhým číslem, ale ty zase u volaného neukazovaly jméno, ale jen číslo, takže další řešení na dva dny.

Nakonec vyřešeno, bohužel s vedlejším produktem - nefunkční datové přenosy, opět reklamace a dohady, zprovozněno, ale bohužel asi nějakým resetem, protože jsme zjistili, že povolili datové přenosy všem číslům a co myslíte že následovalo po zmáčknutí kouzelné a skvěle přístupné klávesy vodafonelive ....

Další reklamace, následoval e-mail od vodafonu s tabulkou k vyplnění, jak chceme nastavit simkarty, takže další čas strávený s vodafonem, a to už nepíšu o roomingu a řešit proč nechodí upozorňující SMS, že někdo volal, když jsem mimo dosah - nemám sílu.

Podotýkám, že na všech původních simkartách chodilo vše jak má, včetně dat, blokování roomingu apod.

Tak nevím, ale připadal jsem si dost divně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně Vodafon nasírá, jak si mění podmínky jak chce, nic nevím a pak čumím. Samozřejmě pro mně k horšímu. Takže jsem taky chtěl zase přesedlat, ale nakonec jsem se na to zatím vyprdnul, telefon používá manželka a moc toho neprokecá, tak to nemá smysl řešit. Já mám služební, tam je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co znamena napodruhe?

prvni pokus vysel a druhej ne?

EDIT : nebo ze ani prvni pokus nevysel

Presne tak, prvni pokus na radu nekoho z fora vysel, presne jak bylo zde popsano... Muselo to vsak dojit az k jakoby te vypovedni smlouve k prevodu cisla, pote se nejakou hodku nato ozvalo obchodni oddeleni... Dostal jsem na rok tusim 100 minut mesicne gratis... Po roce vyprseni jsem na drzovku zavolal, ze jestli to nedaji, koncim s obemi cisli... Nedali :D :D :D To same UPC, take davaji interni slevicky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně Vodafon nasírá, jak si mění podmínky jak chce, nic nevím a pak čumím. Samozřejmě pro mně k horšímu. Takže jsem taky chtěl zase přesedlat, ale nakonec jsem se na to zatím vyprdnul, telefon používá manželka a moc toho neprokecá, tak to nemá smysl řešit. Já mám služební, tam je to jedno.

A jaký podmínky,myslíš?Pokud všeobecný,tak ty tě nějak nemusí zajímat,páč sem neviděl,že by se něco změnilo u tarifu nebo předplacenky k horšímu.Jinak já jsem u VF,už 7let a jak jsem psal-spokojenost a když to vezmu objektivně,tak aspon pro soukromou osobu,vychází prostě VF nejlevněji např.Kdo může nabídnout tarif za 10kc bez DPH se 40volnýma minutama,je fakt,že pouze na svoji sít,ale i to se počítá,takový O2 nebo T-mobile by v životě podobný tarif nenabídli.Takže VF byl a bude v tarifech a predplacenkách vždy nejlevnější a kdo chce cvakat nekřestanský peníze u konkurence,tak at solí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký podmínky,myslíš?Pokud všeobecný,tak ty tě nějak nemusí zajímat,páč sem neviděl,že by se něco změnilo u tarifu nebo předplacenky k horšímu.Jinak já jsem u VF,už 7let a jak jsem psal-spokojenost a když to vezmu objektivně,tak aspon pro soukromou osobu,vychází prostě VF nejlevněji např.Kdo může nabídnout tarif za 10kc bez DPH se 40volnýma minutama,je fakt,že pouze na svoji sít,ale i to se počítá,takový O2 nebo T-mobile by v životě podobný tarif nenabídli.Takže VF byl a bude v tarifech a predplacenkách vždy nejlevnější a kdo chce cvakat nekřestanský peníze u konkurence,tak at solí

no třeba potichounku změnili převádění minut. Dřív bylo, že cos neprovolal, tak převedli do dalšího měsíce a další měsíc zas. ˇA teď to udělali tak, že se nejdříve odečítají minuty z měsíčního objemu zdarma a pak až ty z minula. Když ty z minula neprovoláš, tak ti je seberou. Pěkná vyjebávka.

A teď jsi mi tím připoměl, že jsem chtěl jít na nižší tarif a raději si ty minuty normálně zaplatit, než platit, i když se neprovolají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no třeba potichounku změnili převádění minut. Dřív bylo, že cos neprovolal, tak převedli do dalšího měsíce a další měsíc zas. ˇA teď to udělali tak, že se nejdříve odečítají minuty z měsíčního objemu zdarma a pak až ty z minula. Když ty z minula neprovoláš, tak ti je seberou. Pěkná vyjebávka.

A teď jsi mi tím připoměl, že jsem chtěl jít na nižší tarif a raději si ty minuty normálně zaplatit, než platit, i když se neprovolají.

Tak co se týče těch neprovolaných minut,tak ty vždy převáděl pouze 1xdo dalšího měsíce a jak jsi psal,akorat změnil to,že nejdříve se odečítájí minuty z nového měsíce a pak až ty převedený.No,není to zrovna ideální to opravdu ne,ale tak pokud si zvolíš,ten správný tarif,tak si myslím,že neprodělaš a myslím si,že si to ted po novu,můžeš zjistit přes chytrý přehled kolik máš prosmskováno a provoláno,takže se to docela dá ohlídat,ja to neřeším,mám ten tarif 10kaček 40minut gratis sms 0,35kč,takže fakt pohoda a když chcu volat na jinýho operátora,tak volám s předplacený karty VF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týče těch neprovolaných minut,tak ty vždy převáděl pouze 1xdo dalšího měsíce a jak jsi psal,akorat změnil to,že nejdříve se odečítájí minuty z nového měsíce a pak až ty převedený.No,není to zrovna ideální to opravdu ne,ale tak pokud si zvolíš,ten správný tarif,tak si myslím,že neprodělaš a myslím si,že si to ted po novu,můžeš zjistit přes chytrý přehled kolik máš prosmskováno a provoláno,takže se to docela dá ohlídat,ja to neřeším,mám ten tarif 10kaček 40minut gratis sms 0,35kč,takže fakt pohoda a když chcu volat na jinýho operátora,tak volám s předplacený karty VF.

když to bylo po staru, tak to bylo fajn, protože třeba nějakou dobu to nepotřebuješ a pak něco příjde a ten převis v pohodně umažeš na potřebný věci. Ale tím novým způsobem na tom prodělávám a v globálu pak je lepší se vysrat na vyšší tarif a platit jen provolané.

Ale co si pamatuju, tak už mně vytočili víckrát. Hlavně mně sere, že jsem to kupoval za nějakých podmínek a oni si to samovolně změní, a ty samozřejmě nemáš šanci s tím cokoliv udělat. No ale oni jsou všichni stejní jebáci, tady si asi člověk přechodem moc nepomůže.

Nebo mně taky celkem rozčiluje, platím faktury z bankomatu, zaplatím vždycky nějakou větší sumičku, která pokryje tak 2-4 měsíce a pak se o to nezajímám. A sere mně tón těch upomínacích SMS, které jsou vysloveně výhružné. Když jim platím dopředu, tak mně to uráží. Je v pořádku, že mi dají vědět, že bych měl zase dosypat, ale nelíbí se mi to jak to píšou. Jsem u nich kupu let a vždy jsem všecko zaplatil a většinou dopředu. A že čas od času platím po splatnosti, tak to je proto, že faktury ani nečtu a nesleduju, jen občas náhodně. Prostě to jde mimo můj zájem, hlavně že mám co nejmíň otravování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...