Přejít na obsah

Jak na zarezlý zámek tažného zařízení (bajonet)


micho123

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ta posledni fotka - tedy jen ta tycka se zamkem - tak toto se cele otaci v te trubce - kdo to ma zarezle tak stim asi moc nehne. Jinak ten zamek co tam je na te tycce ten je ukotven a po vlozeni klicku se otaci tedy jen a tycka. Takze tobe radim zavolat ZDARMA na linku

800 555225 a on ti poradi jak to sundat na voze :) ptal se me taky zda to mam na voze ci ne

post-3876-1222704778_thumb.jpg

post-3876-1222704787_thumb.jpg

post-3876-1222704794_thumb.jpg

post-3876-1222704803_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta posledni fotka - tedy jen ta tycka se zamkem - tak toto se cele otaci v te trubce - kdo to ma zarezle tak stim asi moc nehne. Jinak ten zamek co tam je na te tycce ten je ukotven a po vlozeni klicku se otaci tedy jen a tycka. Takze tobe radim zavolat ZDARMA na linku

800 555225 a on ti poradi jak to sundat na voze :) ptal se me taky zda to mam na voze ci ne

Bomba, dik moc - presne tohle jsem potreboval videt. Jak to sundat na aute mi bohuzel neporadil, rekl at prijedu (uz jsem to psal driv). Ale zkusim na to vlezt pres ten kolik na druhy strane a nejak ho uriznout. Jen mi prosim jeste napis, az Ti to poslou, jestli Ti prisel celej ten dlouhej dil s fabkou i tim koncovym pulkruhovym profilem (ja tam nemam pulkruh, ale je to oboustranne zplostele, nicmene predpokladam, ze to bude podobne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tento příspěvek byl editován olisoft: Dnes, 07:32 PM

Důvod editace: citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE

ale ja necitoval :) pouze odpovedel doufam , mozna preklik, ono psat na notasu to je pakarna :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj mám taky problém. Kliček se mi otočí jen o 90° nevím jestli je to max ale netočí se ta zadní půlkulatá část a absolutně s tím nehnu. Když tu zadní půlkulatou část vemu do kleští tak se točí, ale neotočím jí úplně nedostanu se tam. Nevím co stím. Mám vyndat celou tu tyčku se zámkem? Jen nevím jak na tu závlačku nedostanu se pořádně k ní jak jí vyskrábnout?

 

Díky moc snad mi ještě někdo poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Hoj hoj lidičky... tak jsem splašil Fábošku s koulí, ale původní majitel neví kde má klíč... zítra jdu zavolat do PROFSVARu, zámek už jsem vyndal :-) Díky moc!!!

to Juhyyy: s otočením klíčku neporadím, ještě jsem to nemohl vyzkoušet (díky absenci klíče). Na těch fotkách tady je krásně vidět, jak pod "čepičkou" u hlavy zámku je závlačka. Strč pod "čepičku" šroubovák a pootoč s ním, závlačky by se měla také pootočit. Zrovna tohle se mi podařilo rychle...

Hoj Luk.

Editováno: , autor: luckyluck001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem napsal emila a ráno odpověď:

výměna zámku s novými klíči ve vašem TZ typu FA3V 0003 je možná nicméně Vám nemůžeme samotný díl prodat neboť se jedná o odbornou výměnu a tu můžeme provést buď přímo my jakožto výrobci nebo dealer Škoda. Pokud byste měl o výměnu u nás zájem činí cena 300,- Kč + dopravné. Hák nám tedy buď můžete zaslat a my jej obratem zašleme přes PPL na dobírku opravený nebo se můžete u nás osobně stavit a my výměnu provedeme na počkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak odpověď PROFSVARu:

 

Dobrý den,

 

je mi líto, ale máme od vedení přísný zákaz od vedení firmy komukoliv to mimo dealerskou síť prodat! Věřím, že byste to zvládnul, ale v minulosti jsme měli zákazníky, kteří to taky tvrdili a nakonec to udělali špatně a hák pak za jízdy vypadl a mohlo dojít k neštěstí. Nám to za to nestojí riskovat, že to někde něco udělá a někoho to např. zmrzačí. Nehledě na to, že Vám žádný jiný evropský výrobce TZ díly také neposkytuje…

 

Buď nám to pošlete jako to dělají jiný zákaznici nebo musíte k dealerovi ŠKODA.

Je mi líto, že Vám vice nemohu pomoci.

 

Rozhodnutí naprosto chápu a respektuji.

takže sumasumárum: pošta tam bude cca. 150, 300 za zámek a 150 zpět, budou posílat dobírkou, takže zámeček celkem 600,- Zkusím ještě ofiko dealera škodovky.

Editováno: , autor: luckyluck001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel toto tazne se zalomenym klickem v zamku cca 10 let na aute. Kvuli policii(pokutam), nebo pripadne nehode jsem se rozhodl hak sundat. Se zamkem (i tyckou) hybat kupodivu slo(pripadne doporucuji rozhybat klestema za "plosku"), ale v cepu ani prd. Koupil jsem neco na zarezle srouby v OBI, vzal horkovzdusnou pistoli, kladiva a majzliky.Zacal jsem vcera a prostrikaval, otukaval, ohrival - vysleledek zadny :). Dnes jsem se tedy radsi objednal do servisu a pak zkousel opakovat vcerejsi postup. Nakonec jsem si vzal na "sundavaci tyc" poradnou paku a misto klepani zabral tahem a najednou to povolilo - neskutecna radost! :) Vyndani C zavlacky a vyklepani zamku s tyckou uz nebyl problem (i kdyz se tim zamek znicil). Nasledne si chci na zaklade tohoto fora objednat zamek novy a koukam, ze uz ho neposilaji :(. 600 misto 375 se mi tedy davat z principu nechce. I kdyz mi slo prioritne tazne demontovat, rad bych ho treba 1x za 5let (jako doposud) :) pouzil a to i se zamkem. Napsal jsem do PROSFARU, ale pravdepodobne dopadnu jako vy :(. S tou neodbornou montazi clovek "nevi", jestli si delaji srandu. Je jasny, ze clovek, ktery si rekne o tento konkretni dil, je vetsinou nedobrovolne seznamen :) s celym mechanizmem i montazi! Zamek zkusim objednat pres SKODOVKU, ale po zkusenostech s prodejem dilu (pokud ho sami nemontuji) moc ochotny nejsou! Mohl by sem napsat nekdo z PROSFARU a nadradni zamecky s mechanizmem nabidnout :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...