Přejít na obsah

Rozměry pneumatik a ráfků pro superb


danone

Doporučené příspěvky

No super. A Aky rozmer rafku tam mas? Hlavne ET ma zaujima. Musel ti to davat na auto niaky skoleny pracovnik typu K ? nieco som sa docital vo vlaknach octavie len tomu moc nerozumiem

Někde jsem to tu popisoval nicméně v krátkosti.mám ráfek 8x18´´ a pneu 225/40/18.ET kola je 35.

Na auto jsem si to dal sám a pak jsem zajel na stk kde na to mají technika.Ten koukne jestli to nikde nedrhne a nepřesahuje přes hranu auta a dá ti razítko.Pak už jen zajdeš na úřad ať ti to dají do TP.(tam zaléží jaký idiot tam sedí,ale jinak by to mělo probíhat v pohodě)

Jo ještě bych zapoměl.Kola by měla mít typový list.Ten bys měl dostat při koupi kol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super. A Aky rozmer rafku tam mas? Hlavne ET ma zaujima. Musel ti to davat na auto niaky skoleny pracovnik typu K ? nieco som sa docital vo vlaknach octavie len tomu moc nerozumiem

K technik ti právě zkontroluje zda to nikde nedrhna a taky TUV protokol a typový list - pokud máš typový list, máš "vyhráno". Pokud nemáš, máš problém, hromadu lítání,... Mohl bych o tom vyprávět. Koupil jsem kola, ke kterým jsem měl slíbený typový list, který ale nepřišel - následně mi prodejce sdělil, že na tyto kola ho nesežene - sehnal jsem si tedy sám prohlášení dovozce (za 1tis Kč), na který ale potřebuji razítko prodejce. Poslal jsem na orazítkování a už 2 měsíce čekám až mi ho ten vychcánek pošle orazítkovaný zpět, abych s tím zašel na státní zkušebnu, kde zaplatím další love a pak na zápis. Kola mám od jara a letos to už nedodělám, ptze mám na autě už zimáky.

Víťo neznáš prodejce z Karviné - PneuHeli - p. Helis ? Bych tam potřeboval zajet a vysvětlit mu to... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K technik ti právě zkontroluje zda to nikde nedrhna a taky TUV protokol a typový list - pokud máš typový list, máš "vyhráno". Pokud nemáš, máš problém, hromadu lítání,... Mohl bych o tom vyprávět. Koupil jsem kola, ke kterým jsem měl slíbený typový list, který ale nepřišel - následně mi prodejce sdělil, že na tyto kola ho nesežene - sehnal jsem si tedy sám prohlášení dovozce (za 1tis Kč), na který ale potřebuji razítko prodejce. Poslal jsem na orazítkování a už 2 měsíce čekám až mi ho ten vychcánek pošle orazítkovaný zpět, abych s tím zašel na státní zkušebnu, kde zaplatím další love a pak na zápis. Kola mám od jara a letos to už nedodělám, ptze mám na autě už zimáky.

Víťo neznáš prodejce z Karviné - PneuHeli - p. Helis ? Bych tam potřeboval zajet a vysvětlit mu to... :aggressive:

Neznám to mi nic neříká,ale do Karviné jezdívám,tak pokud jde jen o to slušně mu vysvětlit ať mi to dá už orazitkované tak není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám to mi nic neříká,ale do Karviné jezdívám,tak pokud jde jen o to slušně mu vysvětlit ať mi to dá už orazitkované tak není problém.

To by jsi byl moc hodnej Víto. Moc by mi to pomohlo. Má mi poslat na účet ještě 1000,- který jsem platil z avystavení toho potvrzení dovozce.

Když bys tam jel, dej předem vědět a domluvíme co a jak - dííííky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsi byl moc hodnej Víto. Moc by mi to pomohlo. Má mi poslat na účet ještě 1000,- který jsem platil z avystavení toho potvrzení dovozce.

Když bys tam jel, dej předem vědět a domluvíme co a jak - dííííky :palec2:

Jasně to nebude problém.Pošli mi adresu kde to je a na jaká kola jsi potřeboval ten list ať mě ničím nezaskočí a já tam v příštím týdnu skoknu.Samozřejmě mi to ještě připomeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravim pánové. Chtěl sem se optat, jestli jste dával někdo na 17ky gumy o šířce 235. Mám teď 225/45/17 a chtěl bych tam dát 235, aby to vypadalo trošku rozplácleji :) Jen nevim, jestli bude muset být guma o profilu 40, nebo tam padne znovu 45 tedy 235/45/17. Díky za odpověď a všem přeju vydařenou sezónu 2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky orig disky jsou tusim 7" x 17" takze ta guma 235/45 na ne samozrejme pujde, ale budes to na nich mit nazuty jak autobus help.gif

Technicky to samozrejme jdewink.gif bude se ti lepe parkovat u hran obrubniku a bude to i komfortnejsi post-23-1156182784.gif

Ale vhledove si myslim, ze ten 1cm az tak nepoznas, a budes potom mozna mit i problem na STK fever.gif

Cena pneu bude asi taky jina fever.gif

No je to na Tobe smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...