Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No opravdu hodne lidi pri prvnim spatreni zadni casti O3 pojalo dojem, ze uz to majiteli nekdo naboural. Ja taky a to i po dojeti az k tomu autu. A kdyz pouzijes google vyhledavani tak zjistis, ze to opravdu neni jen par lidi. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi jeden z mála :-D nevím na první dojmy si moc nepamatuju jo vlastně wow je to octavia nebo rapid? To jen projela kolem mě , podruhé jsem se na ní nalepil a upřeně a s úsměvem jsem hleděl na led zadní světla , nevybavím si ze bych se pozastavil nad prolisem přišlo mí ze to k tomu autu patří a vůbec by mě nenapadlo ze někdo to bude přirovnávat k nabořenymu autu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nechce se mi procházet celé vlákno, řešil tu někdo tyhle problémy?

 

1/ Uvolněný černý venkovní plastový dekl před čelním oknem (v něm jsou ostřiky) , mám ho na pravé straně vypadlej, nasadili ho sice, ale prej je to nějaké pofidérní a mám to ještě prej pořešit.

 

2/ Zkřížené dvířka kastlíku u spolujezdce, při otvírání drhnou na pravé straně. (zkoušel jsem za dvířka vzít a nějak se to hejbá v těch pantech či co...., bude to chtít vyndat a prohlédnout)

 

3/ Nejde vyhřívání zadního okna (lift)...resp jde, ale nejdou tři vrchní drátky, které prochází brzdovým světlem v okně.

 

4/ Špatně funguje senzor Kessy u řidiče, většinou nejde zamknout dotekem kliky a odemčení trvá déle. (na pravé straně to funguje normálně)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Ano tohle jsem tady řešili (taky už nevím kde), tento problém mají skoro všechny OIII, prostě to tam zatlač v celé délce předního okna a je klid... jen pozor - občas drnčí konce toho plastu o přední sklo, fakt hroznej zvuk...  já to podlepil oboustranku (dle dobrých rad) a drží to zatím suprově  :kol-47:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, nechce se mi procházet celé vlákno, řešil tu někdo tyhle problémy?

 

1/ Uvolněný černý venkovní plastový dekl před čelním oknem (v něm jsou ostřiky) , mám ho na pravé straně vypadlej, nasadili ho sice, ale prej je to nějaké pofidérní a mám to ještě prej pořešit.

 

2/ Zkřížené dvířka kastlíku u spolujezdce, při otvírání drhnou na pravé straně. (zkoušel jsem za dvířka vzít a nějak se to hejbá v těch pantech či co...., bude to chtít vyndat a prohlédnout)

 

3/ Nejde vyhřívání zadního okna (lift)...resp jde, ale nejdou tři vrchní drátky, které prochází brzdovým světlem v okně.

 

4/ Špatně funguje senzor Kessy u řidiče, většinou nejde zamknout dotekem kliky a odemčení trvá déle. (na pravé straně to funguje normálně)

1/ Také jsem se s tím u svého aouta setkal. Sundal, vyčistil od bordelu a nacvakl zpátky. Snad dobrý

2/ Ne neškrtá

4/ Tohle mi připadá jak kdy. Někdy se stihne otevřít než zatáhnu za kliku, jindy to trvá. Zamykat někdy musím přejet dvakrát.  U spolujezdce nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Krasa, nova prace si zada novy vuz. Tak jeste vydrzim s objednavkou na 1.4TSI/110Kw.  Nevite od kdy pujde konfigurovat MY2016 ??  zuistane u 1.4 stale moznost kombinace s DSG ??
Nevite k tomuto motoru neco blizsiho ?? N.m , spotreba ?   co vypinani valcu ?? je s nim nebo bez ?  jelikoz Passat ma u toho motoru prave vypinani valcu - fuj !!

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítomnost/nepřítomnost systému ACT by mně také zajímala (mimochodem je popsán v původní škodovácké učební pomůcce i když ve škodovkách nebyl použit). U SIII bude s ACT. U koncernu byl přítomen i ve variantě 103 kW (kód motoru CPTA). Nm budou stejné = 250.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne pokud to bude mit ACT co to udela s cenou. U VW byly kdysi rozdily mezi 103kw a 110KW s ACT  bezmala 35 tis.  (byla ale moznost volby)
Tady predpokladam volba nebude. Takze by mne zajimalo zda 1.4TSI/110kw bude na stejne cene jako nynejsi 103kw.   Jelikoz jestli zdrazi tak to je pro prusvich a musel bych objednat radsi ted hned starsi verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...