Přejít na obsah

Nakodovani promeneho intervalu QG1


p2p

Doporučené příspěvky

Mam malinkatej problemek. Pred servisem tj. garancni prohlidka po 30 000km, jsem byl schopen po zmacknuti a drzeni koliku nulovani kilometru a se zapnut. zapalovanim zjisrit, kolik km mi zbyva do garancky. Teda vymene oleje atd... Objevilo se to na displeji ve forme XXXX km. Ted po garancni prohlidce, to nejsem schopen zjistit. Teda nic se po zmacknuti nezobrazi jenom ten symbol klice. Je to v poradku nebo to spatne nakodovali v servisu. Ptal jsem se jich a vubec o te funkci nic nevi a delali ze mne blbce. Jak to teda je dik za jakoukoliv odpoved.

Pro upresneni mam MR 08 1,8 TSI a klasicky displej (nemam maxik). :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to funguje u klasickýho PC(neMaxík),ale u Maxíku když máš např.nastavenej z výroby prodlouž./proměn.interval a při prohlídce to nenastavěj počítačem,ale ručně na panelu přístrojů,tak to automaticky přejde na krátký/pevný interval a bude ti to automaticky příště hlásit prohlídku po 15.000km...Bohužel některé servisy to tak dělaj(zkušenosti známých)......Prostě u prodlouž.intervalu se to musí nastavovat pouze a jen na PC a pak nemůže nastat problém.

Známej si to taky na OII vynuloval sám ručně(zvyklej z OI)..a pak se divil že mu maxík hlásil příští servis za 2500km a to měl teprve 12.500km od výměny longlife oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
Návštěvník

Dneska som menil olej a zabudli mi vymazat servisny interval.

Ten som mal QG1 cize max 2 roky alebo 30t/km.

Vzdy po vymene v Skodovke mi to aj na maxidote tak ukazovalo.

Ale tento krat to nespravili a ja som to resetol sam cez menu maxidotu.

A teraz nastava problem, ukazuje mi to tam rok/15 000km, takze som asi zmenil aj interval?

Ako to vratim naspat?

Olej samozrejme menim vzdy po roku /to mi vychadza 15-18000/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Takze opravil som to, stacilo cez VCDS zmenit kvalitu oleja zo spatneho na dobry.

Teda z QG2 a QG1.

Vyresetoval som potom komplet QG1 cez VCDS.

A nasledne zadal kolko km som presiel od vymeny.

Po dalsich km uz aj maxidot ukazuje namiesto pomlcok vypocitane udaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...