Přejít na obsah

možná kradená fabie ?


Zuzka78

Doporučené příspěvky

Nachází se na Praze 4 u kruhového objezdu Vídeňská ulice X Dobronická ulice. Objevila se tam během tohoto víkendu. Mamina včera volala na MP a prý se na to kouknou,stojí tam ale pořád,ani papír o odstranění u ní není. Nafotila jsem ji úmyslně i s SPZ tak mě za to nekamenujte. Uvnitř je děsný bordel,i to mě spíš přivádí na myšlenku krádeže...

post-36867-1249915819_thumb.jpg

post-36867-1249915833_thumb.jpg

post-36867-1249915852_thumb.jpg

post-36867-1249915882_thumb.jpg

post-36867-1249915895_thumb.jpg

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to je odstávka po nehodě tak proč takovou dobu ? já bych fofrovala to odvezt někam pod plachtu :-( každopádně měla už i otevřený motor tak jsem ho zabouchla.. Jen kdyby někdo věděl třeba tady z Prahy nebo poznal čí by mohla být. Poslala jsem i odkaz na ten auto salon Brejla,jestli když to má jejich rámečky by ji třeba neidentifikovali a poslala ty fotky jako mms našim měštákům,víc už asi neudělám :-(

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina lidí by "fofrovala" to někam odvízt, ale majitel nemusí být většina - kolikrát vidím odstavený celkem nový "ťuklý" auto a to že majitel někam nechvátá mě taky udivuje. Pokud není v pátrání, neplašil bych ;) PS: pochybuju že si to budou na salonu pamatovat, nebo védst si nějakou "kartotéku" podle RZky je to auto registrovaný tak minimálně 3-4 roky zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ted se mi ozvali z toho auto salonu :-) tady jim nejdou fotky otevřít,tak požádali o poslání k nim na meil,tak uvidíme. Třeba se z toho nakonec vyklube že někdo nemá druhé auto kterým by to odtáhli,nebo přeci jen čorka.. písnu až se ozvou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

vozidlo je skutečně od nás, nicméně u nás registrovaný majitel již vozidlo

nevlastní. Nového majitele bohužel nesdělil. Pokud máte pocit, že vozidlo

bylo odcizeno, obraťte se prosím na policii ČR.

S pozdravem

Jiří Šlechta | Vedoucí prodeje

Václav Brejla - AB Auto Brejla | K Vrtilce 15 | 142 00 Praha 4 | Czech

Republic

Číslo obchodníka: 27561, trasa 38

phone: +420 261912400 | mob: +420 602271538 | fax: +420 261912400

nd@auto-brejla.cz | www.auto-brejla.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý to ukradli od nemocnice kam pán odjel a zůstal na hospitalizaci,proto to auto nikdo nehledal i když bylo fakt kousek od baráku majitele..

ale jakým způsobem ho zloději takto nabourali ,to mi nějak neleze do hlavy protože podobně bourané auta jsou při srážce s chodcem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toho pána upřímně lituju. Zdravotní problémy a ještě mu ukradnou a zrasí auto.... :aggressive:

No díval jsem se na fotky a jako po srážce s chodcem to vypadá, nicméně jestliže je na tom čelním skle

díra (jako že asi je), tak to se museli na něco napíchnout nebo to udělali krumpáčem či něčím podobným.

Díra ud něčeho tupého na čelním skle je naprosto vyloučená!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díra v okně je,pak pomačkaná haubna a spadlý nárazník,nevím.. tak hlavní je že se auto dostalo domů,sklo se vymění,zbytek opraví asi z havarijky jestli ji má,to už nevím. Já jen zburcovala známého z jednoho fora co je u MP ale v jiném okresku a ten se na to pak jel kouknout,když už jsem mu psala že má i vyražené spolujezdcovo okno.. No a ten u toho počkal na kluky z tohoto okrsku :-)

Člověka potěší alepon to že si to někdo nestihl odtahnout..

Mě by asi kleplo kdyby mi ji čorli i když na ní bublám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný! Každopádně by Ti měl ten pán minimálně poděkovat, protože už se se svým vozítkem nemusel také vůbec setkat.....

Ještě že máš kámoše u MP. Sice nemají nápis Chránit a pomáhat, ale udělali vyjímku a opravdu pomohli a ochránili.... ;)

I když kvůli parkování mě pěkně sířej!!!

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho kluka znám jen z netu :-) mapadlo mě mu to poslat také a klaplo to. Jestli si mě ten majitel najde,budu ráda ale mě logicky neřekli kde bydlí :-)

a s parkováním,to mě také vytáčí a fest,kamarádka bydlí v novostavbě řadového domku v Osnici a ty magoři tam hlídají parkovíání v zatáčkách.. přitom silnice šíroká jak na dálnici a parkovací místa skoro žádná a nic jiného než to stavět v zatáčce nezbývá,pak už jedině až za vsí na poli... Prostě telata,na mě už také přišli s bločkem,tak jsem jim to na přestupkovém vysvětlila a udělili mi jen ústní pokárání tytyty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

U nás před barákem taky stálo auto.Krásná upravená Tigra,spojlery,chromový kola,sportovní sedačky.Jednoho dne začali díly mizet až zůstal jen skelet s motorem.Když už mě sralo že kolem toho jezdí městká policie a nepřijde jim to divný tak jsem tam zavolal a prý o ničem neví.Po týdnu dali výzvu k odstranění vraku.Přišlo mi divný že chodí kolem nevadí jim to.Asi byla taky kradená,protože neměla pražský čísla a pochybuju že by majitel dopustil něco takového když byla tak vymazlená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...