Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

Na OII 2004 jsem si nechal v servisu zapnout denní svícení . Teď jak zapnu klíček do druhé polohy ,tak svítí potkávačky. Nezhasnou ani při startování. Prakticky se nedají vypnout mimo toho, když přepnu ovladač světel na parkovačky. Je to tak dobře? Mě se to nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nakódované denní svícení v škoda servisu a potkávací světla se zapnou při zapnutí zapalování a poloze spínače světel 0, ale při startování vždy zhasnou, jak v poloze 0 = denní svícení, tak při zapnutých potkávacích světlech, možná je to tím, že mám origo xenony, ale měl jsem za to, že všechny spotřebiče s vyšší zátěží jdou přes odlehčovací relé X a jsou při starování odepnuty, no možná to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam tez origo Xenony, ale pri startovani rozhodne nezhasnou....tim jak ti na vterinu zhasnou a pak je zase nahazujes, si xena neskutecne nicics. Naopak u klasickych halogenu je to jedno a ty by se meli pri startovani vypinat. Nejsem si uplne jist, ale myslim ze xeny maji pri rozsvicenem stavu nizsi spotrebu nez halogeny, ale to fakt netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jsem netušil, jak se to denní svícení chová a žil v bláhové naději, že se světla rozsvítí jen když běží motor, tak jsem si to nechal zapnout. Je mi jasné, co dělá vypnutí a zapnutí výbojkám, proto než zapnu zapalování, zapínám parkovačky a do denního svícení přepínám až běží motor, ale ne vždy si to uvědomím a úplně to ztrácí ten efekt nakódovaného denního svícení - nezapomenout zapnout světla, takže jediným plusem pro mě je vypnuté podsvětlení přístrojů při denním svícení. Každopádně je divné, že mi to zhasne a vám ne, mám 4/2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam MR08, tak je mozny ze jim nekdo rekl at to naprogramuji jinak, ale vybojky mi opravdu pri startovani nezhasinaji, akorat az po nastartovani dojde ke korekci vysky. Ja mam teda svetla porad v tzv. tunellight, protoze mam svetelne cidlo, ktere mi prave ovlada zapinani ostatniho podsviceni, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ma fakultak neco spatne :)

Po tom Americkem stylu asi take sahnu, docela se mi to zamlouva, zbytecne aby neco svitilo navic? Mischicko nezkousel si to kombinovat nejak s mlhovkama? Nebo proste musi porad svitit xenony? Kdyz uz ted jezdi FL OII s dennim svicenim pres mlhovky tak to policajti resit nebudou vubec, si nevsimnou jakou OII zrovna mas :)

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ma fakultak neco spatne :)

Po tom Americkem stylu asi take sahnu, docela se mi to zamlouva, zbytecne aby neco svitilo navic? Mischicko nezkousel si to kombinovat nejak s mlhovkama? Nebo proste musi porad svitit xenony? Kdyz uz ted jezdi FL OII s dennim svicenim pres mlhovky tak to policajti resit nebudou vubec, si nevsimnou jakou OII zrovna mas :)

Ta amerika jde i na mlhovky, ale já to nechtěl - nelíbí se mi to a navíc má žluté žárovky, což už by asi bylo moc. Ale doli to jeden čas tak měl, ale shodli jsme se na tom, že se takhle osvětlené auto ztrácí (byť to teď škodovka dělá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky zadarmo..!

Je pravda, že u nich nakupuju, občas servisuju, tak se za dobrého zákazníka považuji :)

Za 5min mi auto přistavili a bylo :)

Jinak nejjednodužší je to sám přes VAG..

Chtít za pár minut času a několik "kliků" 15-20 euro je zlodějina !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...