Přejít na obsah

Kontrolka tempomatu u OII bez FL


CZbrandy

Doporučené příspěvky

Ahoj,

kdo mate auto MR2006 a 2005 a Tempomat a zkousel jste si jiz nechat nakodovat kontrolku funkcniho Tempomatu ?

Jedna se mi o kontrolku ktera se rozsviti pouze pokud je tempomat funkcni, tzn. ze fyzicky udrzuje zvolenou rychlost. Nejedna se mi o nakodovani, ktere rozne kontrolku trvale v okamziku kdy zapnete na pacce u volantu tempomat na ON.

diky za info kde to umeji nakodovat, pripadne nejake dlasi vychytvaky s nakodovanim auta tak jak maji vozy MR2007 ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by me taky zajimalo, menil jsem letos pristrojovku a ta kontrolka tam je, jen nefunguje...

Zkousel jsem to na muj servis jiz nekolikrat, ale rekli vzdy ze to nejde (snad se to nauci). Mam MR2006 (7/2005), a mimochodem, kontrolka jiz byla i u O1 po faceliftu, a take k hov...

Jinak mam pocit, ze je to u MR2007 tak spraseno, ze kontrolka sviti vzdy, kdyz je TMPMT zapnut tim hlavnim posuvnym prepinacem, tzn. i tehdy, kdy zrovna neni aktivni. To je jiste uplne k nicemu <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolka tempomatu bola už aj u Fabií pred faceliftom. Ale oživiť ju nešlo, lebo bolo treba nahrať do prístrojového štítu nový FW, ktorý ale nikdy nevznikol.

omicron - máš zlý pocit. U OII MR 2007 je tá kontrolka skutočne inteligentná a svieti len vtedy, keď tempomat udržiava rýchlosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron - máš zlý pocit. U OII MR 2007 je tá kontrolka skutočne inteligentná a svieti len vtedy, keď tempomat udržiava rýchlosť.

To je dobrá zpráva, že to tak konečně funguje, neboť v nějakém jiném vlákně (nebo jiné diskuzi ?) o tom někdo takto psal.

Špatné je to, že se dle servisu nedá nijak "dokódovat" funkce kontrolky ani u MR2006, tzn. posledního modelu před MR2007, který ji konečně má zprovozněnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron - máš zlý pocit. U OII MR 2007 je tá kontrolka skutočne inteligentná a svieti len vtedy, keď tempomat udržiava rýchlosť.

To je dobrá zpráva, že to tak konečně funguje, neboť v nějakém jiném vlákně (nebo jiné diskuzi ?) o tom někdo takto psal.

Špatné je to, že se dle servisu nedá nijak "dokódovat" funkce kontrolky ani u MR2006, tzn. posledního modelu před MR2007, který ji konečně má zprovozněnou...

Vim o moznosti jak to nechat nakodovat tak aby svitilo pouze pri fyzickem udrzovani navolene rychlosti, ale je potreba zaject s autem do Boleslavi. Coz pro mne od ostravy je dalka ...

Hledam prave kdo pripadne vi o nekom kdo umi ...

Muj servis stale nevi ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron - máš zlý pocit. U OII MR 2007 je tá kontrolka skutočne inteligentná a svieti len vtedy, keď tempomat udržiava rýchlosť.

To je dobrá zpráva, že to tak konečně funguje, neboť v nějakém jiném vlákně (nebo jiné diskuzi ?) o tom někdo takto psal.

Špatné je to, že se dle servisu nedá nijak "dokódovat" funkce kontrolky ani u MR2006, tzn. posledního modelu před MR2007, který ji konečně má zprovozněnou...

Vim o moznosti jak to nechat nakodovat tak aby svitilo pouze pri fyzickem udrzovani navolene rychlosti, ale je potreba zaject s autem do Boleslavi. Coz pro mne od ostravy je dalka ...

Hledam prave kdo pripadne vi o nekom kdo umi ...

Muj servis stale nevi ... :(

Muzes upresnit ?

Kterych modelovych roku se tato informace tyka ? Kdo v te MB to dela a kde ? Je to skutecne overena informace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, dokonca niektoré Fabie to mali aj zapojené. Už som špekuloval, že tam tie spínače hodím. Ale chcelo by ich najskôr vidieť, že ako to vyzerá a či je to kam pripevniť.

Inak mňa viacej zaujala kontrolka vyhrievania volantu. To by sa teda zišlo (myslím to vyhrievanie). Ale ak to pôjde ako s tou kontrolkou tempomatu, tak u OIII sa určite toho volantu dočkáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahojte, doufám, že se nebudu opakovat, ale nikde jsem to tu nenašel.

Mám O II MR 2005 a když se zapne tempomat, tak to není signalizováno kontrolkou na palubní desce (je umístěna v rychloměru) tenkrát se to nedělalo. S překvapením jsem zjistil, že tam ta kontrolka je (proti slunci), nevím teda proč to nezapojili hned, ale nevíte někdo nedá se to nějak aktivovat (software), nebo co je potřeba vyměnit zapojit atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...