Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

pani,

urcite ste videli (aspon vacsina z Vas) autoradio BOLERO v novom SUPE. Tak ma to inspirovalo, ze by sa mu mohlo celkom pacit aj v mojej OII RS (kedze ma funkcie, o ktore mam zaujem -> teda dotykovy display, citacku SD kariet s mp3, integrovany menic na 6CD, kompaktibila s Sound Systemom)

Kedze navi mam externu, a zatial parkujem pred domom, zda sa mi to ako mensie zlo pre zlodejov.

otazka znie, mate niekto uz skusenost s tymto radiom, popripade ci je uz zohnatelne niekde na trhu a v akej cene :help:

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani,

urcite ste videli (aspon vacsina z Vas) autoradio BOLERO v novom SUPE. Tak ma to inspirovalo, ze by sa mu mohlo celkom pacit aj v mojej OII RS (kedze ma funkcie, o ktore mam zaujem -> teda dotykovy display, citacku SD kariet s mp3, integrovany menic na 6CD, kompaktibila s Sound Systemom)

Kedze navi mam externu, a zatial parkujem pred domom, zda sa mi to ako mensie zlo pre zlodejov.

otazka znie, mate niekto uz skusenost s tymto radiom, popripade ci je uz zohnatelne niekde na trhu a v akej cene :help:

Už jsou k sehnání.......mě když teď před pár dny vykradli jednu OII a ukradli mi z ní Audienci,tak jsem se taky už proptal na to BOLERO a už jsou,mohl jsem ho mít,ale za 8.900kč,což mi přijde dost....sice samozřejmě nový,ale i tak..za tu cenu mám zánovního Nexuse a né jen rádio......navíc ho ještě neměl fyzicky,ale řekl že ho objedná a do týdne bych ho měl,ale nakonec jsem se na to vykašlal a opět pořídil novou Audienci za 6.000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o něm uvažoval, ale odradilo mě přesně to jak píše Doli, že je snadno zaměnitelné s navigací Columbus. A mít zbytečně nechtěnou návštevu v autě se mi nechce. Nehledě pro mě další investice s rozchozením parkováků, MF volantu a BT handsfree... Všude měnit nové ŘJ... Asi místo Melody CD pořídím Audienci, snad bude mít aspoň trochu lepší příjem radia než to Melody, ale to už je na jiné téma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o něm uvažoval, ale odradilo mě přesně to jak píše Doli, že je snadno zaměnitelné s navigací Columbus. A mít zbytečně nechtěnou návštevu v autě se mi nechce. Nehledě pro mě další investice s rozchozením parkováků, MF volantu a BT handsfree... Všude měnit nové ŘJ... Asi místo Melody CD pořídím Audienci, snad bude mít aspoň trochu lepší příjem radia než to Melody, ale to už je na jiné téma...

Teď jsem koukal na netu do návodu a ty parkováky asi zobrazovat neumí.

Má ho už někdo v OII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal na netu do návodu a ty parkováky asi zobrazovat neumí.

Má ho už někdo v OII?

Rádio Swing*: 2 DIN, rádiový přijímač AM/FM se systémy RDS a TP, duální anténa pro

příjem FM, přehrávač hudebních CD, CD-MP3 a C-WMA, zesilovač 4x 20 W, digitální

signálový procesor s ekvalizérem, bodový displej se zobrazením údajů klimatizace

Climatronic, parkovacích senzorů, času a vnější teploty, vstup pro připojení

hands-free sady, možnost propojení s výbavou CD měnič, kompatibilní s multifunkčním

volantem, zabezpečení elektronickým komfortním kódováním.

Rádio Bolero: kromě funkcí shodných s rádiem Swing disponuje mimo jiné pamětí

rozhlasových dopravních hlášení (TIM), integrovaným měničem na 6 CD, 6,5" barevným

dotykovým displejem (TFT), mechanikou pro čtení datových karet SD nebo MMC

se soubory ve formátu MP3 nebo WMA, kompatibilní se Sound Systemem.

na zaklade tohto textu usudzujem, ze malo by to byt totozne s audience... nic, idemem hladat a zistovat infosky dalej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem to rádio viděla a je fakt, že s navigací Columbus se opravdu plete, jsem to viděla u taxikářů, co tu mají nové superby a jednoho jsem se na to ptala, co to tam má a říkal, že jen rádio. jinak vypadá pěkně, ale zajímalo by mne, jestli by opravdu na tom fungoval parkovací asistent a multifunkční volant, aniž by se musely měnit ŘJ nebo cokoliv jiného. jestli máte někdo zkušenosti, nebo víte o tom víc, tak bych se celkem ráda něco více dověděla. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame ted Octu uz 2 tydny v servisu, jako náhr. vůz mame Fabii, ale na víkend sme dostali nového Supa, s Bolerem, a PDC funguje krásně :prc: ... samozřejmě i AC ...

provokujes ?? :kol-98:

..jaa viem, ze je to velky krok dopredu oproti audience.... nieco som na tom radiu skusil, akosi nebolo tolko casu aby to bolo detailnejsie. ALe zvuk sa mi na tom pozdaval vyraznejsie dynamickejsi (ako pri navi colombus) naproti audience...

..tesim sa!! dam si ho pod stromcek na vianoce...xixi (snad sa dovtedy jezisko poznazi lol )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě tak vědět jestli je potřeba měnit nějaké jednotky a jdu do něj.

Moc se mi líbí. Teď mám Stream, parkovací senzory vpředu a vzadu a MF volant na rádio.

Nerad bych měnil zase nějaké jednotky. Má ho už někdo v OII? Funguje zobrazení parkováku a ovládání přes MF volant?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

provokujes ?? :kol-98:

..jaa viem, ze je to velky krok dopredu oproti audience.... nieco som na tom radiu skusil, akosi nebolo tolko casu aby to bolo detailnejsie. ALe zvuk sa mi na tom pozdaval vyraznejsie dynamickejsi (ako pri navi colombus) naproti audience...

..tesim sa!! dam si ho pod stromcek na vianoce...xixi (snad sa dovtedy jezisko poznazi lol )

:-) ... i grafika se jim docela povedla, a ten display :prc: ... jen škoda že je pořád upalcovaný :aggressive: . to zas bude rozdíl, až v Octě zapnu toho Streama... BTW, za kolik se da sehnat? (bolero)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

email adresovany do skoda-auto:

Dobry den

Mam na Vas prosbu. V novom Superbe sa objavilo autoradio Bolero, ktore ma zaujalo funkciami a ovladanim. Zial ako nahradny diel som ho este neobjavil. Preto by som sa rad informoval, ci v buducnosti bude mozne dane autoradio pozhanat ako nahradny diel, a ak ano asi v ako casovom horizonte resp. cenovej relacii

Dakujem

Odpoved:

Vazeny pane W.....,

dekujeme za Vas e-mail. Dle informaci z prislusneho oddeleni Vam sdelujeme, ze vzhledem k nedoresene dodatecne montazi do vozu, neni zatim mozne urcit presny termin zavedeni do sortimentu Skoda originalniho prislusenstvi. Presto však ocekavame, ze by mohlo byt k dispozici ke konci 1. ctvrtleti 2009.

V pripade dalsich dotazu muzete kontaktovat naší bezplatnou informacni linku Skoda.

S pozdravem a pranim hezkeho dne

..to len aby sa vedelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase zjišťoval situaci v bazaru ve Vršovicích a odpověděli mi, že ho nemají.

Někde jsem četl, že v Německu vyhořel nějaký sklad dodavatele autorádií pro Škodovku a teď jsou kvůli tomu problémy na montáži.

Jinak Bolero mělo podle nějakého prospektu být k dispozici začátkem října 2008. Tak to posunuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este ze som trpezlivy :). Nuz ale ked sa niekto z Vas dostane k dodavke tychto radii, dajte vediet na forum, nakolko pod vianocny stromcek to Bolero by bol celkom pekny darcek :palec2: (aj ked budeme musiet menit RJ a vznikaju s tym zvysene naklady... ) , ale aj tak , to radio chcem :)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Bezprostředně předchozí příspěvek se necituje!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...