Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

No ještě mi posílá Maxidot RS na TDI za 5000,- nevím jestli je to moc nebo málo, ale je to nové i s kody a příslušenstvím. Nemáte někdo návod a postup jak co rozdělat a vyměnit, případně naprogramovat, mam jen VAG max

Editováno: , autor: Jirik.DC
Bezprostředně předchozí příspěvek se necituje!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi záleží kde co sežene.... pochybuju že to mají ze servisu...... ale když jsem si ho tam bral bylo fakt nové. Kamoš mu taky volal a řekl že nemá.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Bezprostředně předchozí příspěvek se necituje!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Ahoj, výrobce je BLAUPUNKT. Vím to protože jsem ho dnes nacpal do OII. Je to uvedeno na bočním štítku, takže kvalitka :palec2: Mám velkou radost, i přes hl. problém.

Otázka je na manící co se v tom vyznají.

Jas toho rádia je slabý, takže ve dne nic není vidět. Je továrně nastaven na 30% a to je přes den nebo v létě málo.

Potřebuje to siglnál z kombi příst. o intenzitě slunečního záření. To nemá moje O II.

Nevite jesli pujde nakodovat kombi přístroj z OII facelift do O II ? Pak by regulace osvětlení a GALA měla jít. Dík

Hmm tak to jsou zajímavé informace.

Co myslíš pojmem "kombi přístroj"? Panel ovládání topení a klimatizace pod rádiem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...