Přejít na obsah

Fotka

Riadiaca jednotka LPG

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Emanuel

Emanuel

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 22. květen 2008 - 20:25

Kto vie ako maju svietit ledky na riadiacej jednotke LPG v motorovom priestore volako mi to dusi nejde do otacok striela do sania pridal som mu kus viac plynu ide to lepsie svieti ledka cervena Zda sa mi ked je dobre mala by svietit oranzova alebo zelena? Inac ked prepnem na benzin sa mi zda ze ho pridusa nechce sa mu velmo do otacok. Mam nove sviecky filtre a vycistil som aj skrtiacu klapku spotreba je dost vysoka 9,5 l Fabia MPI 1,4 50 kw nie som ziadny pretekar,dako sa to vsetko s...re.
Dakujem za radu
Emo :kuk:

#2 amigo

amigo

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 příspěvků(y)

Publikováno 22. květen 2008 - 20:29

emo spravne ma cervena a zelena preblikavat ak svieti len cervena zmes je moc bohata a treba ubrat plyn ak svieti len zelena tak je chudobna a plyn pridat oranzova samotna nema svietit vtdy ti dava aj benzin.
uz je to tu riesene pozri ine vlakno v lpg alebo kontaktuj majstra karel lpg.

#3 amigo

amigo

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 příspěvků(y)

Publikováno 22. květen 2008 - 20:29

este som zabudol velmi dolezity je cisty vzduchovy filter !!!

#4 Emanuel

Emanuel

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 22. květen 2008 - 20:47

este som zabudol velmi dolezity je cisty vzduchovy filter !!!

Vsetko je nove ma to len par tisic km mozno 3 000 dik za radu hladal som musim este raz.Vbehol som sem lebo tu su profici od podtlaku este som zabudol dam to nastavit do servisu len aby som bol z toho mudrejsi pytam sa na tieto veci ako som mu pridal ide to lepsie ale ja to urcite nenastavim ako v servise ale skusim mu ubrat uz som zistil ze to ma blikat raz cervena raz zelena
ked to svieti len zelena alebo cevena treba obohatit alebo ochudobnit zmes zatial to nieje OK budem skusat zajtra a potom sup servis.
Cau Emo :horse:

Tento příspěvek byl upraven od Emanuel: 22. květen 2008 - 20:56

#5 amigo

amigo

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 příspěvků(y)

Publikováno 22. květen 2008 - 21:05

to si vsetko sadlo na svoje miesto ked je po zabehu a teraz v servise kde ti to montovali by to mali pomocom pocitaca nastavit na presne. tak tam zajdi a nerozryp to sam. vela zdaru. a ohladne tohto fora tu ozaj najdes vsetko o autach a k tomu aj spravnych ludi :palec2: niektorych ,ale nechci aby som ich vymenoval :p zdar

#6 Emanuel

Emanuel

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 24. květen 2008 - 09:28

to si vsetko sadlo na svoje miesto ked je po zabehu a teraz v servise kde ti to montovali by to mali pomocom pocitaca nastavit na presne. tak tam zajdi a nerozryp to sam. vela zdaru. a ohladne tohto fora tu ozaj najdes vsetko o autach a k tomu aj spravnych ludi :palec2: niektorych ,ale nechci aby som ich vymenoval :p zdar

Vec poriesena nastavil to servisak za 100 sk fachci to ako hodiny. lol.gif' class='bbc_emoticon' alt='lol' />

#7 amigo

amigo

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 příspěvků(y)

Publikováno 24. květen 2008 - 09:45

to je dobre tak teraz doporuc robkovi dobreho servisaka aj jemu sa tam cosi jebe.
a nech sa dari ahoj :palec2:

#8 Emanuel

Emanuel

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 29. květen 2008 - 20:47

Robkove problemy som cital bol ten vobec v servise ved je to hotova pohroma tu mu to neporiesi nik len PC Wag a riadne nastavit servisakom. fuck

#9 Emanuel

Emanuel

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 29. květen 2008 - 20:54

Neviem ako si pochopil nove ale myslel so len vzduch.fi.,sviecky,plynovy f.,vycistena skrtiaca porobil som tieto ukony az potom servis a kus som pridal plynu LPG je stare asi 6 rokov.Uz som ho take rozdrbane kupil.Do benzinu sa vyznam ako tak ale LPG sodoma kodoma len co som vycital kade tade. :kol-29: :fakac:
Cao

Tento příspěvek byl upraven od Emanuel: 29. květen 2008 - 20:55

#10 amigo

amigo

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 příspěvků(y)

Publikováno 30. květen 2008 - 15:40

myslel som cely lpg mas nanovo namontovany ale teraz je to jedno hlavne ze to fachci jak ma :palec2: