Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

Jj, ale to abys pomalu přestal chodit do práce, prt. musíš stát za prdelí automechanikovi, zedníkovi, borci co přijde montovat kuchyň, ... :feve:

To mě přesně taky vadí. Jak za nimi nestojíš, tak je 100% jisté, že to po*erou.

Člověk by si udělal téměř všechno sám, kdyby byl čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všetkých , nakoľko som tu nikde nenašiel Tému na POĎAKOVANIE tak to píšem sem. Chcel by som sa týmto poďakovať členovy tohto fóra "SPEEDER" potreboval som nakódovať Denné svietenie a on mal pracovnú cestu okolo Martina, kde bývam stretli sme sa a ochotne a hlavne nezištne mi svetlá nakódoval /nie ako servis ktorý za to chcel 20-Eur/. Myslím že o tom je aj toto fórum aby sme pomohli jeden druhému .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale to abys pomalu přestal chodit do práce, prt. musíš stát za prdelí automechanikovi, zedníkovi, borci co přijde montovat kuchyň, ... :feve:

Jj ani nevis jakou mas pravdu...zrovna stavim a je to fakt des, tem makanum je to fakt u prdele zda-li ti to pokurvi nebo ne :( To same je i u tech aut, ja jsem jenom zvedav co mi reknou az budu chtit byt pritomen u pravidelne servisky...ach jo to je hruza :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate niekto nakodovane denne svietenie cez hmlovky?Chcel by som si to dat nakodovat.Ako ste s tym spokojny?Je to podla mna lepsie lebo nesvieti nic ine iba predne hmlovky na znizenu intenzitu a setri to ostatne zierovky v celom aute pocnuc kontrolkami .

Ja mam teda na denni sviceni zarovky primo v mlhovkach, ale to je asi jen u FL. Nicmene jeste ve spolupraci s Light Assistant mi to prijde jako skvela vec :) Na svetle sviti jen ty mlhovky (resp denni sviceni), palubka a osvetleni tlacitek je vypnute. Jak se setmi/tunel apod, tak se automaticky rozsviti vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide to, len okrem hmloviek a denného svietenia musiš mať nakódovanú aj ameriku, aby svietil len predok (bez parkovačiek).

A aké máte skúsenosti s deným svietením v hmlovkách? U nás boli neraz pokuty za svietenie hmlovkami, (tie sú údajne len na zníženú viditeľnosť- hmla , sneženie...). Len to ešte neexistovalo denné svietenie a autá od výrobcu s denným svietením v hmlovkách a naviac sa dá snížiť svietivosť v hmlovkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vídávám na silnicích,tak klasickýma mlhovkama svítí dost aut......hlavně ted když má OII-FL jako den.svícení žárovky v mlhovkách ti už žádnej policajt neřekne podle mě ani Ň....prostě mám to tak nakodovaný ze Škoda-servisu a basta....toho bych se vůbec nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovíčkařením bych se vůbec nezabýval, zákon praví, že za mlhy, sněžení nebo hustého deště zadní musí a přední můžou..tím je dostatečně dané, že jindy nemají co svítit (pro šťouraly zdůrazňuji, že mluvím o mlhovkách!!)..a zas bych nedělal z policistů takové trotly, dnes není pro ně problém mít k dispozici informace, že OII před faceLiftem prostě mlhovky na denní svícení nemá, takže nechť si každý svítí čím uzná za vhodné, ale pak ať nenadává, jak ho ruka zákona bezdůvodně buzeruje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...