Přejít na obsah

Zámek zpátečky Construct do FII


Marek1806

Doporučené příspěvky

znám takový lidi ... bydlím v okrese, poměrně velkým, a tady není ukradený auto s Constructem... čert vem technický zařízení, stojí to cca 6000... kupuješ nebo nekupuješ hlavně pocit ... představ si, že jsi zvolil NE a zítra ti auti ukradnou :help:

To bych nepřekousl, takovou dobu jsem šetřil a teď chodit všude pěšky, bez auta se neobejdu, jezdím s ním do zaměstnání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mě ale nedej, já jsem v tomto zrozená paranoia.. v minulosti mi ukradli už dvě auta ... teď mám havarijní pojištění, Construct, pojištění Construct Security na spoluúčast, garáž a pojištění EuroGAP na plnou hodnotu vozu... kdykoli teď vylezu ven a vidím tam stát "ZASE" auti, říkám "hergot, ještě ho neukradli" .. jak říkám, je to jen o pocitech :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, niektorí vravia, že u 1,2 nemá význam dávať žiadne zamykanie radiacej páky-bežne sa totiž otvorí kapota, ************ a neco udela************. U ostatných motorov je k prevodovke horší prístup, no u HTP je to vraj záležitosť na 15 sekúnd :wacko:

Editováno: , autor: Blacky
prepsan navod na obejiti zamku zpatecky :o)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky máme Construct a člověk je o trochu klidnější jen na druhou stranu jsem někde slyšel že když ti to auto někdo bude chtít na 100% ukrást tak se mu to povede i s Constructem :angry::unsure:

Nejlepší ochrana je podle mě dost nakrklej dobrman skovanej pod volantem kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky máme Construct a člověk je o trochu klidnější jen na druhou stranu jsem někde slyšel že když ti to auto někdo bude chtít na 100% ukrást tak se mu to povede i s Constructem :angry::unsure:

Nejlepší ochrana je podle mě dost nakrklej dobrman skovanej pod volantem kol1

Podle mě, pokud to auto chtějí opravdový profíci, tak je nezastaví nikdo a nic, ani ten pes:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, před měsícem jsem si pořídil novou FII a první co bylo, tak jsem si nechal namontovat Construkt. V dnešní době krom Sherlogu asi neni zabezpečení, u kterého si můžeš být na 100% jist, že to auto nečmajznou. Construkt jsem mel i v předchozí FEL, FI, ROOM a co se týče fungování si nemůžu stěžovat. Cena Construktu neni zas tolik velká a říkám si, že je to aspon trošku překážka pro zloděje. Auto garážuju ale i v garáži ho používám. Už to je pro mě automatický. Zaparkuju a zamknu Construkt! Bejt tebou bych neváhal a dal si ho tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...