gigi

Octavia III

6 600 příspěvků k tomuto tématu

:p Na internetu se objevily nákresy nové škody octavie III. :p;):):palec2::aggressive: Nevýte něco otom??????

post-18938-1212568569_thumb.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To jsou nákresy, které vyšly už tak před cca 2 roky v časopise Auto Design. Čistě designérské cvičení.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pry bude tak do 2.let jsem nekde slysel a bude mit predni svetla jako novej Sub.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
pry bude tak do 2.let jsem nekde slysel a bude mit predni svetla jako novej Sub.

¨tak to brrrr...doufam že nebude mit světla jako superb, trochu by se mohla lišit od supa panebože.dyt jen ten facelift ma mit podobny světla.tak at to ta škodvka nehrotí

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Do dvou let se mi zdá jako naprostá blbost....podle mě to budou nejdřív 4.roky.Vždy tomu tak bylo u všech automobilek,po 4.letech facelift a po dalších 4.letech novej model.

Takhle by se současná OII i z faceliftem dělala 6.let a to by se jim pak ani nevyplatil ten facelift kterej vyjede koncem tohoto roku.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:p Na internetu se objevily nákresy nové škody octavie III. :p;):):palec2::aggressive: Nevýte něco otom??????

Hlavne ne typ Seat Toledo,ac nerad,asi bych s Octavii skoncil ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to znamená že takhle ta octavie III.Nebude vypadat???? :mellow:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale asi je pravdá že už se na ní začíná dělat.Pač mi to řikal kamoš.A víc mi neřekl, strašnej tajnůstkař.Sem i koukal že se nějaky ty věci řešej v tý naší prdeli.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak určitě pořád dělají nějaké studie, přípravy, návrhy, ale jestli už to je přímo zaměřené k OIII těžko říct...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na novém modelu se začíná dělat zpravidla hned po ukončení vývoje a náběhu výroby současného modelu. Takže, už se pár let připravuje.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To sice ano, ale to by byl ideální stav když by automobilka měla jen jeden model, ne? Takhle když jich je hned několik, tak se na nich dělá na střídačku, nebo je snad konstrukční oddělení tak velké, že zíroveň vyvíjí novou F, O, S, R a nevím co ještě?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mě to jsou fámy a OIII nebude dřívé jak za 4 roky.Spiš by mě zajimalo jak bude vypadat facelift a co se změní.Na ten facelift se netěším protože okamžitě nám spadnou ceny na našich OII :aggressive:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty seš fama lol Prostě se už OIII připravuje no.Na tom neni nic divnýho, dit vyvoj muže trvat bůchví kolik let.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ty seš fama lol Prostě se už OIII připravuje no.Na tom neni nic divnýho, dit vyvoj muže trvat bůchví kolik let.

OIII se vyvíjí od té doby co skončili s OII ne, někde sem to slyšel když vydaj jeden tak začínají vyvíjet další řadu

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to tak ;-) ve vývoji už na OIII dávno pracují ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Správně ja sem taky slišel že se začala vyvíjet oIII.To není žádná fáma.Tak to je!!!!!!!

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No já zaslechl pár požadavků na vývoj a jsem zvědavý, co za "Simply clever" blbosti zas vymyslí... lol

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ježiši...naučte se číst! Já jsem psal že dřive jak za 4 roky se ji nedočkáme.Jasně že vývoj musi nějakou dobu vyvýjet a trvat-o tom neni pochyb.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
No já zaslechl pár požadavků na vývoj a jsem zvědavý, co za "Simply clever" blbosti zas vymyslí... lol

Jaké požadavky to jsou pokud víš a můžeme vědět prosím

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:palec2: Upraveno uživatelem Ilja
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak si tedi počkejme za čtyři roky budeme chyřejší.!

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se