Přejít na obsah

Pioneer TS-WX20LPA


Tony555

Doporučené příspěvky

zdravim vas, mate niekto skusenosti s instalaciou pioneer ts-wx20lpa ? konkretne by som vas chcel poprosit o radu v uchyteni tejto pumpy do fabie.

prislusenstvo obsahuje dva popruhy, ku ktorym su prilozene plechove plochaciky, ktore treba skrutkami uchytit do pevnej casti, ibaze neviem, do coho ich vo fabii uchytit.

ak mate niekto nejake skusenosti alebo sikovne napady, tak sa vyjadrite. Dakujem.

post-12008-1230313523_thumb.jpg

post-12008-1230313533_thumb.jpg

Editováno: , autor: Tony555
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

zdravím,potřebuju radu,tento aktivní sub mm možnost koupit za velmi slušný peníz..chci se zeptat,skoda octavia navigace dx,jak propojit?někde jsem četl že subáč má výstupy jak na cinche tak na vstup z repro?(navi dx nemácinch výstupy),tak pokud zapojím od zadního repro,nic se nestane?odpálení a podobně?díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

propojeno pomocí kablíku co jsi doporučoval a parááda :-)..jen ještě malí dotaz..miniiso má 4 vývody cinch..2x bíly a 2x červený..použil jsem ty 2x červený,ty 2x bílí jsou volný..myslím že by to mělo být správně zapojené(propojoval jsem rádio a aktivní subwoofer.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...