Přejít na obsah

Ostrikovace svetel-nefunguji


PetrKV

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

předpokládám, že je to stejný jako jakákoliv jiná škodovka

motorej je vyměněnej za pár minut, je-li k němu dobrej přístup

já kupoval stejnej kus, jako se prodává origo, jen nebyl v krabičce s logama škodovky

ccautodíly nebo tak nějak. jelda, tu na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém. Napadá mě (zítra se podívám), nemá to vlastní jištění? Pokud ne (asi ne), tak kde je to čerpadlo ostřiku světel? Je na nádobce? To bude znamenat půl auta rozebrat, jako Luboš a jeho Lakatoš:-)

Mám 2004 2,5V6.

vyndas jen podbeh leveho predniho kola a tam se na to cerpadlo dostanes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

2 čerpadla. Jedno co je úplně dole na nádobce je na čelní sklo a druhé co je výš tak je na světla. Taky jsem měnil. Koupil jsem ho nové za 350,-kč.

no ja to včera rozdelal mam tam pouze jedno čerpadlo...muj superb asi v zakladu xenony nemel ...jsou tam dodelavne ...osřikovač mamjenom na jednom svetle a chybi k nemu hadicky .....takze ted potrebuji jeden strikovac a hadičky...a asi nadopku ta moje tam ma misto pouze na jedno čerpadlo ACH JOO.......

..Kdyby to nekdo rozdelaval tak to prosimhodte na fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

A necha se to zjistit prez Diag nebo nejak ? Ktere by mohlo byt vadne ?Ja jsem jednou prostrikal kontaktolem ty svorkovnice na tech cidlech vepredu i vzadu.Kdyz dam nove svetla se srovnaji nebo musim zas napichnout a prez diag neco zadat jako zakladni nastaveni nebo tak ?Ze neostrikji to me tak netrapi

to spis ta hlaska a vecne pipani pri startu

Editováno: , autor: Polux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...