gigi

Octavia III

6,582 posts in this topic

:p Na internetu se objevily nákresy nové škody octavie III. :p;):):palec2::aggressive: Nevýte něco otom??????

post-18938-1212568569_thumb.jpg

0

To jsou nákresy, které vyšly už tak před cca 2 roky v časopise Auto Design. Čistě designérské cvičení.

0

pry bude tak do 2.let jsem nekde slysel a bude mit predni svetla jako novej Sub.

0

pry bude tak do 2.let jsem nekde slysel a bude mit predni svetla jako novej Sub.

¨tak to brrrr...doufam že nebude mit světla jako superb, trochu by se mohla lišit od supa panebože.dyt jen ten facelift ma mit podobny světla.tak at to ta škodvka nehrotí

0

Do dvou let se mi zdá jako naprostá blbost....podle mě to budou nejdřív 4.roky.Vždy tomu tak bylo u všech automobilek,po 4.letech facelift a po dalších 4.letech novej model.

Takhle by se současná OII i z faceliftem dělala 6.let a to by se jim pak ani nevyplatil ten facelift kterej vyjede koncem tohoto roku.

0

:p Na internetu se objevily nákresy nové škody octavie III. :p;):):palec2::aggressive: Nevýte něco otom??????

Hlavne ne typ Seat Toledo,ac nerad,asi bych s Octavii skoncil ...

0

Tak to znamená že takhle ta octavie III.Nebude vypadat???? :mellow:

0

Ale asi je pravdá že už se na ní začíná dělat.Pač mi to řikal kamoš.A víc mi neřekl, strašnej tajnůstkař.Sem i koukal že se nějaky ty věci řešej v tý naší prdeli.

0

Tak určitě pořád dělají nějaké studie, přípravy, návrhy, ale jestli už to je přímo zaměřené k OIII těžko říct...

0

Na novém modelu se začíná dělat zpravidla hned po ukončení vývoje a náběhu výroby současného modelu. Takže, už se pár let připravuje.

0

To sice ano, ale to by byl ideální stav když by automobilka měla jen jeden model, ne? Takhle když jich je hned několik, tak se na nich dělá na střídačku, nebo je snad konstrukční oddělení tak velké, že zíroveň vyvíjí novou F, O, S, R a nevím co ještě?

0

Podle mě to jsou fámy a OIII nebude dřívé jak za 4 roky.Spiš by mě zajimalo jak bude vypadat facelift a co se změní.Na ten facelift se netěším protože okamžitě nám spadnou ceny na našich OII :aggressive:

0

Ty seš fama lol Prostě se už OIII připravuje no.Na tom neni nic divnýho, dit vyvoj muže trvat bůchví kolik let.

0

Ty seš fama lol Prostě se už OIII připravuje no.Na tom neni nic divnýho, dit vyvoj muže trvat bůchví kolik let.

OIII se vyvíjí od té doby co skončili s OII ne, někde sem to slyšel když vydaj jeden tak začínají vyvíjet další řadu

0

Je to tak ;-) ve vývoji už na OIII dávno pracují ...

0

Správně ja sem taky slišel že se začala vyvíjet oIII.To není žádná fáma.Tak to je!!!!!!!

0

No já zaslechl pár požadavků na vývoj a jsem zvědavý, co za "Simply clever" blbosti zas vymyslí... lol

0

Ježiši...naučte se číst! Já jsem psal že dřive jak za 4 roky se ji nedočkáme.Jasně že vývoj musi nějakou dobu vyvýjet a trvat-o tom neni pochyb.

0

No já zaslechl pár požadavků na vývoj a jsem zvědavý, co za "Simply clever" blbosti zas vymyslí... lol

Jaké požadavky to jsou pokud víš a můžeme vědět prosím

0

Tak si tedi počkejme za čtyři roky budeme chyřejší.!

0