Přejít na obsah

Zámek zpátečky Construct do FII


Marek1806

Doporučené příspěvky

No, niektorí vravia, že u 1,2 nemá význam dávať žiadne zamykanie radiacej páky-bežne sa totiž otvorí kapota, ************ a neco udela************. U ostatných motorov je k prevodovke horší prístup, no u HTP je to vraj záležitosť na 15 sekúnd :wacko:

Ahojky, u nového Construktu je i zajištění kapoty. A co se pojišťovny týká, dávají slevu, ale pozor, pokud autíčko přeci jen někdo šlohne a chcete vyplatit pojistku, pojišťovna chce dokladovat i pravidelný servis (1x do roka) Construktu. Kámoš na to dojel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, na zítra jsem se objednal na montáž zámku zpátečky Construct, ale přemýšlím zda to bude k něčemu dobré. Někdo říká, že jsou to vyhozené peníze. Prosím poraďte. :kuk: Máte to někdo namontované ve své FII???

nic osobního, ale jestli se na toto ptáš, tak jsi buď hloupej nebo navedenej!!! :smich: ten zámek se určitě vyplatí! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic osobního, ale jestli se na toto ptáš, tak jsi buď hloupej nebo navedenej!!! :smich: ten zámek se určitě vyplatí! ;)

A veruže má pravdu! Kombinácia FII/R + 1,2ka motor + Construct je akurát tak dobrá pre poisťovňu. Na prvej strane tejto diskusie je resp. bol presný postup, ako to elegantne a bez problémov zlodeji obchádzajú.

P.S.

Minulý týždeň ukradli v Pezinku FII 1,2 Sport modrú storm s bielou strechou - mala Construct (bol zamknutý), ale nemala alarm. Bola zaparkovaná pred domom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro HjM

Od kdy to tam dávají nevím, Barču (Roomstra) jsem kupoval v listopadu 2008 a v servise mi akorát řekli, že je to teď nové. Nový Construct zamyká řadicí páku v každé poloze, ten zámek kapoty zabraňuje odjištění. Přikládám pár fotek.

post-28579-1234101538_thumb.jpg

post-28579-1234101550_thumb.jpg

post-28579-1234101563_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kohiinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar!

V roce 2002 nám šlohli Fábku 1.9SDIčko s constructem (v Praze na Černým mostě), nechapal sem jak je to je možný ale pak sem slyšel, že stačí tekutej dusík a kladivo, lehnout si pod auto a zamykání zpátečky není.

Jestliže to auto nějaká guma chce, tak ho stejně šlohne :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám vo Fabii II DefendLock už viac ako rok. Výborné umiestnenie vedľa riadiacej páky a komfortné ovládanie. Nič sa nevysúva ani nezasúva, len sa zamkne alebo odomkne. Takže ani esteticky žiadny problém. Cenu neviem, lebo mi to tam namontovali pri kúpe ako pozornosť podniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byť vami tak by som dal radšej Zeder, chvalia sa ešte neukradli so Zederom žiadne auto no neviem či to je pravda, ikeď som ešte nepočul o nejakom ukradnutom so Zederom. Stoji to 283€, sice trochu dosť ale radšej si priplatiť a mať to zabezpečene niečim lepšim ako dať skoro rovnaku sumu za defend/construct ktory obide už skoro každy.

Ešte taka vec- Zeder neni len mechanicke zabezpečenie ale aj elektronicke - bez odomknutia to nejde naštartovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 let později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...