Přejít na obsah

Blikající kontrolka žhavení


italik

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, taky mi začal haprovat ukazat teploty, někdy se vyšplha v poradku na 90 stupnu a nekdy se drzi dole nebo najednou ze 90 stupnu klesne na 40. Navíc mi kontrolka zhaveni jen vdzycky problikne, tak max pul sekundy, ale ze startovanim neni problem. Vag mi pise:

18025 - Kontrolka doby predzhaveni (K29) Preruseni/zkrat ke kostre

P1617 - 35-00 - -

Myslíte, že to může být způsobené taky tim čidlem?

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Na OII 1.9 TDi mi bliká kontrolka žhavení. VAG říká u ŘJ motoru chyba spínače brzdového světla. Po vymazání poruchy kontrolka zhasne do doby, než se znovu šlápne na brzdu. Navíc jsem zjistil nefunkční třetí brzdové světlo. Brzdová světla ve skupinovkách svítí normálně. Mám hedat chybu v tom spínači, nebo spíše u třetí brzdovky.

Hlavně se mi nezdá, že by kontrolkou žhavení byla signalizována porucha brzdových světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to 100% snímač brzd.pedálu....na starých Passatech jsem ho měnil asi 5x..tam to byla nemoc a i brácha u předešlé OI měl taky to samé..pokaždé se to projevilo blikající kontrolkou žhavení a jednou i s tim mi přestala svítit všechna brzd.světla........U starých modelů toho snímače to šlo opravit(byl rozebíratelnej..stačilo v něm našponovat pružinku a zas byl pokoj,ale ty nové už nelze)..takže vyměn ten snímač,vymaž závadu a bude to o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to 100% snímač brzd.pedálu....na starých Passatech jsem ho měnil asi 5x..tam to byla nemoc a i brácha u předešlé OI měl taky to samé..pokaždé se to projevilo blikající kontrolkou žhavení a jednou i s tim mi přestala svítit všechna brzd.světla........U starých modelů toho snímače to šlo opravit(byl rozebíratelnej..stačilo v něm našponovat pružinku a zas byl pokoj,ale ty nové už nelze)..takže vyměn ten snímač,vymaž závadu a bude to o.k.

Tak výměna spínače nepomohla, odpoledne mrknu na tu třetí brzdovku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na OII 1.9 TDi mi bliká kontrolka žhavení. VAG říká u ŘJ motoru chyba spínače brzdového světla. Po vymazání poruchy kontrolka zhasne do doby, než se znovu šlápne na brzdu. Navíc jsem zjistil nefunkční třetí brzdové světlo. Brzdová světla ve skupinovkách svítí normálně. Mám hedat chybu v tom spínači, nebo spíše u třetí brzdovky.

Hlavně se mi nezdá, že by kontrolkou žhavení byla signalizována porucha brzdových světel.

Mi bliká taky kontrolka žhavení, po prohlídce v servisu a napíchnutí na PC mi sdělili, že mi nejde topení v levem zrcádku. a přitom mám týden po výměně žhavících svíček. Taky jsem to nechal smazat jako chybu ale pořád mi to bliká. Nechal jsem to přechipovat a chybu to začalo házet až po odpojení kabelu. Po opětovném vymazání chyby se kontrolka ne a ne vypnout, tak jsem zvědavý jaký tam je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

všiml jsem si že na tom spínači je vyryto DELPHI.Myslel jsem že firma delphi vyrabí vstřikovače a další součastky pro renault.Ani se nedívim že to vubec nevydrží bo co vyrobi tahle firma je na ...... Třeba do vstřikovaču delphi udělal jeden mechanik díru hřebíkem , tak co asi vydrží . Mam i renaulta 1,5 dci a vím o čem mluvim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

dobrý den,mám stejný problém u stejného motoru..s tim rozdílem,že spirála buď nesvítí vůbec pak to nejde ani nastartovat..nebo se rozvítí a bliká-pak to taky nejde..když jí přemluvim tak funguje správně,ale někdy to hned chcípne..brzdové světla svítí,za jízdy taky žádné problémy..straší mě řídící jednotkou..:(( děkuji za rady M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...