Přejít na obsah

Sedačky z F2 do F1


mikkian

Doporučené příspěvky

Docela se mi zalíbili sedačky ze Sport Packu z Fabie 2 a proto by mě zajímalo, jeslti se dají nějak napasovat do F1. S předníma sedadlama by asi problém být neměl - přinejhorším by to vyřešilo poupravení konstrukce..ale jak to je se zadníma sedadlama? Nezkoušel to už někdo třeba? Nebo neporovnával? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

mam presne tie co su na obrazku, su to rs sedadla s inym potahom, peknym presivanim.

nesuhlasim s vyskou, vyskovo su uplne rovnake. aj spodna aj vrchna poloha.

sedi sa v nich uplne skvele. najma v zakrutach clovek nelieta ako handra.

ako tu uz bolo pisane sedia predne aj zadne bez akychkolvek uprav.

myslim ze tie co su na obrazku a co mam ja su z paketu dynamic. ak chce niekto nejake foto, tak dodam.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

prostor pro nohy (kolena) se změní - mírně zvětší, pokud sedačky z FI nižší výbavy (přední mají opěradla bez vybrání pro nohy) nahradíš sedačkama z vyšších výbav a to jak FI tak FII - tam je opěradlo předních sedaček vykrojené pro místi na kolena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že všechny FI mají v předních sedačkách vybrání pro nohy. Jde mi o to, že pokud bych nahradil standardní sedačky např. z Elegance za ty ze Sportpacketu nebo FII Sport zvětšil by se prostor z důvodu jiného vykrojení případně tvarovaní a lepšího usazení. Zvažuju právě nákup FI, ale potřeboval bych krapátek více místa vzadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...