Přejít na obsah

Budíky - výpadky, nefunkční


Dalik

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj mám ten samý problém, už jsem to zkoušel několikrát proletovat ale vždy to fungovalo jen chvíli.

Po posledním proletování už to nefunguje vůbec.

Přemýšlím že bych to dal taky do t-servisu , můžeš mi prosím te napsat kolik si za to dal???

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A ja mam zase doma jedny budiky, ktere maji uplne jinou zavadu. Kdyz zapnu zapalovani tak se rucicka otackomeru chveje - spise cuka a odborne receno se kalibruje - stale na tom dorazu a po asi 4 vterinach ona a ostatni rucicky najedou.

muze nekdo popsat co by to asi mohlo byt? Zda mam vymenit motorek otackomeru, nebo stab. napajeni rucicek, ci je nekde kondik odpalen a nebo zda se nekdo uz setkal s timto problemem. Budiky 98 rok, cervene podsv. , PP, benzin smile.gif

Diky

a tenhle problem jsem uz take vyresil diky jednomu clenu z dieselpower fora :) - vadnej krok motorek

Diky pane Metal

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Nakoľko som sa pripojil aj ja medzi padajúcimi ručičkami postihnutou väčšinou bol som nútený absolvovať preletovanie súčiastky.

Ale chcem iba upozorniť na už hore spomenutú úpravu pri ktorej bol na súčiastku prilepený chladič.

Na nete som našiel zaujímavé chladiče, ktoré sa jednoducho len nalepia - chladiče Enzotech.

Možno to niekomu pomôže, ja si to idem kúpiť a vyskúšam. Inak na 100% stačí aj pasívny chladič na chip z VGA karty. Dúfam, že veľa toho "nepokazím".

post-181-1241538105_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nakoľko som sa pripojil aj ja medzi padajúcimi ručičkami postihnutou väčšinou bol som nútený absolvovať preletovanie súčiastky.

Ale chcem iba upozorniť na už hore spomenutú úpravu pri ktorej bol na súčiastku prilepený chladič.

Na nete som našiel zaujímavé chladiče, ktoré sa jednoducho len nalepia - chladiče Enzotech.

Možno to niekomu pomôže, ja si to idem kúpiť a vyskúšam. Inak na 100% stačí aj pasívny chladič na chip z VGA karty. Dúfam, že veľa toho "nepokazím".

Take cosi male pasivne chladice existuju aj na RAM-ky do pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas to bez z té lepší stránky, teď to propájíš a vydrží to dalších 10 let ;)

Panové zkuste kostru která je za budikama . Mněl sem ten samej problém a ve škodovce na to všichni čuměli a doporučovali novy budíky ale as v Litovli to servisák ve škodovce prolezl z mněřákama i jejich VAGEM a chvilku nechápal a pak ho napadla kostra tak ji za těma budikama odšroubyl a očistil a resetoval jednotku a hle zázrak vše funguje už přes rok stalo mne to 200Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co si myslíte o této nabídce

Prodám návod na nefunkční budíky octavia | 6. června 2009, 12:54:12

Poradím jak na nefunkční budíky: spadávaj vám na budíkách ručičky tak mužu poradit je to závada z velkovýroby dá se odstranit vyzkoušeno na svých budíkách nešly a zpadávaly ted šlapou na 100% odskoušeno žádný podvod bud poradím na dálku a pošlu foto co a jak nové budíky ve znač ser. Stojí 9000kč a ostatní si učtujou za opravu 1900kč.///moje cena 600,-kč/// Pepik.kadlec@seznam.cz tel:6033012

inzeát

Co nabízí tak závratného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Budíky - výpadky, nefunkční

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...