Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Čína je pro Škodu, potažmo celý koncern VW, jedním z nejdůležitějších trhů. Nová Octavia zde nabídne více odlišností, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nová generace Octavie se na čínském trhu dočká změny jména. Název Ou Ya bude pro zdejší zákazníky více pochopitelný, my v Evropě to máme samozřejmě naopak. Rozdíl najdeme i mezi koly, tedy alespoň co se délky týče. Čínská Octavia totiž dozná zvětšení rozvoru náprav na 2776 milimetrů (+ 90 mm), adekvátně tomu by se měla přizpůsobit i celková délka (nově 4749 mm). O nárůstu hmotnosti se nemluví, neočekávejme však přehnaně horentní číslo.

 

Základ motorové palety budou tvořit atmosférické zážehové čtyřválce o objemu 1,6 a 2,0 litru, chybět nebudou ani moderní přeplňované jednotky 1.4 TSI a 1.8 TSI. Stejně jako u nás bude na výběr s manuální či automatickou převodovkou DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, malou sanci jeste maji, ze ty extra veci budou opravdu za zcela minimalni priplatek, tak jako k puvodni L&K byl treba Columbus za priplatek asi 3000. I tak je to teda ale ubohe, prvni L&K jen s jednim elektrickym sedadlem.

 

Pockej na cenik. V minulosti byval pravidelne poprask po "zverejneni" minimalnich vybav, ktere byly ale pro jednotlive zeme casto uplne jine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 vyhradne jen nejsilnejsi motorizace TSi/TDi, a vyhradne s DSG.

 

Ty bys mel jist vyhradne jen maso a nic jineho. At si kazdy koupi jakou chce prevodovku a motor jak chce silny. Nevim, proc ma porad nekdo tendenci ostatnim vnucovat svoje preference jako jedine mozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... At si kazdy koupi jakou chce prevodovku a motor jak chce silny. Nevim, proc ma porad nekdo tendenci ostatnim vnucovat svoje preference jako jedine mozne.

Výrobce to dělá furt - nebo si snad můžeš naporoučet JAKOUKOLIV kombinaci motor x převodovka, případně ještě v kombinaci s JAKOUKOLIV úrovní výbavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bys mel jist vyhradne jen maso a nic jineho. At si kazdy koupi jakou chce prevodovku a motor jak chce silny. Nevim, proc ma porad nekdo tendenci ostatnim vnucovat svoje preference jako jedine mozne.

Jsi v Čechách, kde je podobné "siláctví" bráno jako alfa a omega všeho....Neřeš...

 

Dosud jsem se domníval, že to tady je "o diskuzi", ale je vidět, že asi někteří chtějí mít stále navrch a jen tu svou pravdu.

Jako stávající majitel LKčka a možná budoucí majitel dalšího LKčka jsem projevil myšlenku, o které vím, že je i jiným majitelům LKček blízká, a kterou jsem nikomu nevnucoval. O tom diskuze bývají :D. Já se Vám do Vašich RS a Roomster výbav také nemotám, a ani mě nezajímají...

Je naprosto běžné, že do vlajkových modelů jiných značek se taková politika motorizací používá. Ani jeden z Vás potrefených LKčko nemá (a nevím zda-li plánujete, jeden z Vás ani Octávii nemá), takže vůbec nechápu, proč se k tomu svými přihlouplými invektivami vůbec vyjadřujete, když se Vás to nijak netýká? A pokud se už se tedy vyjadřujete (chápu, že někteří jedinci musí komentovat úplně vše), neznáte však meze slušnosti, nebo se domníváte, že diskuzní forum snese úplně vše ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forum snese kdeco, třeba také povýšené žvásty ve smyslu - já mám L+K, tak o něm smí diskutovat jen majitelé L+K? A když na toto napíše svůj názor nemajitel (a ó bože, jeden dokonce namá ani Octavii! Co si to vůbec dovoluje sem psát, ba dokonce kritizovat L+K!), tak je hned oheň na střeše. Ovšem toto není forum jen majitelů L+K, takže se zde může vyjadřovat každý svobodně v rámci jeho pravidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výrobce to dělá furt - nebo si snad můžeš naporoučet JAKOUKOLIV kombinaci motor x převodovka, případně ještě v kombinaci s JAKOUKOLIV úrovní výbavy?

 

Mně právě hodně široká kombinovatelnost u koncernu hodně vyhovuje. Omezení kombinací motorizací a převodovek u Yetiho se mně vůbec nelíbí a doufám, že to nebude nový trend.

 

Omicron - omlouvám se, jezdím od dubna v Superbu a přesouvám se tedy do příslušného fora. Sekce uživatelů bez ventilovaných sedaček jsou pod moji úroveň. Tak asi takovouhle hloupost se ti podařilo napsat.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omicrone,tak vstup do těchto vod ti evidentně moc nevyšel.Nesmíš si hned všechno tak brát,to bys pak místo diskutování musel sypat jedno prohlášení za druhým;-)

Je tu nejrůznější sorta lidí,lidi co ví, co si myslí,že ví,co ví za každou cenu i ti co neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............ Ani jeden z Vás potrefených LKčko nemá (a nevím zda-li plánujete, jeden z Vás ani Octávii nemá), takže vůbec nechápu, proč se k tomu svými přihlouplými invektivami vůbec vyjadřujete, když se Vás to nijak netýká? .........

 

no, však ty ho taky nemáš, tady si v sekci OIII....  :kol-46:  :kol-46:​ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...