Přejít na obsah

"cernej plast pod prednim naraznikem"


pikot

Doporučené příspěvky

Zdravim

asi ne jako prvni ani jako posledni sem urval, pri parkovani, takovej ten cernej plast pod prednim naraznikem a ac sem googloval tak sem ho nikde nenasel muzete mi nekdo plz pomoct kdeby se dal sehnat? (praha bo severni cechy).

Diky

Mara

P.S orry za popis ale pro mne to jen proste "cernej plast pod naraznikem" :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem ho sundal bylo to na cernaku pri parkovani. kdyz jsem odjizdel tak koukam jak na me lidi divnej cumej tak mi to nedalo a kouknul jsem a on mi ten plast drzel jen na jedny strane a tu druhou jsem tahnul po zemi. Jeste ze ty lidi koukali jinak bych si ho prejel :wallbash::wallbash::wallbash: ale takhle jsem ho tam nacvaknul zpet a bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho urval taky na cernaku :o) ale je videt ze sem asi cholerictejsi protze kdyz sem popojel tak sem zjistil ze ho mam na jedny strane urvanej a tak mne to nas**** ze sem ho porste na druhy strane taky urval, protoze sem mnel plny auto tak sem ho nemel kam dat, tak sem o nej prisel. S odstupem casu premejslim ze to nebylo chovani uplne adekvatni situaci a moh sem bejt min agresivni. Ale po vikendu stravenyho s tchyni pojizdenim po prazskejch nakupech (prijela se na nas podivat) bych chtel videt toho kdo by se udrzel :o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho urval taky na cernaku :o) ale je videt ze sem asi cholerictejsi protze kdyz sem popojel tak sem zjistil ze ho mam na jedny strane urvanej a tak mne to nas**** ze sem ho porste na druhy strane taky urval, protoze sem mnel plny auto tak sem ho nemel kam dat, tak sem o nej prisel. S odstupem casu premejslim ze to nebylo chovani uplne adekvatni situaci a moh sem bejt min agresivni. Ale po vikendu stravenyho s tchyni pojizdenim po prazskejch nakupech (prijela se na nas podivat) bych chtel videt toho kdo by se udrzel :o)))

Soucitim s Tebou, to bych ji jeste tim plastem asi vzal po kebuli :p Jinak ja mam ty plasty schovany po nandavani spojleru, ale sezenete to bez problemu na kazdym vrakaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem samozrejme lehce urval zespoda, tak jsem si ho v zime koupil a na radu nevymenoval.. jeste ze jsem udelal.. pres zimu jsem ho urval komplet... sehnal jsem ho v praze Radotine.. rozhodne NEKUPOVAT znackovej u skodovky, stoji to X krat vice.. koupil jsem ho v Radotin za 990 Kc, nemeckej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cougar: - moh by si mi plz dat kontakt? zatim co sem poptal vrakace tak se pohybuje cena 700-1200 podle stavu.

All:Ja jeste zkusim pak hodit sondu na nejakou moto burzu a pak se rozhodnu.

Autodíly 257 811 428, 257 810 425, Pod Kaplicí 12/93 Praha 16 - Radotín

.... a domluv mi tam na priste nakou slevu =))) za me doporuceni =)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...