Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

o čem se to snažite diskutovat o tom jestli shell nebo aral nebo co ja vim a jeste s vlhkym vzduchem to jsou nesmysli pro malý fakany ,poznáte uplny hovno a ne nějaky rozdíl v kvalitě. :fakac:

a jéje, ty jseš nějak chytrej. Kolik jsi toho s dieselama najezdil nebo s autama vůbec ? Asi moc ne, co ? Protože všechno to, co se tu píše o rozdílech v kvalitě nafty, o klimatickejch podmínkách aj., samozřejmě poznat je. Ovšem pokud nejezdíš na poli s traktorem, tam možná ne. :smich:

jo a ještě, motoristo, Aral tu už hezky dlouho není a "nesmysly" jsou s tvrdým lol

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o čem se to snažite diskutovat o tom jestli shell nebo aral nebo co ja vim a jeste s vlhkym vzduchem to jsou nesmysli pro malý fakany ,poznáte uplny hovno a ne nějaky rozdíl v kvalitě. :fakac:

to jako chceš tvrdit, že klimatický podmínky nemaj vliv na "chod" motoru? dobrej joke šalamoune

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jéje, ty jseš nějak chytrej. Kolik jsi toho s dieselama najezdil nebo s autama vůbec ? Asi moc ne, co ? Protože všechno to, co se tu píše o rozdílech v kvalitě nafty, o klimatickejch podmínkách aj., samozřejmě poznat je. Ovšem pokud nejezdíš na poli s traktorem, tam možná ne. :smich:

jo a ještě, motoristo, Aral tu už hezky dlouho není a "nesmysly" jsou s tvrdým lol

super!!!!, jasně a trefně napsáno !!!!! naprostej souhlas -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar chlapi! Předem se omlouvám za možná trapný dotaz, ale přesto: tankoval jsem nedávno v nouzi u neznámé pumpy naftu a moc se mi nezdála., byla divně cítit. Po vyjetí cca půlky nádrže jsem si všiml jedné věci - po zahřátí motoru mi ukazuje palubní počítač na volnoběh při vypnutých spotřebičích (světla, klima atd) 0,7l/hod, přičemž dřív to bylo míň. (Beru, že to není příliš důležitá hodnota). Naopak při studeném motoru ukazuje i při zapnutých světlech 0,5l/hod. Můžete písnout, kolik ukazuje Vám? Díky a ještě jednou se omlouvám. Jo, je to 1.9TDI 77kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi v tom, ze se mu to stale zdá hlučný

Teď jsem si u něj všiml v popisu chip na 96 kW, že by to bylo hlučnější než klasika? No, jinak by to asi neřešil, co. Maximálně tam může zkusit ještě přelepit kapotu tím "grainerem", co se dával do 105 a dal se sehnat i na Fáčka a Feldy..prodává se to i v metráži, tuším www.mikra.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hlučnost je stejná jako byla před chipem a na můj vkus by mohla být menší. Mikru znám, měl jsem od nich odhlučňovací sadu na OI, 1,6 74 kw, ale tam nebylo nic z výroby, takže to trošku pomohlo, ale na OII nedělají nic, asi proto, že ta tam nějaké odhlučnění má. Myslel jsem, jestli nevíte o něčem, co by ještě trošku pomohlo. Tak to asi nechám tak jak to je a díky za :help: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...