Přejít na obsah

LED osvětlení RZtky


superfatty

Doporučené příspěvky

Doplnění. Na Octavii 2 facelift jsem podle "h2o" provedl krok 2 bez kroku 1 a kontrola žárovek byla stále aktivní. Po kroku 2 jsem provedl krok 1 a kontrola žárovek byla stále aktivní. V průběhu kódování a přepisu eeprom jsem prováděl vypnutí a zapnutí auta klíčkem pro reset jednotek. Dal jsem vše do původního stavu a provedl krok 1 a pak krok 2 a vše OK. Proč tomu tak je, nevím.

A pokud jde o přepsání a totální krach BCM jednotky? Ano, musí dojít k zápisu na správné adrese jinak BCM bude KO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

:-) jj je to úsměvné a taky smutné, když sem někdo napíše návod, jak se to dělá a ostatní, co to dělají za peníze to kritizují.

Tak si to příště necháme pro sebe a ostatním to nebudeme říkat, ano? 

A ano, dělal jsem to tehdy poprvé a už vím jak na to. Každý nějak začínal, ne :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tvého postupu rozhodně pocit, že víš co děláš nikdo nemůže mít....citace: "Proč tomu tak je, nevím."

 

Někdo řešení vymyslí, někdo ho dá na net a někdo si myslí, že umí to co ten druhý, když si to na netu najde. Hodnota F0 není správná. To je jen to co se dalo na net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIk :-) za vysvětlení :-)

To nikdo nevymýšlí... vše je dané ve specifikaci...stačí si ji přečíst, což znamená získat nelegálně. Není volně přístupná. Pokud ji  máš, tak OK.

Prosím, zdrž se komentářů o tom, že nikdo nic neví a neumí, kromě tebe. 

Tím všechny odrazuješ, aby někdo něco přispěl.

Děkuji

 

 

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na rozdíl od tebe nemám nic se Škodovkou společného. Používat firemní ODIS pro soukromé účely asi rozhodně není v pořádku. Vše co znám jsem získal tzv. metodou reverzního inženýrství, tj. úpravami eepromy a hledáním změn, vyčítáním různých eeprom z různých aut, atd... To, že si v téhle republice myslí, že co neukradnu nemám, naštěstí na mě neplatí.. Tvůj obrázek je  software od Rusáků, v kterém je řada chyb.

 

Nikdo neví mimo mě co změnit v eepromě u BCMka z auta s kessy, aby bylo možné opět ručně přiučit klíče. Tak to zde zveřejni, jestli to je někde ve specifikaci.

 

Už jen tvé tvrzení, že zápisem 3 adres poškodíš jednotku ukazuje tvojí neznalost problému. Takový zápis odhalím a opravím během 5 minut.

 

Dokážu přepsat u BCM: 5K0 klíče z jednoho BCMka do druhého, atd...

 

Všechny tyto informace jsem našel bez specifikací jen vlastním testováním a hledáním.

 

Zajímalo by mě jak v nějaké specifikaci najdeš postup jak u BCMka pro MQB vyřešit chybu Závada osvětlení vozidla po instalaci xenonů na verzi BCM, která nepodporuje xenony. Na ruských stránkách najdeš, že to řeší nastavením místo typu světel Xenon na typ světel LED a to není mé řešení ,protože, pak dochází k občasným výpadkům při startu světel. Já mám u světel nastaveno typ: XENON. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODIS si stáhni z netu a hlavu si kup přes Ebay. Není problém. Je tam poslední verze ODIS 6.6 s licencí do roku 2019.

Jo, jo, jseš fakt dobrej, ale to už jsem věděl. Fakt umíš. 

Díky, že jsi mi to připomněl namísto, aby jsi poradil. Až nebudu vědět, tak zajedu a nechám si za peníze něco předělat, s tím nemám problém.

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...